kermanyy

Friday, 22 October 2021

تولد 75 سالگی دیوید بووی در SoHo از این ماه آغاز می شود

تولد 75 سالگی دیوید بووی در SoHo از این ماه آغاز می شود


این نسخه های محدود مترو کارت ، نمایش اطاعت ، یا علائم زیرزمینی باشد ، اما بناهای یادبود دیوید بووی به تنهایی در خانه فرزندخوانده وی در شهر نیویورک از زمان مرگ وی در سال 2016 همچنان شکست می خورند. بووی در 8 ژانویه 2022 75 ساله می شد. ، و املاک او در حال راه اندازی Bowie 75 است ، جشن یک ساله ای که شامل افتتاح دو فروشگاه پاپ آپ سرپرستی شده است ، که یکی از آنها را در شهر ایجاد می کند.

پنجره بازشو در خیابان 150 ووستر ، بسیار نزدیک به خانه او در خیابان لافایت واقع شده است. این برنامه هفت روز در هفته از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر از 29 اکتبر – 75 روز قبل از تولد وی – باز خواهد بود و تا پایان ژانویه ادامه خواهد داشت. (پاپ آپ دیگر در لندن در خیابان 14 هدون رخ می دهد ، جایی که بووی جلد را برای او سوزاند ظهور و سقوط Ziggy Stardust و عنکبوت ها از مریخ.)

این املاک می گوید که پنجره بازشو “غواصی عمیق شامل یک حرفه عمیق” را در فهرست و تاریخ پشتی بووی شامل می شود: ساعت ها محتوای ویدئویی از جمله محتوای دیده نشده در پشت صحنه و فیلم نادر از هیتن و واقعیت زمان (آخرین بازدید) ؛ فرصت برای چاپ محدود Bowie LP ، لباس و موارد دیگر ؛ پرتره های مختلف بووی ؛ و بیشتر. انتظار می رود در هفته های آینده نیز مهمانان ویژه اعلام شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پنجره بازشو و سایر رویدادهای Bowie برنامه ریزی شده برای سال آینده ، می توانید وب سایت Bowie75 را بررسی کنید.

ارائه پاپ آپ Bowie 75 در SoHo

فلش

ارائه پاپ آپ Bowie 75 در SoHo

املاک دیوید بووی

بووی تقریباً پنج سال پیش ، در 10 ژانویه 2016 ، در خانه خود در خیابان 285 لافایت ، تنها دو روز پس از 69 سالگی و هنگامی که آخرین شاهکارش منتشر شد ، درگذشت. ستاره ی سیاهبه ظاهراً آپارتمان سابق او در اوایل امسال بیش از 16 میلیون دلار فروخته شد.

شما می توانید لیست همه لیست های بووی را در اینجا بررسی کنید. (توجه مهم: اکنون که گرد و غبار نشست و چند سال گذشت ، ستاره ی سیاه او اکنون باید در بین شش یا هفت رکورد برتر خود قرار گیرد.)

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *