جمع آوری گونه های کمیاب گل در پارک رز زنجان


به گزارش خبرگزاری فارس زنجان، علیرضا فیروزفر شهردار زنجان در حاشیه افتتاحیه پارک رز گفتما خواهیم کرد وی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پارک گل رز پروژه بزرگی است، اظهار داشت: امروزه زمان و استفاده بهینه از منابع درآمدی، صرفه جویی در هزینه کردها و تامین رفاه شهروندان از اولویت های برنامه های شهرداری است.
شهردار زنجان با اشاره به اینکه حدود یک ماه پیش این منطقه خاکی بود و شهرداری با مدیریت جهادی تنها در ۲۵ روز نسبت به احیای این پارک اقدام کرد، افزود: برآورد قرارداد این پروژه یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بوده است. ، و ایده اولیه ایجاد یک پارک موضوعی بود.
فیروزفر وی با تاکید بر اینکه در این پارک گونه های کمیاب از سراسر جهان را به نمایش خواهیم گذاشت، افزود: با مدیریت جهادی خدمات شهری، سیما منظر و شهرداری، احداث این پارک در دستور کار قرار گرفت. این پروژه نیز تعریف خواهد شد.
فیروز فر اذعان داشت: کار چمن کاری این پارک انجام نشده و عملیات طراحی، آب و برق، کاشت و اثاثیه آن در کمتر از یک ماه کار بزرگی است که تنها با ۲۰۰ میلیون تومان و یک پنجم هزینه ساخت به پایان رسید. . .
شهردار با تاکید بر اینکه فعالیت های شهرداری تک بعدی نیست و اقدامات سه روز پیش مدیریت شهرداری در پروژه سبزم میدان قابل مقایسه با امروز نیست، گفت: شهرداری باید در سال ۲۰۱۸ با برنامه ریزی های انجام شده در پروژه سبزم میدانی اقدام کند. خط دامنه غرب و مرکز، شمال و جنوب با سرعت معقول اندازه گیری می شود هشدار در جریان.
فیروز فر تداوم آسفالت ریزی در سطح شهر را برجسته کرد و اظهار داشت: اقدام شهرداری زنجان در آسفالت ریزی در سطح ملی و مطابق کاربرد که در ابتدای کار انجام دادیم با ۲۰ پله اختلاف، شهروندان خواستار آسفالت معابر شدند که با کار جهادی در حال انجام است.
وی اتمام دیگر کارها در سطح شهر را برشمرد و طبقه فوقانی بازار را که موجب رضایت کسب و کار شد را از دیگر موفقیت های مهم شهرداری برشمرد.
فرزند پسر مسئول برای تخریب محوطه آسفالت اعتماد کنید از سوی شرکت آب اشاره شد و یادآور شد: قبل از شروع آسفالت به شرکت خدمات رسان اطلاع رسانی شده بود اما اتفاقات غیرمترقبه ای رخ می دهد اما امیدوارم شبکه ترمیم و فرسودگی و ناچ اولیه انجام شود.
وی با اشاره به اینکه شهرداری اصرار دارد که شرکت آب باید قسمت تخریب شده جاده را تعمیر کند، گفت: البته شهرداری این موضوع را جدی گرفته است، در حالی که تخریب هایی که در سال های اخیر صورت گرفته بی توجه مانده است.

پایان پیام/۲۳۰۸
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید