تصویب تصمیم مجمع نهایی گروه ملل برای بالا بلافاصله مبارزه در اوکرایندر یکپارچه این گزارش دوم به روز تحولات اوکراین را دنبال کنید.

گروه ۷: ما نسبت به استفاده اجتناب کرده اند هرگونه سلاح ممنوعه توسط روسیه هشدار می دهیم

را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه هفت بار تولید دیگری ادعا ای صادر کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه را شبح کرد.

گروه ۷ در ادعا ای ادعا کرد: ما نسبت به استفاده روسیه اجتناب کرده اند هرگونه سلاح شیمیایی، آلی هر دو هسته ای هشدار می دهیم.

گروه هفت علاوه بر این اجتناب کرده اند کشورهای نفت خیز خواست کدام ممکن است وظیفه بیشتری در قبال فاجعه ناشی اجتناب کرده اند مبارزه اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش ساخت نفت بر عهده بگیرند.

بایدن: روسیه باید اجتناب کرده اند گروه ۲۰ ریختن شود

رئیس جمهور آمریکا در یک واحد سخنرانی مدعی شد کدام ممکن است روسیه باید اجتناب کرده اند گروه ۲۰ بردن شود.

دبیرکل ناتو: ما اجتناب کرده اند اوکراین در مواجهه همراه خود حمله ها شیمیایی حمایت می کنیم

ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو اظهار داشت: حمایت نیروی دریایی بی سابقه ناتو اجتناب کرده اند اوکراین، تغییراتی را در میدان مبارزه تحمیل کرده است.

وی اظهار داشت: ما از دستگاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقداماتی را برای حفاظت اجتناب کرده اند اوکراین در مخالفت با حمله ها شیمیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلی فراهم کرده ایم.

مکرون: یکپارچه مذاکرات همراه خود روسیه حیاتی است

امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه، روز ۵‌شنبه اظهار داشت کدام ممکن است روسیه همراه خود آغاز مبارزه در اوکراین مسئولیتی تاریخی دارد.

او اظهار داشت: «ما هماهنگی کردیم کدام ممکن است باید به حمایت اجتناب کرده اند اوکراین در تامین نیازهایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید حفاظت اجتناب کرده اند سلاح‌های جنگی شخصی یکپارچه دهیم.

مکرون علاوه بر این بر لزوم یکپارچه گفتگو همراه خود ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه تاکید کرد.

تصویب تصمیم مجمع نهایی گروه ملل برای بالا بلافاصله مبارزه در اوکراین

مجمع نهایی گروه ملل متحد همراه خود تصویب تصمیم‌ای اجتناب کرده اند روسیه خواست به همان اندازه فوراً عملیات نیروی دریایی شخصی در اوکراین را متوقف تنبل.

{در این} تصمیم تاکید شده است کدام ممکن است محاصره شهرهای اوکراین، به طور قابل توجهی ماریوپل، وضعیت انسانی ساکنان اوکراینی را بدتر کردن می تنبل.

مجمع نهایی گروه ملل متحد انتخاب گرفت به پیش نویس تصمیم آفریقای جنوبی دانستن درباره اوکراین رای ندهد.

واسیلی نبنزیا، مشاور روسیه در گروه ملل متحد دیروز اظهار داشت کدام ممکن است شورای ایمنی گروه ملل این شانس را دارد کدام ممکن است پیش نویس تصمیم ای دانستن درباره وضعیت انسانی در اوکراین تصویب تنبل.

آمریکا مجلس دومای روسیه را تحریم کرد

وزارت خزانه داری آمریکا تحریم های جدیدی را علیه افسران نهادهای روسیه اجتناب کرده اند جمله نمایندگان دومای دولتی وضع کرده است. علاوه بر این {در میان} اشخاص حقیقی مشمول تحریم عنوان رئیس Sberbank روسیه نیز به توجه می خورد. تولیدکنندگان عظیم هلیکوپتر روسی نیز در فهرست تحریم ها قرار دارند.

این وزارتخانه علاوه بر این ادعا کرد کدام ممکن است هرگونه قیمت کاهش یافته طلای مرتبط همراه خود موسسه مالی مرکزی روسیه مشمول تحریم خواهد بود.

سوئیس بیش اجتناب کرده اند ۶ میلیارد دلار دارایی روسیه را مسدود کرده است

مقامات سوئیس در لحظه ادعا کرد کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ۶ میلیارد دلار دارایی را خرس تحریم‌ها علیه روسیه مسدود کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این انواع احتمالا افزایش خواهد کشف شد.

انتقاد زلنسکی اجتناب کرده اند ناتو

رئیس جمهور اوکراین اظهار داشت کدام ممکن است ناتو باقی مانده است اجتناب کرده اند تمام قابلیت شخصی برای حفاظت اجتناب کرده اند افراد شخصی استفاده نکرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است سلاح های بیشتری به اوکراین کشتی تنبل.

وی افزود: به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است ما در جهان خاکستری بین روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب گرفتار ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عین جاری اجتناب کرده اند قطعا ارزش آن را دارد های مشترک شخصی حفاظت می کنیم.

زلنسکی اظهار داشت کدام ممکن است اوکراین اجتناب کرده اند ناتو درخواست شده است حداقل ۲۰۰ تانک به این ملت بدهد. کیف برای گرفتن این تانک ها کنار هم قرار دادن است، با این حال باقی مانده است پاسخ روشنی اجتناب کرده اند ناتو بدست آمده نکرده است. همین امر با توجه به تقاضا هواپیماهای جنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم های حفاظت اثیری نیز صدق می تنبل، با این حال ناتو به خوانایی پاسخی نداده است.

آمریکا در جستجوی تامین موشک های ضد کشتی به اوکراین است

در محیط نشست در لحظه ناتو، منصفانه مقام دولتی در واشنگتن مدعی شد کدام ممکن است آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش همراه خود وجود همه مشکل های فنی در جستجوی تامین موشک های ضد کشتی اوکراین هستند.

این اعلام کردن در حالی مطرح تبدیل می شود کدام ممکن است جوزپ بورل، هماهنگ کننده پوشش خارجی اتحادیه اروپا ساعاتی پیش ادعا کرد کدام ممکن است روسیه در جستجوی برداشتن ورود اوکراین به دریای سیاه است.

همزمان بررسی ها حاکی اجتناب کرده اند سقوط منصفانه کشتی عظیم روسی در بندر شهر بردیانسک است.

اوکراین در جاری مذاکره همراه خود ۵ ملت است

دیمیتری کولبا، وزیر امور خارجه اوکراین در مصاحبه همراه خود روزنامه اسپانیایی ال پاییس اظهار داشت کدام ممکن است مقامات کیف در جاری مذاکره همراه خود آمریکا، بریتانیا، آلمان، فرانسه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیه بر بالا تضمین های امنیتی است.

به مشاوره این مقام اوکراینی، مذاکرات بر روی امکان مشارکت این ملت ها در فرم مانکن امنیتی هدفمند بود، در حالی کدام ممکن است این مفهوم مورد استقبال قرار گرفت.

کولبا علاوه بر این اظهار داشت کدام ممکن است این تنها موضوع قابل مذاکره همراه خود ۵ ملت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بقیه امتیازات باید بین اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه رفع شود.

انگلیس بار تولید دیگری روسیه را تحریم کرد

مقامات لندن همراه خود صدور ادعا ای اجتناب کرده اند ۶۵ تحریم جدید علیه صنایع استراتژیک، موسسه مالی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخبگان تجاری روسیه در روسیه خبر داد.

این تحریم ها برای ادغام کردن نمایندگی حفاظت کرونشتات را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه آهن است کدام ممکن است سازنده بی نظیر هواپیماهای با بیرون سرنشین روسیه است.

گروه واگنر، منصفانه نمایندگی شرکت ها امنیتی شخصی نیز در فهرست تحریم ها قرار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شش موسسه مالی تولید دیگری روسی نیز ممنوع الخروج شدند.

حساب سفارت روسیه در لهستان مسدود شده است

فرستاده روسیه در ورشو اظهار داشت لهستان حساب سفارت روسیه را به بهانه «تامین پولی تروریسم» مسدود کرده است.

پیش اجتناب کرده اند این آژانس ایمنی سراسری لهستان فهرستی متشکل اجتناب کرده اند ۴۵ دیپلمات روس مظنون به جاسوسی را آشکار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازمند ریختن آنها اجتناب کرده اند این ملت شد. فرستاده روسیه در ورشو به وزارت امور خارجه لهستان احضار شد.

بورل: روسیه تمایلی به مذاکره برای منقل بس ندارد

جوزپ بورل، هماهنگ کننده پوشش خارجی اتحادیه اروپا، اظهار داشت کدام ممکن است روسیه در جاری حاضر تمایلی به حضور در میز مذاکره ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده تمایل دارد ناخوشایند اوکراین را اشغال تنبل.

وی افزود: روسیه در جستجوی تصرف سواحل به همان اندازه سطح تصمیم همراه خود مولداوی {است تا} ارتباط اوکراین همراه خود دریای سیاه را برداشتن تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها در صورتی مذاکره خواهد کرد کدام ممکن است بازو برتر را داشته باشد.
بورل علاوه بر این نیازمند یکپارچه کمک های نیروی دریایی به اوکراین برای ۱۵ روز بلند مدت شد.

اوکراین: ۷ گذرگاه ایمن هماهنگی شده است

معاون نخست وزیر اوکراین ادعا کرد کدام ممکن است در لحظه پنجشنبه همراه خود روسیه بر بالا تحمیل هفت گذرگاه ایمن برای خروج غیرنظامیان اجتناب کرده اند مناطق نبرد به هماهنگی رسیده است.

به گزارش رویترز، این گذرگاه ها برای ادغام کردن شهر محاصره شده ماریوپل نمی شود.