kermanyy

Monday, 25 October 2021

تمرینات معمولی برای افراد مسن تناسب اندام کندی


صرف نظر از سن شما ، حفظ سبک زندگی فعال مزایای زیادی دارد. مطالعات نشان می دهد که افراد مسنی که ورزش می کنند تعادل بهتری دارند و خطر ابتلا به تعدادی از بیماری ها ، از جمله بیماری های قلبی ، دیابت ، پوکی استخوان و آلزایمر را کاهش می دهند. نکته اصلی این است که نوع ورزشی را که دوست دارید بیابید تا بیشتر به آن پایبند باشید.

شدت کار شما بیش از سن شما به میزان تجربه شما بستگی دارد. اگر خیلی ساکت بوده اید ، ممکن است هنوز برای کلاسهای متقابل آماده نباشید. در عوض ، شما می خواهید فعالیتهای زیر را با تاثیر کم شروع کنید ، مناسب برای سالمندانی که تازه با ورزش منظم شروع کرده اند:

پیاده روی

شروع یک برنامه ورزشی می تواند به سادگی پیاده روی باشد و پیاده روی برای سلامتی شما مفید است. یک مطالعه مشهور هاروارد نشان داد که تنها سه روز پیاده روی در هفته خطر حمله قلبی را تا 35 درصد کاهش می دهد.

یکی دیگر از دلایلی که پیاده روی برای سالمندان مفید است این است که با بهبود تعادل از افتادن جلوگیری می کند. از آنجا که هوا اغلب خیلی گرم یا خیلی سرد است تا بتوانیم راحت در بیرون قدم بزنیم ، بسیاری از افراد در هر سنی ترجیح می دهند به باشگاه ورزشی بروند و بتوانند در داخل خانه قدم بزنند.

تمرینات تعادل و قدرت

تعدادی تمرین ساده وجود دارد که می توانید به طور منظم در خانه انجام دهید تا قدرت و تعادل خود را تقویت کنید. در اینجا چند نمونه از تمریناتی است که می توانید در حال حاضر انجام دهید:

  • اسفند به جای خود
  • ایستادن روی یک پا در حالی که صندلی را در دست دارید
  • فشار دیوار
  • غلطک های شانه
  • روی نوک انگشتان پا ایستاده اید

کلاسهای ورزشی برای افراد مسن طراحی شده است

در حالی که تمرینات ساده پیاده روی و تعادل را می توان در هر مکانی انجام داد ، شرکت در یک کلاس ورزشی برای افراد مسن یک راه عالی برای سازگاری با روال ورزشی شما و در عین حال حفظ چیزها با تأثیر کم است.

کلاس های مستر معمولاً شامل کلاس های ورزش در آب و همچنین نسخه های سبک وزن برنامه های بدنسازی محبوب مانند ZUMBA® است. برخی از کلاسهای پیشرفته را می توان در حالت نشسته گذراند ، بنابراین تقریباً برای همه چیزی وجود دارد.

هنگامی که به تمرینات ورزشی کم عادت عادت کردید ، ممکن است تصمیم بگیرید که کارها را جلو ببرید و کلاس های شدیدتری را به برنامه خود اضافه کنید.

علاوه بر کلاس های “افراد مسن” و چندین برنامه هیجان انگیز دیگر ، ما کلاس های کیک بوکسینگ را نیز در شهرستان کامدن ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دسترسی به کلاسها در هر یک از مکانهای ما در سراسر South Jersey ، امروز با ما تماس بگیرید.Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *