kermanyy

Friday, 22 October 2021

تیراندازی در مدارس بیشتر اتفاق می افتد و دعوا مقصر است

تیراندازی در مدارس بیشتر اتفاق می افتد و دعوا مقصر است


ایالات متحده تعداد بیشتری از سوختگی های مدرسه را در ابتدای این سال تحصیلی در مقایسه با سایر سال های تشخیص داده شده تجربه کرده است.

و تعداد فزاینده ای از حملات ، مانند حمله این هفته در دبیرستانی در تگزاس که منجر به زخمی شدن چهار نفر شد ، مربوط به درگیری بین جوانان است.

بر اساس پایگاه داده تیراندازی مدرسه K-12 از مرکز دفاع و امنیت کشور ، از ابتدای ماه سپتامبر ، 64 مورد حادثه اسلحه در محوطه دانشگاه مشاهده شده است که 23 مورد از آنها متهم به شورش است.

دیوید ریدمن ، بازرس اصلی پایگاه داده شکار مدرسه K-12 می گوید: “آنچه ما شاهد آن هستیم افزایش شدید خشونت با اسلحه در محوطه مدرسه است.”

پلیس در محل تیراندازی مدرسه در دبیرستان منسفیلد تیمبرویو در آرلینگتون ، تگزاس در 6 اکتبر 2021.
رویترز / جرمی لاک

وی گفت: “با بازگشت کودکان به مدرسه ، بیشتر خشونت ها نشان دهنده افزایش خشونت با اسلحه است که ما در سراسر کشور شاهد آن هستیم.”

بیش از 50 حادثه در نتیجه تشدید ناآرامی ها تا کنون در سال 2021 گزارش شده است ، در حالی که 23 مورد در سال تقویم 2020 که توسط همه گیری شکسته شد و 49 مورد در سال 2019 گزارش شده است.

جایی که تیراندازی در مدرسه اغلب از نظر حملات برنامه ریزی شده ، مانند کشتار دبیرستان کلمباین 1999 یا تیراندازی دسته جمعی دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس 2018 ، که در آن افراد مسلح از چندین مکان بدون سلاح بودند ، تصور می شود. آتش سوزی در محوطه دانشگاه عمدتا توسط اعمال خشونت تصادفی ایجاد شده است.

دانش آموزان دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا پس از تیراندازی ترک کردند.
دانش آموزان دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا پس از تیراندازی ترک کردند.
مایک استوکر / سان-سنتینل فلوریدا جنوبی از طریق AP

این همان چیزی است که مقامات می گویند صبح چهارشنبه اتفاق افتاد ، هنگامی که گزارش شد تیموتی جورج سیمپکینز ، 18 ساله دانش آموز دبیرستان تیمبرویو در آرلینگتون ، تگزاس ، پس از درگیری در کلاس درس آتش گشود.

به گفته پلیس ، یک هفته قبل ، در 30 سپتامبر در ممفیس ، تنسی ، یک پسر 13 ساله هنگام درگیری در راه پله های مدرسه آنها در حالی که کلاس های صبحگاهی در حال انجام بود ، به دانش آموز دیگری شلیک کرد.

قربانی تیراندازی ، همچنین 13 ساله ، از ناحیه شکم مجروح شده و انتظار می رود بهبود یابد. در همان زمان ، مظنون از محوطه مدرسه فرار کرد و پس از تحقیقات پلیس خود را تسلیم کرد.

پلیس در دبیرستان هریتیج در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا پس از تیراندازی که در درگیری در 20 سپتامبر 2021 آغاز شد.
پلیس در دبیرستان هریتیج در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا پس از تیراندازی که در درگیری در 20 سپتامبر 2021 آغاز شد.
پیتر کیسی-USA TODAY / Kick USA

این تیراندازی به دنبال مردی در 20 سپتامبر در نیوپورت نیوز ، ویا انجام شد. در آن پلیس گفت که یک پسر 15 ساله اسلحه را از ون خود بیرون کشید و در درگیری در سالن اصلی شهر ، یک دانش آموز دیگر را شلیک کرد. دبیرستان.

دو دانش آموز مجروح شدند: پسر 17 ساله ای که از ناحیه صورت مورد اصابت گلوله قرار گرفت و دختر 17 ساله از ناحیه پا مجروح شد.

ریدمن گفت ، علاوه بر مواقعی که دانش آموزان به طور ناگهانی در هنگام جنگ اسلحه شلیک می کردند ، برخی از این حوادث شلیک نیز با گروه ها مرتبط بوده است.

به عنوان مثال ، مقامات رقبای گروهی را در یک دبیرستان در جنوب لس آنجلس متهم کردند که در درگیری در 2 سپتامبر که منجر به زخمی شدن یک دانش آموز 17 ساله شد ، تیراندازی کردند.

به گفته کارشناسان ، بیشتر و بیشتر کفش های مدرسه از دعواهای دانش آموزان می آید.
به گفته کارشناسان ، بیشتر و بیشتر کفش های مدرسه از دعواهای دانش آموزان می آید.
عکس AP / تونی گوتیرز

وکیل متهم تیمبرویو که به نمایندگی از سیمپکینز صحبت می کرد ، سعی کرد در یک کنفرانس خبری روز پنجشنبه جدا شود که این حادثه “تیراندازی معمولی در مدرسه” نیست.

“تیراندازی های غم انگیز زیادی در سراسر این کشور رخ داده است. هر تیراندازی در مدرسه غم انگیز است. “کیم تی کول ، وکیل حقوق مدنی گفت. “با این حال ، در این شرایط ، این کسی نبود که فقط برای رفتن به مدرسه رفته بود و تصمیم خود را گرفته بود. [and said,] “شما می دانید که من ناراحت هستم و فقط به هر کسی که می بینم شلیک می کنم. ”

با این حال ، کارشناسان و مقامات می گویند که علت تیراندازی مهم نیست ، این رویدادها می تواند بر دانش آموزان تأثیر منفی بگذارد.

ریدمن گفت: “این حوادث منفرد همچنان بر همه دانش آموزان و مدارس تأثیر عمیقی می گذارد.”

به عنوان مثال ، یک معلم در دبیرستان تیمبرویو به اداره پست توضیح داد که چگونه دانش آموزانش مجبور بودند در کلاس را با فریاد تصاویر مسدود کنند ، و چگونه برخی از آنها در گریز در حین قفل شدن باقی می مانند.

دانش آموزان پس از تیراندازی در 14 فوریه 2018 در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس با یکدیگر کشتی می گیرند.
پس از تیراندازی در 14 فوریه 2018 ، دانش آموزان در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس با یکدیگر درگیر می شوند.
John Mccall / TNS از طریق ZUMA Wire

جورج نیوسر ، مدیر اجرایی مدارس دولتی نیوپورت نیوز در ویرجینیا ، توضیح داد که تیراندازی برای دانش آموزان و کارکنان چقدر دشوار بود.

پارکر بعداً گفت: “فقط دیدن چهره دانش آموزان ما و میزان ترس آنها در این شرایط و خارج از کارکنان آلوده ،” هیچ کس نمی خواهد این شرایط را پشت سر بگذارد.

روندهای دردسرساز ناشی از آمار پایگاه داده های شلیک مدارس K-12 موازی داده هایی است که در تمام شهرهای غیرانتفاعی برای ایمنی اسلحه در اختیار است ، که 30 مورد شلیک اسلحه در محوطه مدرسه بین 1 اوت و 15 سپتامبر را به دنبال داشته است که پنج کشته و 23 زخمی برجای گذاشت.

این بالاترین رقم ثبت شده در همان دوره از زمان آغاز گروه نظارت بر تیراندازی در محوطه مدرسه در سال 2013 است.

ممکن است سالها طول بکشد تا محققان دریابند که چرا جوانان بیشتری در محوطه مدرسه اسلحه می گیرند و شلیک می کنند ، اما کارشناسان معتقدند که این روند از الگوهای اجتماعی مشابهی پیروی می کند که به عوامل متعددی از جمله مالیات همه گیر کروناویروس و افزایش خرید اسلحه

ریدمن گفت: “ما اکنون فقط در چنین روحی هستیم و توضیح آن دشوار است.” وی گفت: “ما می دانیم که در همه مناطق و مناطق بیشتر خشونت با اسلحه در محوطه مدرسه در جریان است. ”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *