توزیع ۷۱ هزار تن کالاهای اساسی در زنجان


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، ولی الله زمانی، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیش از ۷۱ هزار و ۶۲۵ تن کالاهای اساسی شامل گندم، برنج، شکر و آرد مطابق با ماموریت های این سازمان است. اداره کل غلات و خدمات بازرگانی استان زنجان با هماهنگی کارگروه تنظیم بازار توزیع شد.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان در خصوص توزیع کالاهای اساسی افزود: بیش از ۲۸ هزار تن گندم بین کارخانه های آرد و بیش از ۲۷ هزار تن آرد برای استفاده در واحدهای نانوایی، آرد خام روستایی توزیع شد. ، صنف و صنعت.

زمانی ادامه داد: بیش از ۶ هزار و ۳۴۵ تن شکر سفید در بسته بندی های مختلف با قیمت هر کیلو ۱۸ هزار تومان به بخش های خانگی، تجاری و صنعتی استان زنجان عرضه شد.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان خاطرنشان کرد: بیش از ۹ هزار و ۱۲ تن برنج تایلندی، پاکستانی و هندی برای مصارف خانگی، تجاری و صنعتی از ذخایر استان به نسبت موجودی انبارها و قیمت تمام شده است. درب انبار جهت عرضه در سطح استان زنجان توزیع می شود.

وی بیان کرد: برنج تایلندی رده «ب» در بسته بندی های ۱۰، ۴۰ و ۵۰ کیلوگرمی هر کیلو ۱۱ هزار تومان و برنج پاکستانی ۱۹ هزار تومان و هندی «۱۱۲۱» کیلویی ۱۷ هزار تومان برای مصرف کنندگان قیمت گذاری شده است. در سطح استان زنجان ارائه شده است.

زمانی درباره ذخایر استان زنجان گفت: اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان در حال رایزنی برای افزایش ذخایر استراتژیک استان است و میزان کالاهای اساسی در استان قابل قبول است.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تصریح کرد: در انبار کالاهای اساسی این اداره کل، انواع کالاهای اساسی اعم از گندم، برنج و شکر به مقدار مورد نیاز استان ذخیره و ذخیره می شود تا به انبار تزریق شود. بازار در صورت لزوم و با هماهنگی ستاد تنظیم بازار.

انتهای پیام/ ۷۳۰۰۵
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید