kermanyy

Saturday, 23 October 2021

تفکیک پنج پیشنهاد که در رای گیری نوامبر شما ظاهر شده است

تفکیک پنج پیشنهاد که در رای گیری نوامبر شما ظاهر شده است


این فقط رقابت برای شهردار نیویورک نیست که در نوامبر امسال رای گیری می شود. همچنین پنج توصیه وجود دارد که در صورت تصویب ، بلافاصله در 1 ژانویه 2022 اجرا می شود و در قانون اساسی ایالت تصویب می شود و تغییر در آینده را برای وکلای ایالتی دشوارتر می کند.

لازم نیست رای دهندگان به همه پیشنهادات “بله” یا “نه” رای دهند. برخی از پنج پیشنهاد ارتقاء ساده قانون اساسی ایالت است و برخی دیگر پیامدهای قابل توجهی در راه قانونگذاری ایالت و حزب در قدرت دارد.

در اینجا نکاتی را که باید قبل از ورود به محل رای گیری بدانید ، آورده ایم.

توصیه شماره 1 رای گیری: به روز رسانی فرایند توزیع مجدد ایالت

ایالت نیویورک در حال حاضر در حال طراحی مجدد خطوط حمل و نقل ایالت ، سنا و منطقه است که اغلب به عنوان توزیع مجدد نامیده می شود. این تنها برای اولین بار در تاریخ ایالت است که مسئولیت یک بار به عهده قوه مقننه ایالتی که منجر به پیگیری های قانونی شده است ، با کمیسیون طراحی مجدد به اشتراک گذاشته می شود. تازه تاسیس مستقل (IRC).

این کمیسیون ده نفره – متشکل از چهار عضو فعلی جمهوری خواه ، چهار نماینده فعلی دموکرات و دو نفر که از سوی جمهوریخواهان و دموکرات های فعلی انتخاب شده بودند – برای اولین بار در سال جاری پس از رأی گیری همه پرسی در سال 2014 در قانون اساسی ایالت گرد هم آمدند. از آن زمان نقشه سازان دو پیشنهاد نقشه را منتشر کردند که بر هدف سیاسی نگه داشتن فرآیند توزیع مجدد تأکید کردند. IRC اکنون پس از انتشار آمارهای جدید سرشماری ایالات متحده در هر سال ، این خطوط را دوباره طراحی می کند.

اما اکنون ، بر اساس پیشنهاد شماره 1 رای ، دولت می خواهد تغییراتی در نحوه کار کمیسیون ایجاد کند. پیشنهاد رای گیری از رای دهندگان می خواهد تصمیم بگیرند که آیا قانون ایالت می تواند به موارد زیر به روز شود:

  • حذف یک قانون مبنی بر اینکه این کمیسیون باید دارای مدیران تعاونی باشد که از یک نفر توسط کمیسیونرهای جمهوری خواه و یکی از کمیسیونرهای دموکرات تعیین می شود.به از آنجا که کمیسیون در حال حاضر دو مدیر تعاونی دارد ، این قانون هیچ تاثیری بر روند توزیع عادی نخواهد داشت. اما این می تواند تأثیر خود را در یک دهه آینده بگذارد ، زمانی که انتظار می رود کمیسیون مجدداً تشکیل جلسه دهد و ظرفیت دو رهبر تعاونی را که توسط یک حزب انتخاب شده اند ، باز کند. این امر ظاهر دو حزبی را از بین می برد و قصد کمیسیون را برای سیاسی نگه داشتن فرایند نقشه برداری تضعیف می کند.
  • جدول زمانی را کوتاه کنیدبه قانونگذار ایالتی ممکن است توزیع مجدد نقشه ها را تأیید کند ، یا آنها را رد کرده و برای تلاش دوم به کمیسیون برگرداند. بر اساس این پیشنهاد ، تاریخ ها منتقل می شوند و زمان ارسال مجدد نقشه ها دو هفته کوتاه می شود. اگر قانون ایالتی برای بار دوم نقشه ها را رد کند ، وکلا می توانند نقشه های خود را ترسیم کنند ، که پس از آن باید توسط وکلا و تنظیم کننده تأیید شود. پیشنهاد برای یک جدول زمانی دقیق به عنوان ایجاد موقعیتی تعریف شد که کمیسیون فرصت کمی برای ایجاد اجماع در مورد نقشه ها و اجازه به قانونگذار ایالت دارد تا نقشه های خود را بسازد.

    با این حال ، کوتاهترین مهلت نیز به عنوان راهی برای قانونگذاری ایالتی در نظر گرفته شده است تا این نقشه ها را به موقع اجرا کند تا نامزدها شروع به جمع آوری امضا برای رای گیری اولیه در ماه ژوئن کنند. طبق پیشنهاد ، ده سال دیگر ، نقشه ها باید بین 1 نوامبر تا 15 نوامبر ارسال شوند.

  • اطمینان حاصل کنید که همه در ایالت نیویورک در فرآیند توزیع مجدد حساب می شوند فقط در صورتي كه اداره سرشماري تصميم بگيرد كه آنها را در حساب خود وارد نكند- از جمله غير شهروندان و افرادي كه در محل زندگي مي كنند- اقامتگاه بومي آمريكايي ، كه در حال حاضر به عنوان “خارجي” شناخته مي شود. قانون اساسی ایالت ، محافظت کمتری از آن می کند. این پیشنهاد همچنین عبارت “خارجی” را حذف می کند.
  • اگر 7 نفر از 10 کمیسیونر در مورد نقشه ها توافق کردند ، آنچه برای وکلای سنا و سنا “اکثریت ساده” نامیده می شود ، موافقت یا رد کنند. در حال حاضر ، قانون تصویب این نقشه ها مستلزم دو سوم قانونگذاران است ، در صورتی که سنا و سنا توسط یک حزب (که در حال حاضر هستند) کنترل شوند ، این آستانه به عنوان “اکثریت اکثریت” شناخته می شود.) این تأثیر گسترده ای دارد زیرا حزب در قدرت می تواند نقشه های منطقه را بدون کمک زیادی از حزب کوچک اجرا کند ، و این امکان را فراهم می کند که عملیات قهرمانی را انجام دهد.
  • اطمینان حاصل کنید که زندانیان زندان نه بر اساس مکان فعلی آنها ، بلکه بر اساس آخرین آدرس منزلشان محاسبه می شوند. این بدان معناست که یک ساکن شهرستان راکلند که در مرکز اصلاحات شهرستان کلینتون بازداشت شده است ، ساکن شهرستان راکلند شمرده می شود. این عرضه می تواند تعداد شهرهای جنوبی نیویورک را افزایش دهد که می تواند به امکانات بیشتر منجر شود. اگرچه این ماده قبلاً در قوانین ایالتی است ، اما در قانون اساسی وجود ندارد ، بنابراین در مورد طراحی مجدد نقشه ها در سطح حمل و نقل اعمال می شود.
  • تعداد حوزه های انتخابیه سنای ایالتی را 63 مورد تعیین کنید، همانطور که در حال حاضر وجود دارد ، به جای 50 ، همانطور که در قانون اساسی فعلی گزارش شده است.
  • غیرفعال کردن ارائه معروف به “بلوک مرز”به به عنوان فعلی ، سازنده می تواند یک نقشه مرز منطقه ایجاد کند که محله شما را به مناطق قانونی جداگانه تقسیم کند. این امر باعث شده است که محله هایی مانند ریچموند هیل و پارک ازن جنوبی در کوئینز به بدی تغییر کرده و توسط هفت ناحیه سنا نمایندگی شوند. قانون پیشنهادی یک سیستم سخت تر ایجاد می کند که از نقشه کشان جلوگیری می کند تا مرزهای منطقه را در وسط محله قرار دهند و قدرت را تضعیف کنند.

(رأی “بله” یا “نه” در مورد این پیشنهاد شامل همه تغییرات می شود.)

پیشنهاد رای گیری شماره 2: حق داشتن محیط پاک

این اصلاحیه پیشنهادی این خط را به منشور حقوق ایالت اضافه می کند: “هر کس حق دارد هوا و آب تمیز و یک محیط سالم داشته باشد.” با این حال ، این پیشنهاد مشخص نیست که اگر دولت این وعده را به نیویورکی ها ندهد ، چه اتفاقی می افتد.

گروه های زیست محیطی مانند شورای حفاظت از منابع طبیعی (NRDC) ، یک گروه مدافع که خواستار حفاظت بیشتر از محیط زیست است ، این پیشنهاد را به عنوان راهی ساده اما م toثر برای اطمینان از یک محیط سالم پیشنهاد می کنند. در بیانیه ای که در حمایت از قانون در وب سایت خود قرار داده شده است ، گروه گفت که این تغییر “ابزاری فوری برای پاسخگویی به دیگران” است و تغییرات مشابه گذشته را ذکر کرد. در پنسیلوانیا و مونتانا توافق شد که منجر به حفاظت بیشتر از محیط زیست شد. به

با توجه به تجزیه و تحلیل پیشنهاد اتحادیه زنان رای دهندگان که مزایا و معایب چنین پیشنهادی را خلاصه می کند ، سادگی این ماده می تواند “به دادگاه های نیویورک انعطاف پذیری بالایی برای تطبیق با مقررات تعریف و اجرا کند. جزئیات بیشتر در مورد اجرا و نیاز برای تعاریف ، مسئولیت ها و تعهدات مربوط به حقوق محیط زیست. “

پیتر ایوانوویچ ، مدیر اجرایی Environmental Advocates NY ، که کمپین را برای پیشبرد پیشنهاد در سال 2017 رهبری کرد ، به Gothamist / WNYC گفت که زبان این لایحه به گونه ای طراحی شده است که “هماهنگ با ساختارهای حکومتی است.” “

ایوانوویچ گفت: “این فقط در مورد کنترل آلودگی نیست ، در مورد جلوگیری از آلودگی است.”

پیشنهاد رای گیری شماره 3: ده روز ثبت نام رای گیری را کوتاه کنید

این پیشنهاد الزامی را حذف می کند که شما باید برای رای دادن حداقل 10 روز قبل از هرگونه انتخابات در قانون اساسی ایالت ثبت نام کنید. سپس قانونگذار ایالتی باید قوانینی را تصویب می کرد که به شما اجازه می دهد کمتر از 10 روز قبل از انتخابات برای رای دادن ثبت نام کنید.

رای “بله” می تواند زمینه را برای ثبت نام رای دهندگان در همان روز فراهم کند.

پیشنهاد رای گیری شماره 4: درخواست های رای دهی بدون عذرخواهی را رد کنید

در حال حاضر ، تنها راه برای اخذ رأی غیابی این است که بگویید یا برای بیمار شدن به یک مرکز رای گیری بسیار مریض هستید یا از کار افتاده اید ، یا اینکه در استانی نیستید که برای رأی گیری در آن ثبت نام کرده اید. برای رای گیری در انتخابات وارد شوید روز این پیشنهاد به شما این امکان را می دهد که بدون ارائه هیچ توضیحی ، رأی غایب را دریافت کنید. اما درست مانند پیشنهاد رای گیری شماره 3 ، گام بعدی این است که از قانونگذار ایالت بخواهید که قانون ایالت را ایجاد کند.

اندرو کوئومو فرماندار سابق به دلیل همه گیری یک روند رای گیری بدون عذرخواهی ایجاد کرد ، اما توصیه شماره 4 رای گیری این مزیت را به طور دائم به بنیاد اضافه می کند. این نتیجه می تواند رایهای غایب را در مورد بسته شدن انتخابات ناامید کننده کند ، همانطور که در مسابقه اولیه شهر مشاهده کردیم.

توصیه شماره 5: رای دادگاه مدنی نیویورک را گسترش دهید

در حالی که قضات دادگاه مدنی شهر نیویورک می توانند دعاوی حداکثر تا 25000 دلار را بشنوند و در مورد آن تصمیم گیری کنند ، همانطور که از سال 1983 اتفاق افتاده است ، این پیشنهاد به آنها اجازه می دهد تا دو برابر بیشترین نرخ در حال حاضر به پرونده ها رسیدگی و تصمیم گیری کنند.

در صورت اجرا ، این توصیه از بار کاری که توسط دادگاه عالی ایالت بر قاضی تحمیل می شود ، می کاهد. مزیت اضافی برای شما این است که زمان کمتری برای رسیدگی به پرونده خود در دادگاه مدنی نیویورک در مقایسه با دادگاه عالی ایالتی که غالباً به آن رسیدگی می کند منتظر بمانید. بنابراین ، به جای اینکه ماه ها منتظر بمانید تا پرونده شما در دادگاه عالی ایالتی رسیدگی شود ، ممکن است فقط چند هفته طول بکشد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *