kermanyy

Saturday, 23 October 2021

تمرین برای دوچرخه خود | آموزش مبتنی بر سطح


آموزش مبتنی بر سطح

بدن شما در طول چرخه قاعدگی تغییر می کند. جای تعجب نیست ، درست است؟ پس چرا زنان زیادی – از جمله من ، برای مدت طولانی وجود دارد! – بدون در نظر گرفتن جایی که در حلقه خود هستند ، همیشه عملکرد و نتایج یکسان را از بدن خود انتظار دارند؟

ظاهراً وقتی PMS شما احساس انرژی بسیار پایینی می کند ، طراحی یک کار اصلی HIIT فقط شما را از ترس عرق خود می ترساند. از طرف دیگر ، استراحت در یک روز استراحت زمانی که انرژی زیادی دارید نیز منطقی نیست.

بسیاری از زنان از رفتن با جریان سود می برند ، و منظور من از جریان ، جریان واقعی چرخه های قاعدگی ما است. لو آموزش مبتنی بر سطح ، که اساساً به این معنی است که برنامه خود را در چرخه قاعدگی خود برنامه ریزی کنید ، راهی برای هماهنگی با بدن خود پیدا خواهید کرد. و بهترین بخش این است که می توانید شیوه های برنامه LSF خود را تغییر دهید تا برای شما کار کند!

اگر می خواهید آموزش های سطح را برای یک چرخش انجام دهید تا ببینید آیا به شما کمک می کند یا نه ، تقریباً به درک حلقه شما برمی گردد و آنچه منطقی است از بدن شما انتظار داشته باشید در تمام سطوح

درک اثرات فیزیکی چرخه قاعدگی ما

مطالعات علمی قانونی نشان می دهد که عملکرد ما با چرخه قاعدگی ما تغییر می کند. ما قسمتهای اصلی چرخه قاعدگی و تأثیر آنها بر شما را بررسی خواهیم کرد:

وقتی قاعدگی شما شروع می شود

هنگامی که جریان ما برای اولین بار و در پنج روز آینده متوقف می شود ، ما در موقعیت اولیه برای عضله سازی هستیم. این به این دلیل است که سطح تستوسترون ما در بالاترین حد خود است. ممکن است تمایلی به انجام تمرینات شدید نداشته باشید ، اما انجام برخی تمرینات قدرتی را در اولویت خود قرار دهید. پیلاتس یا یوگا می توانند گزینه های خوبی در اینجا باشند. برای اینکه بتوانید نتایج بهتری را از هر قسمت عضله سازی که انجام می دهید به دست آورید ، کمی پروتئین اضافی به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

بلافاصله پس از اتمام (مرحله فولیکولی).

شما احتمالاً روحیه خوبی دارید و ظاهراً نه فقط به این دلیل که بدترین آنها پشت سر شما هستند. پس از توقف قاعدگی ، سطح استروژن شما افزایش می یابد و این می تواند به شما انفجار انرژی دهد. از آن برای انجام برخی از تمرینات افزایش کالری مانند تمرینات HIIT یا دویدن سریع استفاده کنید. اگر می خواهید در حین خوردن آب میوه کمی به روال کاری خود اضافه کنید ، Daily 10 را در برنامه LSF ما قرار دهید!

دختر مناسب ، در حال تمرین ، پس زمینه صورتی

حدود یک هفته بعد (تخمک گذاری).

دو هفته پس از شروع آخرین قاعدگی ، بدن شما تخمک را از تخمدان شما آزاد می کند. در طول تخمک گذاری ، سطح پروژسترون شما افزایش می یابد – و این امر بازیابی را بسیار مهم می کند. تخمک گذاری معمولاً حدود یک هفته طول می کشد و زمان مناسبی برای پیگیری روزهای استراحت و تمرینات استقامتی کم (LISS) مانند پیاده روی ، شنا ، دوچرخه سواری یا پیاده روی طولانی است.

در طول PMS (مرحله لوتئال).

در چند روز گذشته قبل از شروع مجدد خونریزی ، احتمالاً با تعداد انگشت شماری از علائم غیر منتظره (سلام ، اضطراب ، گرفتگی و آکنه!) روبرو هستید. اما تا بیرون ماندن از باند فرود نروید. فعال ماندن می تواند به علائم PMS کمک کند ، به خصوص اگر تمریناتی را انتخاب کنید که ضربان قلب شما را افزایش می دهد ، مانند مواردی که در برنامه LSF ما وجود دارد. اگر PMS واقعاً شما را ناراحت می کند ، گذاشتن کمی Miss Congeniality در تمرین شما نیز می تواند کمک کند!

زندگی هماهنگ با خود

این یک مرور کلی از آنچه در طول چرخه قاعدگی شما انتظار می رود است. اما بدن ما همه متفاوت است. و آموزش مبتنی بر سطح زمانی مفیدتر به نظر می رسد که با آنچه از نظر جسمی و روحی برای شما در حال انجام است هماهنگ باشد.

ترفند این است که توجه زیادی به حلقه خود و احساسی که از طریق آن دارید احساس کنید. ممکن است شروع به مشاهده برخی الگوها کنید. سپس ، می توانید برنامه کاری خود را برای هماهنگ سازی با نیازهای بدن خود شروع کنید.

یک چیز سریع در اینجا: تفاوت زیادی بین احساس نکردن آن از نظر جسمی و عدم احساس آن از نظر جسمی وجود دارد. قبل از تصمیم به لغو فعالیت ، به آن نگاه کنید. آیا بدن شما به دنبال استراحت است؟ اگر چنین است ، به هر طریقی ، روز را صرف کنید. حرکات کششی ملایم و حمام ملایم را امتحان کنید.

چربی سوزی هنگام خواب ، خواب ، چربی سوزی ، دستور العمل ها ، دستور العمل های شکلات سالم

اما اگر می خواهید از تمرین بیرون بیایید زیرا انگیزه یک چالش است یا در شرایط روحی و روانی احساس می کنید ، تجدید نظر کنید. چسباندن به بزاق عرق مورد نظر شما ممکن است تنها چیزی باشد که برای چرخاندن سر به آن نیاز دارید. چالش من این است که این کار را ده دقیقه انجام دهم. اگر هنوز ده دقیقه احساس وحشتناکی دارید ، خودتان را آرام کنید. اما در بسیاری از مواقع ، صرفاً این وظیفه را پشت سر می گذاریم تا تمام کارهایی را که لازم است شروع کنیم.

اساساً ، آموزش مبتنی بر سطح نباید کارتی برای خروج از زندان باشد تا بتوانید از تیم های کاری اجتناب کنید. و این نباید دلیلی برای فشار بیاورد حتی زمانی که بدن شما به استراحت نیاز دارد. در عوض ، این راهی برای گوش دادن به خود و درک بهتر نحوه تأثیر چرخه قاعدگی بر شما است. سپس ، می توانید محل کار خود را متناسب با آن تغییر دهید.

در اینجا برخی از پیشنهادات مورد علاقه من برای استفاده از آموزش مبتنی بر سطح در تمرین شما آمده است:

  • وقتی احساس خستگی می کنید:
    • سعی کنید یک فیلم LSF را دنبال کنید – می تواند به شما انگیزه دهد
    • وزنه را با حجم کاری مبادله کنید
  • وقتی احساس خوبی دارید:
    • تمرینات LISS را با HIIT عوض کنید تا انرژی خود را بهینه کنید
    • کمی وزن اضافه کنید تا ببینید آیا می توانید شخص شخصی خود را شکست دهید یا خیر

https://www.youtube.com/watch؟v=TMvr1_X4iIg

من دوست دارم از برنامه LSF برای آموزش مبتنی بر سطح خود استفاده کنم زیرا به من اجازه می دهد تا به یک روال عادی پایبند باشم و در عین حال تنظیمات مناسب را انجام دهم تا بدن و اهدافم را به نفع خود بداند! با ایجاد یک رویکرد و همسویی آن با چرخه قاعدگی ، می توانید به خودتان کمک کنید تا همزمان به #اهداف فیزیکی و مراقبت از خود برسید.Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *