kermanyy

Sunday, 24 October 2021

جایی که برای رنجرز در بازی 1 باخت اشتباه بود

جایی که برای رنجرز در بازی 1 باخت اشتباه بود


واشنگتن – وقتی به نوع بازیکنانی که رنجرز در این مرحله آورده اند نگاه می کنید ، این نشانه دلگرم کننده ای نیست که آنها تنها یک گل به ثمر رسانده اند و در ضربات 5-1 از آنها که باعث باز شدن فصل شدند ، 9 پنالتی فراخوانده شده اند. برای سرداران

فقط چند ماه پیش ، رنجرز تیمی محسوب می شد که ذره ذره را قربانی می کرد و مهارت و ظرافت می خواست. این یک ایده کلی بود که مدیر کریس دروری قصد داشت این مشکل را با به دست آوردن بازیکنانی با سبک سنگ زنی که می تواند کمی به ترکیب رنجرز ضربه بزند ، اصلاح کند.

ممکن است این نیش در اولین بازی خود در فصل آشکار باشد ، اما از نظر نحوه رقابت آنها با رقیب اصلی منطقه ای در پایتخت ، پیراهن های آبی همه در حال پارس شدن بودند. باخت چالش برانگیز چهارشنبه شب در Capital One Arena.

آدام فاکس مدافع می گوید: “من فکر می کنم بدن خوب بود.” شاید مجازات کمی بیش از حد باشد ، اما من فکر می کنم ظاهری پوشش رسانه ای احتمالاً بیشتر از درون ما بود. ما سعی می کردیم به اینجا بیاییم و در یک بازی هاکی برنده شویم ، و البته اینطور نشد. اما من فکر می کردم پسران سخت بازی می کنند ، مطمئناً. ”

الکس اووچکین این جام را در دور بازی افتتاحیه 5-1 تیم رنجرز در مقابل سرگروه ها به دور از رایان ریوز در اختیار دارد.
AP

ناامید کننده است که تاکید واضح رنجرز بر خوردن ترکیب آنها را به عنوان پوشش رسانه ای در نظر بگیریم. دروری رایان ریوز ، متجاوز سابق را که چندین بار در طول این سالها همراه تام ویلسون ، تظاهرکننده Capital به او ملحق شده بود ، معرفی کرد و جارد تینوردی ، که همچنین با ویلسون مبارزه کرده است. علاوه بر این ، حتی قبل از دروری به عنوان رئیس جمهور و مدیر کل ، دو فرمانروای سابق جف گورتون و جان دیویدسون مانتری سخت را در پیش نویس NHL 2020 شروع کردند.

رنجرز سالها صرف جمع آوری 10 نسخه برتر انتخاب شده که همه ماهر بودند کرد ، و اکنون این گروه فقط در تلاش است تا تعادل مناسب را پیدا کند.

سرمربی جرارد گالانت روز چهارشنبه به دلیل عدم کنترل پنالتی رنجرز را وارد کرد. سمی بلیس ، که در ماه ژوئیه در عوض پاول بوچنیویچ ، وینگر شش گانه با آبی ها پیدا شد ، دو پنالتی خشن در رنجرز دریافت کرد.

گالانت گفت: “با این حال چنین مجازاتی نبود.” او گفت: “این دو مجازات دو نوبت بود که از بچه ها می خواست سوار افراد شوند یا آنها را بکشند. این بیشتر موضوع بود. فکر می کنم یک پنالتی وجود داشت که نظم نداشت ، اما در کنار آن ، 33 دقیقه اول به طرز وحشتناکی خوب بود. من مشکلی با آن نداشتم و بعد از آن گل سوم ، فکر کردم ما تیم متفاوتی هستیم.

ما بازی خود را تغییر دادیم ، بازی های پرخطر را شروع می کنیم و من ساعت را نگاه می کنم و صحنه ها برای ما 13-6 است و سپس آنها گل دوم خود را دریافت می کنند و بازی از آنجا تغییر می کند. ”

میکا زیبا نژاد در پاسخ به این س ifال که آیا احساس می کند رنجرز با مانترای سخت خود در حال رقابت است ، گفت:

او گفت: “ممکن است 60 کامل نباشد.” “اما من از این گروه احساس خوبی دارم ، احساساتی را داشتم که دیدیم [Wednesday night] ما مطمئناً می توانیم با آن کار کنیم و روی آن کار کنیم و بر روی آن بسازیم. بدیهی است ، من از ضررها و زیانهایی از این دست خوشحال نیستم ، اما مجبور شدم خیلی سریع و آماده این کار در اینجا جمع شوم [Thursday]به ”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *