kermanyy

Monday, 25 October 2021

جایگزین راسل ویلسون با QB های جریان

جایگزین راسل ویلسون با QB های جریان


در حالی که بازی هفته پنجم “فوتبال شب پنجشنبه” ممکن است مدت ها پیش به نظر برسد ، بسیاری از مدیران فوتبال فانتزی با یک سوال در ذهن خود برانگیخته شده اند: چگونه در جهان من جایگزین راسل ویلسون هستم؟

جراحت همیشه یک کابوس است ، اما از دست دادن ویلسون به دلیل شکستگی تاندون در انگشتان دستکم تا چهار هفته آینده صاحبان فانتزی را به پا می کند. اگر در لیگ هشت تا 10 تیمی بازی نمی کنید ، که در آن تعداد زیادی از بازیکنان مدافع پشتیبان را انتخاب نمی کنند ، کار شما برای شما قطع می شود. به دنیای پخش بازیکنان مستحکم خوش آمدید.

هر لیگ متفاوت است ، و برخی ممکن است تعداد انگشت شماری از گزینه های معقول را در سیم سرگرمی پیدا کنند. اگر در ESPN بازی می کنید ، بازیکنانی مانند جو بارو ، رایان تاننهیل و درک کار در کمتر از 70 درصد از لیگ های خود ظاهر می شوند. البته ، بین آلودگی گردن Burrow و آسیب گردن Carr ، ممکن است بخواهید عمیق تر به Kirk Cousins ​​یا Sam Darnold وارد شوید تا هر دو از نظر پزشکی برطرف شوند.

در لیگ های یاهو ، درصد لیست بازیکنان دفاعی که ذکر شده اند کمی بیشتر است ، بنابراین ممکن است لازم باشد لیست را به دنبال مت رایان ، دانیل جونز (امیدوارم این هفته پروتکل ضربه مغزی ارائه دهید) یا یکی از جاسوسان باشید. آیا من هنوز آنجا هستم ممکن است شخصی مانند Burrow به عنوان یک گزینه هفتگی در نظر گرفته شود ، اما با برخی از مسابقات تنگاتنگ در اطراف NFL ، می خواهید کارت رقص خود را باز نگه دارید.

راسل ویلسون
راسل ویلسون
گتی ایماژ

هفته ششم چند گزینه هیجان انگیز را به شما ارائه می دهد ، شروع با دارنولد ، که به دنبال آزادی است و با یک دبیرستان نرم اسکاندیناوی روبرو خواهد شد. تیلور هاینیکه در واشنگتن مطمئناً ارزش دیدن دارد ، زیرا سران اجازه می دهند تا فانتزی ترین امتیازات به بازیکنان دفاعی برسد زیرا همه بازی های آنها تبدیل به شکار می شود.

Carson Wentz همچنین باعث می شود که کلت ها با Texans پایین تر برخورد کنند ، که ششمین نکته جالب توجه را به موقعیت QB می دهد.

هر هفته یک هفته وقت گذاشتن ممکن است بهترین باشد ، اما اگر می خواهید از قبل برنامه ریزی کنید ، دارنولد و هاینیک در هفته 7 نیز با یکدیگر مطابقت مطلوبی دارند. همانطور که ونتز و ، شاید ، حتی مک جونز ، مدافع میانی Patriots.

هفته های زیرزمینی حرکت در این آبها را دشوار می کند ، اما اگر مطالعه صحیح در مورد مسابقات انجام دهید و روی بازوهای مناسب سرمایه گذاری کنید ، مدت زیادی طول نمی کشد تا راسل ویلسون به تیم های فانتزی در سطح متوسط ​​بازگردد.

هوارد بندر معاون اجرایی و سرپرست محتوا در FantasyAlarm.com است. او را در توییتر دنبال کنید rotobuzzguy و برنده جایزه “Fantasy Alarm Radio Show” در کانال ورزشی فانتزی SiriusXM در طول هفته از ساعت 18 تا 18 باشید. برای مشاوره در مورد فوتبال فانتزی خود به FantasyAlarm.com بروید.Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *