kermanyy

Sunday, 24 October 2021

جاش هریس ، مالک 76ers میلیون ها سهام آپولو را بار می کند

جاش هریس ، مالک 76ers میلیون ها سهام آپولو را بار می کند


جاش هریس – میلیاردر مالک فیلادلفیا 76ers – پس از آزادی لئون بلک ، موسس و مدیرعامل غول خصوصی ، علاقه خود را به Apollo Global Management کاهش می دهد.

بر اساس گزارش بلومبرگ ، از ماه مه – زمانی که هریس اعلام کرد در اوایل سال 2022 پس از استعفای بلک در پی مشاجره هایش در رابطه با پیوندهایش با جفری اپشتاین ، استعفا داد “شغل روزانه” آپولو را ترک می کند – هریس 6.6 میلیون سهام آپولو را فروخته است.

این مبلغ معادل 18 درصد از مدت تصدی هریس است که ارزش آن حدود 490 میلیون دلار است. بر اساس فیلترها ، فروش سهام بسیار بیشتر از هر چیزی توسط مارک روان ، که جانشین بلک به عنوان رئیس آپولو بود ، یا خود سیاه ، که هرگز حتی یک سهم از آپولو را نفروخت.

سخنگوی هریس در بیانیه ای برای آن پست گفت: “جاش همچنان سهامدار بلند مدت قوی و حامی این شرکت است.”

یک فرد باتجربه گفت که هریس پست هنوز آپولو را هدف قرار می دهد اما از برنامه های خود در آینده مطمئن نیست. در تابستان ، گزارش هایی مبنی بر راه اندازی شرکت سرمایه گذاری خصوصی خود وجود داشت.

یکی از نزدیکان هریس به آن پست گفت حدود 76 درصد از فروش ها بخشی از طرح بازنشستگی و تنوع بخشی است که قبلاً منتشر شده بود. او می افزاید: “هریس همچنان معتقد است که سهام آپولو بسیار ارزشمند است و در بلند مدت یک سرمایه گذاری خوب باقی می ماند.” حتی پس از فروش سهام ، هریس دومین سهامدار بزرگ آپولو است.

جاش هریس دارای چندین تیم ورزشی از جمله تیم NBA فیلادلفیا 76ers است.
گتی ایماژ

با این حال ، فروش در حالی انجام می شود که هریس ، 56 ساله ، بیشتر بر سرمایه گذاری های شخصی خود و شرکت ورزشی و رسانه ای Harris Blitzer Sports & Entertainment تمرکز کرده است. هنگامی که ادغام شرکت با ارائه دهنده سالیانه Athene در سه ماهه اول سال 2022 بسته شود ، هریس رسماً پست روزانه خود را ترک می کند. هریس در هیئت مدیره آپولو باقی می ماند و در هیئت اجرایی آپولو باقی می ماند.

بر اساس گزارشات متعدد ، رابطه هریس با لئون بلک و یکی دیگر از پرچمداران آپولو تحت فشار قرار گرفته است زیرا هریس بلک مجبور به جدال در میان رابطه بلک با جفری اپشتین مجرم جنسی شد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *