kermanyy

Friday, 22 October 2021

تمریناتی که می توانید با سگ خود انجام دهید | تناسب اندام کندی


سگها به اندازه شما ورزش را دوست دارند ، و مخصوصاً برای صاحبان حیوانات خانگی با نژادهای فعال ، اگر محل کار مورد علاقه خود و توله سگ خود را پیدا کردید ، می توانید دو نفر را به آن نزدیک کنید. حتی اگر شما سگی ندارید که همیشه برای دویدن یا فریزبی بازی می کند ، تمرینات کم شدت دیگری نیز وجود دارد که می توانید با سگ خود نیز انجام دهید.

داگی یوگا

بله ، سگ یوگا یک چیز است! این کار برای سگ های آرام تر و آموزش دیده بهتر است و چندین فیلم آنلاین وجود دارد که به شما و سگ شما کمک می کند تا کشش پیدا کرده و انعطاف پذیری بیشتری کسب کنند. اگر سگ شما سم بدی دارد پاداش می دهد – فیزیوتراپی مخصوص سگ را می توانید در سگ سگ سگ روزانه خود بگنجانید.

راه بروید و یک مسیر را دنبال کنید

اگر در نزدیکی مسیرهای باز زندگی می کنید ، سگ خود را کنار هم بیاورید! هم می توانید مکان های جدیدی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و هم کارهای خوبی را انجام دهید. فراموش نکنید که هر دو آب را با خود ببرید – با این حال – پیاده روی و دویدن می تواند رضایت بخش تر از پیاده روی معمولی باشد.

تنیس

زدن توپ تنیس به جلو و عقب سرگرم کننده است و اگر سگی دارید که عاشق پیدا کردن و بازیابی است ، می توانید خدمات خود را ارتقا دهید. و به سگ خود کمک کنید و ورزش کنید! مطمئن شوید مکان هایی که انتخاب می کنید برای سگ مناسب باشد یا ساعات با دوام بیشتری به بیرون بروید.

آموزش گردش خون در پیاده روی های روزانه خود

هنگام قدم زدن در سگ خود ، می توانید تمرینات مربوط به وزن بدن را نیز انجام دهید. هر پنج دقیقه یکبار برای انجام 15 حرکت اسکوات توقف کنید ، یا وزنه های سبک وزن را بگیرید و هنگام راه رفتن با سگ خود دستان خود را تمرین دهید. بسیاری از تمرینات آسان وزن بدن شامل تمرینات مقاومتی است و هنگامی که بدن شما از مدار گرم می شود ، ممکن است انجام آنها برای شما آسان تر باشد.

شنا كردن

اگر در نزدیکی دریاچه یا استخری دوستدار حیوانات خانگی زندگی می کنید ، ممکن است سگ شما از شنا با شما خوشحال شود! با این حال ، همه سگ ها شنا بلد نیستند – با دامپزشک خود صحبت کنید تا مطمئن شوید که رابطه جنسی دوست دارید و قبل از اینکه سگ خود را به استخر یا دریاچه ببرید ، به چه نوع آموزش نیاز دارد.

آخرین گلف فریزبی یا دیسک

اگر شما یا سگتان به تنیس علاقه ندارید ، سعی کنید خانواده و توله سگ را برای یک بازی فریزبی بیرون ببرید. حتی سگهای کم و بیش فعال نیز ممکن است هوای تازه را در بیرون داشته باشند و وقت خود را با هم بگذرانند.

گزینه های دیگر برای سلامتی

برای لذت بردن از کار خوب و پر جنب و جوش لازم نیست سگ داشته باشید. اگر از جنبه های اجتماعی تناسب اندام لذت می برید ، یکی از کلاس های لگد زدن ما را در شهرستان کامدن یا کارگاه ZUMBA® در South Jersey امتحان کنید. کندی تناسب اندام دارای یک تقویم پر از کلاس های آمادگی جسمانی گروهی است و ما همیشه مشتاق دیدن چهره های جدید هستیم! آنچه را که در وب سایت ما داریم بررسی کنید-یا فقط برای تمرینات فردی با مربی شخصی خود به یکی از سالن های ورزشی ما مراجعه کنید!Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *