جلوگیری از اطفاء حریق اغتشاشگران در معابر/ ضرب و شتم آتش نشانان! – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمد امیر براهویی شنبه شب در گفت و گو با رسانه ها با اشاره به میزان خسارات تروریست ها و اغتشاشگران به اموال عمومی، اظهار داشت: شهرداری یک نهاد عمومی است نه دولتی و متعلق به خود مردم است. و تاسیسات و ماشین آلات متعلق به افراد محلی است.

وی حمله به تاسیسات شهر را حادثه ای نادر و عجیب عنوان کرد که قابل باور نیست. وی گفت: هیچ جا به آمبولانس ها حمله نمی شود اما دیروز ایستگاه های آتش نشانی ما به آتش کشیده شد و ماشین های آتش نشانی به آتش کشیده شدند.

تعدادی از ماشین های جمع آوری زباله به آتش کشیده شد!

شهردار زاهدان با بیان اینکه آتش نشانان ما را مورد ضرب و شتم قرار دادند، یادآور شد: ۴ خودروی آتش نشانی به طور کامل در آتش سوختند و اگر هم اکنون آتش سوزی رخ دهد، نمی توانیم به درستی به مردم خدمات رسانی کنیم.

وی با بیان اینکه هیچ شهروندی به شهر خود حمله نمی کند، اظهار داشت: در بحث زباله در شهر در بسیاری از نقاط خطر سلامت وجود دارد زیرا برخی از دستگاه های جمع آوری زباله به آتش کشیده شد.

براهویی یادآور شد: با کمبود خودرو مواجه هستیم و در برخی مناطق نمی توانیم زباله های مردم را جمع آوری کنیم و برخی مناطق شهری را نمی توانیم پاکسازی کنیم.

معترضان اجازه ندادند آتش خاموش شود.

وی با اشاره به آتش سوزی شب گذشته در معابر مردم گفت: شب گذشته ۵ خودرو را به محل اعزام کردیم اما اغتشاش گران نگذاشتند آتش را خاموش کنیم. اموال مردم سوزانده شد.