kermanyy

Monday, 25 October 2021

جزیره کوچک و آینده فضای سبز نیویورک

جزیره کوچک و آینده فضای سبز نیویورک


هنگامی که Little Island در ماه مه در پارک رودخانه هادسون افتتاح شد ، این هدیه به شهر محسوب می شد ، ترکیبی از معماری و طبیعت که استقبال نیویورکی ها و گردشگران را به همراه داشت. اما Eilean Beag علاوه بر اینکه جدیدترین و مورد انتظارترین پارک شهر است ، بر طراحی ، دسترسی و پایداری آن تأثیر می گذارد و بر کل شهر تأثیر می گذارد.

مجموعه برنامه های عمومی موسسه پرات برای کشف معنای جزیره کوچک برای نیویورک و زمینه های معماری و معماری منظر پرات ارائه می دهد میزبانی یک گفتگوی رایگان و معنی دار بین معماران پشت پارک: Mat Cash از استودیو Heatherwick و Signe Nielsen از معماران منظر Mathews Nielsen و مدرسه معماری پرات. و همچنین تریش سانتینی ، مدیر اجرایی Little Island و رابرت هاموند ، بنیانگذار و مدیر اجرایی High Line. نیویورک تایمز مایکل کیملمن ، نویسنده معماری معتدل خواهد بود.

بحث در مورد آنچه جزیره کوچک را منحصر به فرد می کند ، فرآیند طراحی مشارکتی که ایجاد شد و مکان فضای سبز عمومی به طور کلی – بحثی در مرکز برنامه جدید کارشناسی ارشد در معماری منظر Pratt در م Instituteسسه است. همانطور که ما در محیط های خود ، اجتماعی و طبیعی ، از نظر عدالت ، دسترسی و پایداری تجدید نظر می کنیم ، چگونه جزیره کوچک نمونه ای برای یک شهر احیا شده است؟

گفتگوهای گفتگوی از پیش ضبط شده سه شنبه 19 اکتبر ساعت 6:30 آنلاین خواهد بود و برای عموم آزاد و رایگان است. اینجا ثبت نام کنید.

Pratt Presents توسط بنیاد خیریه The TD پشتیبانی می شود.

این موقعیت یک همکاری بین موسسه پرات و کارکنان Gothamist است.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *