تکرار ادعاهای ضد ایرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تایمز اسرائیل، “ییر.” نخست وزیر لاپید در جریان شرکت در اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد با تکرار برخی اتهامات علیه ایران گفت: ملت های خاورمیانه و مردم جهان باید به اطراف خود نگاه کنند و از خود بپرسند که راه صلح چیست؟ و راه جنگ کیست او انتخاب کرد؟ تهدید هسته ای علیه تل آویو هنوز وجود دارد و ایران ارکستری نفرت را علیه ما راه اندازی کرده است.

پوچ وی همچنین با عصبانیت به آتش زدن پرچم رژیم صهیونیستی و آمریکا در ایران اشاره کرد و گفت: تنها یکی از اعضای سازمان ملل علنا ​​قصد نابودی یکی دیگر از اعضا را دارد. ایران بارها اعلام کرده است که خواهان نابودی کامل کشور اسرائیل است، اما سازمان ملل سکوت کرده است، شما از چه می ترسید؟

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه این ادعاها با اشاره به مذاکرات هسته ای با ایران افزود: تهدید نظامی معتبر باید روی میز بماند و تنها راه جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای است. و پس از آن، توافق طولانی تر و قوی تر باید با آنها مذاکره شود.

مجمع عمومی نیز در بالاترین سطح سران کشورها قرار دارد ۲۰ تا ۲۶ سپتامبر به کار خود با دیپلمات های ارشد کشورهای مختلف ادامه می دهد و در کنار آن ده ها نشست دوجانبه و چندجانبه برگزار می شود..