kermanyy

Saturday, 23 October 2021

جمهوریخواه گارلند را برای سلاح DOJ در سرکوب CRT پاره می کند

جمهوریخواه گارلند را برای سلاح DOJ در سرکوب CRT پاره می کند


جمهوری خواهان از دادستان کل مریک گارلند می خواهند وزارت دادگستری را به دلیل برنامه خود برای استفاده از نیروی انتظامی فدرال برای رهایی از نژادپرستی والدین مدرسه ای که به تئوری اعتراض می کند ، تسلیح کند – وی می گوید این تلاش برای ارعاب مخالفان سیاسی است.

DOJ این هفته اعلام کرد که FBI را برای بررسی افزایش تهدیدات علیه مدیران مدرسه ، معلمان و کارکنان در میان شکایات مربوط به نظریه دعوت کرده است. مسابقه اضطراری و پوشیدن ماسک اجباری برای کودکان.

وکلای جمهوری خواه – و والدین – بلافاصله این تصمیم را پس گرفتند و دولت بایدن را به اعتراض به “تروریسم داخلی” متهم کردند.

کوین مک کارتی ، رهبر خانه های اقلیت مجلس نمایندگان ، گفت که سرکوب بخشی از “اقدام نگران کننده” است که در آن دموکرات ها سعی می کنند والدین را خفه کرده و آنها را از آموزش در برخی کودکان باز دارند.

“والدین حق اساسی دارند که به طور قانونی در آموزش فرزندان خود مشارکت داشته باشند. ما باید مشارکت خانواده را در سیستم های مدرسه خود تشویق کنیم ، بدون این که بی وقفه به دیدگاه های مخالف خود حمله کنیم زیرا برخی از مقامات لیبرال آموزش و پرورش و گروه های علاقه مند آن را تهدیدی برای جامعه می دانند. آنها می خواهند بر آنچه بچه ها در کلاس های آمریکایی یاد می گیرند ، قدرت داشته باشند. ” در بیانیه ای گفت

“این تصمیم اخیر رئیس جمهور بایدن نمونه دیگری از استفاده او از قدرت حاکمیت خود برای فدرالیزاسیون همه اقشار جامعه ما است. او می خواهد از IRS برای معاملات بانکی ما استفاده کند ، و اکنون می خواهد از DOJ خود برای هدف قرار دادن خانواده های آمریکایی که سعی می کنند سوالات خود را در مورد تحصیلات فرزندان خود بپرسند ، استفاده کند. “

معترضان در اعتراض به “نظریه مسابقه بحرانی” در مقابل ساختمان منطقه مدرسه مدرسه Los Alamitos در Los Alamitos ، California ، تظاهرات کردند.
ETIENNE LAURENT / EPA-EFE / Shutterstock

تد کروز ، سناتور تگزاس ، گارلند را متهم کرد که سوگند خود را بدون مسلح کردن وزارت دفاع آمریکا شکست. توییت کردنمریک گارلند در جلسه تأییدیه خود متعهد شد که از مدل اوباما برای تسلیح DOJ برای هدف قرار دادن و تعقیب مخالفان سیاسی خود پیروی نخواهد کرد. تنها چند ماه بعد ، این وعده را زیر پا گذاشته است. “

و سن میسوری آخرین حمله جاش هاولی بایدن به والدین “تکان دهنده ، منحصر به فرد و اشتباه” است. ”

“من از بایدن DOJ خواستم یک مثال در تاریخ آمریکا بیاورد ، زمانی که از FBI خواسته شد تا به دنبال والدینی باشد که در جلسات هیئت مدیره مدرسه شرکت می کردند تا نظرات خود را اعلام کنند. هیچ کس وجود ندارد ، “او گفت در یک توییت ارسال شدبه

دادستان کل گارلند با استفاده از FBI برای جستجوی والدین نگران و آزار و اذیت آنها از ترس ، به وزارت دادگستری مسلح می شود. فلوریدا از حقوق آزادی بیان شهروندان خود محافظت می کند و اجازه نمی دهد نمایندگان فدرال از اختلاف نظر جلوگیری کنند. ران دی سانتیس سه شنبه در توییتی اخراج شدبه

رئیس خانواده کوین مک کارتی
کوین مک کارتی ، رئیس گروه صغیرها ، گفت که سرکوب بخشی از “اقدامی نگران کننده” است.
عکس AP / اندرو هارنیک

این حمله جمهوری خواهان پس از آن صورت گرفت که گارلند روز دوشنبه اعلام کرد که FBI بر واکنش نیروی انتظامی در برابر آنچه او “افزایش نگران کننده آزار و اذیت و تهدید به خشونت علیه مدیران مدرسه ، اعضای هیئت مدیره ، معلمان و کارکنان” توصیف کرده است ، غلبه می کند. ”

گارلند در یادداشتی برای دادستان های فدرال و کریستوفر ورای ، مدیر FBI ، گفت: “در حالی که بحث های قوی در مورد موضوعات سیاست بر اساس قانون اساسی ما محافظت می شود ، این حمایت شامل تهدید به خشونت یا تلاش برای ارعاب افراد بر اساس تصورات آنها نمی شود.

وی افزود: “تهدید به کارمندان دولتی نه تنها غیرقانونی نیست ، بلکه بر خلاف ارزش های اصلی ملت ما است.

وی گفت: “کسانی که وقت و انرژی خود را برای اطمینان از این که فرزندان ما از آموزش مناسب در محیطی امن برخوردار هستند ، می پردازند ، مستحق این هستند که بتوانند این کار را بدون ترس از امنیت خود انجام دهند. ”

یادداشت وی چند روز پس از آن مطرح شد که انجمن ملی هیئت مدیره مدارس (NSBA) از دولت بایدن درخواست کمک کرد و نشان داد که معلمان و کارکنان مدرسه در “خطر فوری” هستند.

NSBA ، در نامه 29 سپتامبر ، توصیه کرد که تهدیدها و اقدامات خشونت آمیز با تروریسم خانگی برابر است ، زیرا والدین از دستورات نقاب بر فرزندان خود و در نظر گرفتن نظریه نژادی اجباری -در برنامه درسی خود -خجالت می کشند.

آنها مخالفان را به نقاب و دستورات CRT در کلاس ها به منظور ده ها رویداد در جلسات هیئت مدیره مدرسه در سال جاری متهم کردند.

گارلند مشخص نکرد که آیا حوادث مربوط به اجرای دستورات ماسک یا نظریه مسابقه انتقادی مورد بررسی قرار می گیرد.

یادداشت او همچنین این رویدادها را تروریسم داخلی طبقه بندی نکرده است.Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *