توزیع ۴۱۰۰ بسته معیشتی در زنجان


اسماعیل نوری معاون اجتماعی ستاد اجرای فرمان امام (ره) استان زنجان در حاشیه مراسم توزیع نمادین ۴ هزار و ۱۰۰ بسته معیشتی که در دانشگاه آزاد فاطمیه زنجان انجام شد، در گفت وگو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: بسته های معیشتی که بین اقشار نیازمند و آسیب پذیر توزیع می شود شامل ۹ قلم کالای اساسی مورد نیاز خانوار است.

معاون اجتماعی قرارگاه اجرای فرمان امام (ره) استان زنجان ارزش هر بسته را ۷۰۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: برای این تعداد بسته ۳.۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی افزود: بسته های معیشتی ۱۰۰ گروه جهادی همکار در همه جا استان از عید غدیر خم توزیع می شود.

لازم به ذکر است رزمایش نسیم احسان با محوریت توزیع تجهیزات برودتی در کشور در حال انجام است که سهم استان زنجان از این رزمایش ۲۲۶ دستگاه کولر است که در مناطق محروم استان توزیع می شود.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان زنجان با اشاره به نحوه برگزاری رزمایش تصریح کرد: نحوه اجرای رزمایش مشارکتی با مجموعه های ستاد اجرایی است و ۷۰ درصد هزینه کولر بر عهده ستاد و ۳۰ درصد گروه های جهادی است.

وی با بیان اینکه توزیع این تعداد یخچال با گروه های جهادی است که در مناطق هدف و افراد تحت پوشش خواهند بود، گفت: این مناطق محروم از طریق ۳۰۰ گروه تعاونی که در استان فعال هستند ستاد را در شناسایی کمک می کنند.

نوری به محور دوم رزمایش نسیم احسان اشاره کرد و افزود: محور دوم این رزمایش تعمیر کولر گازی نیازمندان است، بنابراین کسانی که نیاز به کولر گازی دارند اما نیاز به تعمیر دارند، کولر گازی آنها تعمیر و در اختیار نیازمندان قرار می گیرد. شرایط سلامتی.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان زنجان نیز ارزش ریالی تعداد کولرگازی را ۲۲۶ ریال و ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.

پایان پیام/۷۳۰۲۱
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید