توزیع ۳۰۰۰ دستگاه لوازم ضروری بین نیازمندان و نیازمندان کرمانی


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، ناصر عسکری نژاد مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در مراسم توزیع ۳۰۰۰ دستگاه اقلام ضروری منزل در بین خانواده های نیازمند و مددکاران کمیته امداد گفت: امید و نشاط بخشیدن به خانواده های مددکاری یکی از کارهاست. از وظایف اصلی ما در کمیته امداد است.»

وی گفت: ۳ هزار دستگاه لوازم خانگی ضروری به ارزش ۱۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در ایام ده ساله امامت و ولایت در اکثر نقاط استان توزیع می شود و خدمات دیگری نیز در این ایام به خانواده های نیازمند و مستضعف ارائه می شود.

عسکری نژاد تصریح کرد: این لوازم شامل ۲ هزار و ۱۴۴ دستگاه یخچال، ۶۸۰ دستگاه یخچال، ۱۰۰ دستگاه آبنما، ۳۰۰ دستگاه بخاری و جاروبرقی است.

وی از همکاری فرمانده قرارگاه عملیاتی جنوب شرق ارتش در رزمایش مشترک یاری دینی تشکر ویژه کرد. وی افزود: ۳۰۰۰ دستگاه تجهیزات این دوره نیز توسط لجستیک قرارگاه ارتش جنوب شرق در بین جامعه هدف توزیع می شود.

عسگری نژاد با تاکید بر اینکه اهداف کمکی در دو گروه حمایتی، معیشتی و ظرفیت سازی دنبال می شود، افزود: علاوه بر کمک های موردی، مبلغی از ۵۰۰ تا ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در قالب مستمری به حساب خانواده تحت حمایت واریز می شود. با بر اساس اندازه خانواده

وی با ارائه گزارشی از عملکرد کمیته امداد در زمینه اشتغال زایی گفت: استان کرمان در سال گذشته با جذب ۱۰۵ درصدی تسهیلات اشتغال زایی، بالاترین رتبه را در زمینه اشتغالزایی در بین ادارات کل کمیته امداد کسب کرد. در سراسر کشور.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید