kermanyy

Sunday, 24 October 2021

جت ها نمی توانند یک شروع آهسته را پشت سر بگذارند ، سقوط به شاهین ها در لندن

جت ها نمی توانند یک شروع آهسته را پشت سر بگذارند ، سقوط به شاهین ها در لندن


لندن – جت ها به آرامی شروع به کار کردند و نتوانستند آخرین ایستگاه را انجام دهند و سفر طولانی را از اینجا با باخت انجام می دهند.

جتز در نیمه دوم پس از عقب افتادن 17 امتیازی زودتر کارهای جالبی انجام داد ، اما فالکونز در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور در حضور 60،057 هوادار با پیروزی 27 بر 20 به پیروزی رسید. Jets به 1-4 کاهش یافت و اکنون یک هفته زیرزمینی دارند.

در حال برگشت هاو دیویس در فاصله 3 یاردی 2:19 یک گل دریافت کرد تا پیروزی آتلانتا را مسدود کند. این تنها امتیازهای تیم در نیمه دوم پس از زدن 20 امتیاز در نیمه اول بود.

به نظر می رسید که ممکن است سقوط دیگری از Falcons باشد ، تیمی که برای آنها از برتری 28-3 در سوپربول تا رسیدن به برتری 21 امتیازی در اینجا در سال 2014 مشهور بود.

اما آنها پس از اینکه جتس نتیجه را به 20 بر 17 کاهش داد ، به یک بازی 9 بازی 75 یاردی رفتند تا بازی را به پایان برسانند. در راننده یک پاس 39 متری به کیل پیتس بین مدافعان جت ، براندین اچولز و جارود ویلسون بود. آنها همچنین وقتی سومین و 13 ساله شدند که مت رایان Olamide Zaccheaus را برای 16 یارد پیدا کرد و سوم و 2 برنده شد وقتی رایان با Cordarrelle Patterson برای پاس 7 حیاط جفت شد.

شاهین (2-3) بدون بازیگران برتر کالوین ریدلی و راسل گیج بازی کردند ، اما آنها در این بازی به آنها نیازی نداشتند. پیتس نه بار گرفت ، انتخاب کلی شماره 4 ، 119 یارد و اولین دور NFL او بود. پترسون در مجموع 114 یارد داشت ، که جت ها را زود هنگام با دویدن و پذیرایی کشت.

یک هفته پس از شکست هفت بار مهاجم مهاجم تایتان ، رایان تاننهیل ، جت ها یک بار گونی را روی رایان نگذاشتند. رایان 33 از 45 را با 342 یارد و دو تاچ تاون به پایان رساند. فالکونز 9-از-14 را در سومین بازی رد کرد ، از جمله دو بازی بزرگ در اواخر بازی.

مدافع تازه کار زک ویلسون یک بازی خشن دیگر داشت. او برخی از پرتابهای کوتاه و آسان را از دست داد و نهمین بدترین ضرب NFL را در بازی پرتاب کرد. مایک لا فلور ، هماهنگ کننده حمله ، هیچ پاسخی برای کمک به ویلسون در اوایل خروج نداشت. بازی در حال اجرا در بیشتر روزها شایعه بود و اولین تساوی پس از برگشت 65 متری توسط توین کلمن در آغاز نیمه دوم به دست آمد.

جت ها از نظر تهاجمی موفق شدند اما دوباره برای یافتن ریتم تلاش کردند. Jets در مجموع 230 یارد در بازی 451 Falcons داشت.

به نظر می رسید که شاهین ها زود جت ها را منفجر می کنند. آنها وقتی مدافع سابق مت رایان خط دفاع جتز را انتخاب کرد ، 17 بر صفر پیش افتادند. او تاچ داون را به انتهای محکم کایل پیتس و هایدن هرست انداخت ، و هر بار در یک پخش پایانی دفاعی Jets را پیدا کرد.

فالکونز پایان سخت Hayden Hurst یک گل دور در مقابل Jets دریافت می کند.
گتی ایماژ

جی جی موزلی ، مدافع خطوط جت ، با ضربه زدن توپ از دستان هرست با 7:43 دقیقه در کوارتر دوم پس از به دست آوردن توپ توسط شاهین ها روی رابط کاربری ویلسون جیلین هاوکینز ، جاده جت ها را تکان داد. Jets یک راننده 16 نفره را کنار هم قرار داد و به نظر می رسید که آنها می توانند بازی بسازند. اما ویلسون کراودر یک پاس نوسان در کمربند قرمز را از دست داد و سپس با پرتاب برنامه ریزی شده برای کلمن ، مورگان موسی را در کلاه خود زد. جتز دروازه حریف را به پایان رساند و 17-3 پیش افتاد.

پنالتی پاس جارود ویلسون برتری فالکونز را افزایش داد و یانگهو کو با ضربه 52 گلی یک ضربه زمین را وارد دروازه کرد تا آتلانتا در نیمه دوم برتری 20-3 داشته باشد.

جت ها در نیمه اول این فصل 75-13 پیش رفته اند و هنوز در کوارتر اول خود گل نخورده اند.

کلمن ضربه اول نیمه دوم را 65 یارد برگشت و جت ها را در فالکونز 29 قرار داد. هفت بازی بعد تای جانسون از 1 گل به ثمر رساند و آن را به 20-9 رساند.

پس از شروع آهسته ، دفاع جتز در نیمه دوم بسیار بهتر بازی کرد. حمله آتلانتا متوقف شد و جت ها توانستند به بازی بازگردند.

حمله جتز برنده ترین تلاش او در نیمه راه کوارتر چهارم بود. آنها 90 یارد در چهار نمایشنامه رفتند و توسط مایکل کارتر با یک تاچ داون 2 متری گرفتار شدند. در رانندگی یک پرتاب 23 یاردی به کیلان کول ، 27 یاردی به دنزل میمس و یک پاس عمیق به الیاس مور بود که منجر به یک پنالتی برای قطع 41 یاردی شد که توپ را به 2 رساند.

پس از گل کارتر ، ویلسون برای تبدیل 2 امتیازی به جمیسون کراودر ضربه زد تا بازی 6 بر 55 باقی بماند و بازی 20-17 شود.

اما دفاع یک توقف دیگر نداشت و جت ها با باخت به خانه برمی گردند. جت ها این هفته خوشحال می شوند که قبل از عزیمت به نیوانگلند در دو هفته دوباره با هم جمع شوند تا با پاتریوت ها روبرو شوند.

جت ها در 17 ثانیه به گل زمینی رسیدند تا بازی یک امتیاز شود ، اما این فقط کیهانی بود و فالکونز ساعت را بعد از آن تمام کرد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *