تشکیل تیم نظارت هوشمند نانوایی های استان قزوین/ مجوز نانوایی های متخلف لغو می شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، رضا افلاطونی صبح امروز در این نشست درباره لزوم نظارت هوشمند بر واحدهای نانوایی در استان اظهار داشت: تیم نظارت هوشمند از طریق کارت خواننصب در نانوایی ها از تخلف در واحدهای نانوایی جلوگیری می کند.

وی افزود: سامانه جدید مانیتورینگ نانوایی هوشمند مستقر شده و هنگام دسترسی به اطلاعات این دستگاه ها توسط تیم نظارت هوشمند رصد می شود.

افلاطونی تصریح کرد: راستی آزمایی و رصد تعداد تراکنش ها و همچنین تجزیه و تحلیل آماری آنها اطلاعات بسیار مفیدی در خصوص فعالیت غیرقانونی نانوایی ها ارائه کرد که با کمک تیم نظارت هوشمند به صورت مستمر ادامه دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تاکید کرد: بازرسی از واحدهای نانوایی با قدرت نظارتی انجام و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

پلاتونی افزود: علاوه بر نظارت بر واحدهای نانوایی شهری، بر روند پخت نان نیز بر اساس سهمیه در روستاهای استان نظارت می شود.

به گفته وی، با اقدامات و هماهنگی های انجام شده، سهمیه واحدهای نانوایی متخلف بررسی و اقدامات قضایی انجام خواهد شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی با بیان اینکه باید سهمیه آرد نانوایی های متخلف کسر شود، گفت: لیست واحدهای نانوایی که با معاملات صوری تخلف کرده اند شناسایی و مجوز واحدهای متخلف لغو می شود.

پلاتونی خاطرنشان کرد: نصب بشقاب ها در واحدهای نانوایی از امروز زیر نظر بازرسان خواهد بود، بنابراین تا یک هفته آینده تمامی واحدها این پلاک را در خارج از فروشگاه نصب می کنند.

افلاطونی به طرح جدید حمل آرد به واحدهای نانوایی استان اشاره کرد و گفت: با هدف روان سازی خدمات رسانی و جلوگیری از تخلفات احتمالی، آرد مورد نیاز واحدهای نانوایی استان هماهنگ شد تا توسط تعاونی روستایی و شرکت حمل و نقل حمل شود. ، انتقال خصوصی انجام خواهد شد.

به گفته وی، از مجموع یک هزار و ۵۹۸ واحد نانوایی استان واجد شرایط نصب سامانه هوشمند، ۱۵۱۸ واحد به سامانه کارتخوان هوشمند مجهز شده و بقیه واحدهای نانوایی استان نیز به زودی به این دستگاه ها متصل خواهند شد.

پایان پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید