kermanyy

Monday, 25 October 2021

تکرار SNL: کیم کارداشیان وست مشخصات را درک کرد

تکرار SNL: کیم کارداشیان وست مشخصات را درک کرد


وقتی اتفاقات بدی رخ می دهد شنبه شب زنده دور از الگوی کمدین / بازیگر / موسیقیدان / ستاره ورزشی و اجازه می دهد شخص دیگری فرمانروایی را – سیاستمداران ، کارآفرینان ، بی حوصلگی میلیاردها و غیره – به امید جذب مخاطب جدید یا ایجاد برخی عناوین ، بر عهده بگیرد. ما دیدیم که فصل گذشته وقتی میزبان ایلان ماسک بود ، چقدر وحشتناک بود ، و قبل از این آخر هفته ، من با کیم کارداشیان وست ، ستاره تلویزیونی واقع بینانه غش می کردم که هرگز به هیچ عنوان رفتارهای خنده دار و سرگرم کننده ای نشان نداده بود.

بنابراین خوشحالم که گزارش می دهم بد نبود! در مقایسه با برنامه ماسک فصل گذشته ، این موفقیت بزرگی بود و یادآوری این بود که کارداشیان وست را تحقیر نکنید. اما ببینید ، این کار کامل نبود: کارداشیان وست در خواندن کارت های راهنما در برخی از طرح های زنده مهارت چندانی نداشت ، تعداد زیادی طرح وجود داشت که به نظر می رسید فقط یک محصول برای برند کارداشیان است و به عنوان اولین نگاه هفته گذشته ، هیچ طرح قابل توجهی در بین جمعیت وجود نداشت.

اما این یک برنامه سخت با لحظات خنده دار بود ، شاید هیچ کدام بهتر از کارداشیان وست نبود مونولوگ، که به همان اندازه که ممکن بود امیدوار بود خودآگاه بود. خطوط پانچ وجود داشت و هیچ حقه بازی تماشاگران وجود نداشت ، که یکی دیگر از چیزهای خوب بود. و دروغ های OJ Simpson بسیار زیاد بود ، تقریباً مانند نرم مک دونالد در اتاق نویسنده برای این یکی بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

در مورد طرح ها ، مورد علاقه من در شب زیبا ترین و خیره کننده ترین بود: کارداشیان وست و سسیلی استرانگ هر دو درخشان بودند طراحی لوتو، که برای کارکردن طرح به تک تک سفیدهای زن تکیه زده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

سوئیچ، که در آن کارداشیان وست و ایدی برایانت خود را در a جمعه عجیب و غریب در شرایطی ، کریس جنر و خلوئه کارداشیان نقش برجسته ای داشتند ، اما ارزش دیدن آن را دارد فقط برای دیدن توپ برایانت. آیا از اینکه کانر اومالی مانند شوهر برایانت بازی نکرده بود ، ناامید شده بودم؟ بله ، اما شوخی در انتها هنوز به عنوان گروه های جنایی کار می کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

برایانت در نقش تد کروز نیز از شخصیت های اصلی این فیلم بود شنودهای فیس بوک سرد باز می شود، یک گشایش سرد به طور بالقوه فراموش کننده که بر طنز زیادی در مورد اینکه چگونه سیاستمداران نمی دانند چگونه اینترنت کار می کند یا چگونه کلمه “میم” تلفظ می شود ، متکی بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=KwUkFly-xQU

من از آن لذت بردم آهنگ شب زنان، یک قصیده موسیقی برای زنان بزرگسال (و مادران) که فقط برای رسیدگی به مشکلات معده به باشگاه می آیند ، وسواس ترافیک برای رسیدن به خانه و عبور از آنجا را دارند.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

یکی دیگر از شگفتی های واقعی شب ، دیدن اولین گروه طنز لطفاً نابود نشوید ، سه نوشته جدید SNL توسط مارتین هرلیهی ، جان هیگینز و بن مارشال است که چند ماه پیش در بین اینترنت معروف شده اند. کوتاه دیجیتال هارد سلتزر ، بدون حضور بازیگران ، تا حد زیادی آنها را به عنوان جزیره جدید تنها سریال یا حداقل همسایه خوب جدید آنها معرفی می کند. این یک مقدمه عالی برای طنز گروه بود ، اگرچه این کار مورد علاقه آنها نیست – اما این امر جالب تر می کند که ببینیم گروه چه می کند. کارهای بعدی را انجام دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

به چهار طرح دیگر شب نگاه کنید ، و همه آنها در مراحل مختلف خوب یا ناموفق بودند: پایین بهترین بود کفگیرهای جایگزین، زیرا سگهایی که لباس احمقانه ای دارند همیشه پایه ای شایسته هستند. دادگاه مردم تبلیغات کارداشیان برای من زیاد بود ، اما همانطور که او معتقد است ، کارداشیان وست در بازی خواهرش کورتنی کار خوبی انجام داد (همچنین بازیگران مشهوری از هالسی ، کریس و خلوئه کارداشیان حضور داشتند). رویای مرد خیلی سخت بود لیسانس طنزی پر از شخصیت های متفاوت (جان سینا ، تایلر کامرون ، چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، امی شومر و جسی ویلیامز – اما با این وجود کایل مونی بهترین قسمت بود!) اما این یکی از طرح هایی بود که کارداشیان وست در آن حضور داشت. مشکلات کارت اعتباری طرح را برای من غرق کرد. و یاسمین و علاءالدین این تنها بوی بدی بود که به هیچ وجه کار نمی کرد (اگرچه ظاهر Bowen Yang زیبا بود).

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

به روز رسانی آخر هفته مشتی جوک در فیس بوک و دو مهمان لذتبخش وجود داشت: الکس موفات او را کشت نقد فیلم تری فینک در پاییز 2021، که اساساً اگر یکی از آن منتقدین فیلم تاکسی تی وی از LSD استفاده می کرد چه اتفاقی می افتاد. و آخر هفته آپدیت همه ستاره هایدی گاردنر طبق معمول شگفت انگیز بود حزب مربی کلی لایف در مورد تفکر مثبت، بازی در نقش یک شخصیت جدید با ظاهر خوب ، کلاه گیس حتی بهتر و عشق بی نظیر برای “I Love It” ساخته ایکونا پاپ.

https://www.youtube.com/watch؟v=-KYM6YRYV8A

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

https://www.youtube.com/watch؟v=QgURXrvIJnI

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

جلسه کاستکو مدتی طول کشید تا بازیکن جدید سارا شرمن ، بازیگر نقش Costco که Glitter Revolution (کیم کارداشیان وست ، ایدی برایانت ، بوئن یانگ) را معرفی می کند ، مدتی طول بکشد تا از کاستکو مطمئن شود. قربانی های غذایی

https://www.youtube.com/watch؟v=3BBQd63vGqw

هالسی “من زن نیستم ، من خدا هستم” را بازی کرد ، سپس خدای گیتار لیندسی باکینگهام را به “عزیزم” برد.

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

رامی ملک اولین تور مهمان خود را در این آخر هفته با مهمان موسیقی Young Thug انجام می دهد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *