توجه به توسعه ورزش یکی از شاخص های ارزیابی مدیران است


به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، اسدالله عباسی عصر امروز در دیدار با جمعی از فعالان جامعه ورزش استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای عرصه ورزش و قدردانی از ورزشکاران گیلانی در سطح ملی و وی تصریح کرد: تاثیر ورزش در ایجاد نشاط در جامعه، توسعه ورزش یکی از موضوعات اصلی مورد پیگیری دولت است و استان باید از همه ظرفیت های تحول آفرین در این بخش بهره مند شود.

وی با تاکید بر اینکه ورزش باعث نشاط روح و روان و جسم می شود، گفت: به همین دلیل همه کارکنان باید در توسعه ورزش کوشا باشند و در حوزه ادارات و کارخانجات رونق بیشتری داشته باشند.

استاندار گیلان با بیان اینکه ورزش موجب سلامت جامعه می شود افزود: همه فرمانداران، دهیاران و شهرداران باید در راستای ترویج و توسعه ورزش در سطح جامعه تلاش بیشتری داشته باشند و این امر و توجه به این حوزه از اعتلای ورزش موجب شده است. به عنوان یکی از شاخص های مهم ارزیابی آن شناسایی شده است.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه همه باید تلاش کنیم شرایطی را فراهم کنیم که کودکان، نوجوانان و جوانان بیشتر به ورزش بپردازند و سرمایه گذاری در ورزش توسعه یابد. باعث افتخار و تقویت هویت و انسجام ملی است.

به گفته عباسی، در راستای توسعه ورزش در جامعه، تمامی ادارات و نهادها باید فضای ورزشی خود را در ساعاتی که از آن استفاده نمی کنند در اختیار تیم های ورزشی قرار دهند تا از تمامی امکانات ورزشی گیلان استفاده شود. بهترین راه.

وی حمایت از تیم های ورزشی را نیز مهم دانست و گفت: تیم های ورزشی برای اعزام تیم ها و ورزشکاران خود با دغدغه مالی مواجه نشوند، از این حیث انتظار می رود کمک و حمایت بیشتری شود و همچنین بتوانیم آنها را استخدام و استخدام کنید. قهرمانان ورزشی در دفاتر کمک خواهند کرد.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با تاکید بر اینکه فضاهای ورزشی را در شهرستان ها برای استفاده عموم در اختیار مردم قرار داده ام، افزود: در هر صورت باید با کمک همه مسئولان تلاش شود تا سرانه فضای ورزشی گیلان برابر شود. سرانه فضای سبز استان است و می توانیم ورزشکاران و قهرمانان بیشتری برای ارائه به جامعه و صحنه ملی و بین المللی داشته باشیم.

به گفته وی، اکنون نیز شاهد هستیم که اداره کل ورزش و جوانان گیلان تمام تلاش خود را برای توسعه مناسب در حوزه ورزش و جوانان به کار می گیرد و از این حیث حمایت نمایندگان مردم گیلان در شورای اسلامی نقش مهمی ایفا می کند.

استاندار گیلان با بیان اینکه زمانی که امیررضا معصومی مبارز شایسته گیلانی موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان شد و پرچم پرافتخار ایران را به اهتزاز در آورد احساس غرور و افتخار کردیم، تصریح کرد: نه تنها این ورزشکار بلکه همه ورزشکارانی که زحمت می کشند در مسابقات مختلف شرکت می کند و با کسب مقام قهرمانی پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در می آورد.

عالی ترین مقام دولت در گیلان تصریح کرد: در حالی که استکبار جهانی و دشمنان ما سعی در زیر سوال بردن ماهیت نظام ما دارند و با غول های رسانه ای خود سعی در نشان دادن چهره ای متفاوت و وارونه از کشور ما دارند، حضور ورزشکاران ما می تواند خط باطل باشید استکبار برای جهانی شدن نقشه می کشد، گفت: ورزشکاران ما با حضور در عرصه های مختلف جهانی با اعتقاد و رفتار خود چهره واقعی ایران اسلامی را به جهانیان ارائه می دهند که نمونه بارز ملت ما هستند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید