جهاد دانشگاهی در مسیر نوآوری برای تبدیل شدن به زیست بوم نخبگان ایرانی است


به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، نمایشگاهی از دستاوردهای برگزیده پژوهشی، فناوری و نوآوری جهاد دانشگاهی با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی رئیس جهاددانشگاهی و رحیم ممبینی معاون کل و قائم مقام جهاد دانشگاهی برگزار شد. سازمان برنامه و بودجه و معاونان و مدیران این سازمان افتتاح شد.

وی در مراسم افتتاحیه دهگانی فیروزآبادی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی افتخاری برای کشور بود و مورد توجه ویژه رهبر معظم انقلاب قرار گرفت، گفت: این نهاد در حال حاضر در مسیر نوآوری قرار دارد تا به زیست بوم نوآوری نخبگان ایرانی تبدیل شود. .

وی افزود: مفتخریم که رئیس سازمان برنامه بودجه یکی از اعضای کلیدی هیات مدیره جهاددانشگاهی بوده و همواره نقش حمایتی و تاثیرگذاری در پیشبرد اهداف انقلاب و این نهاد انقلابی داشته است.

رئیس جهاددانشگاهی تصریح کرد: امیدواریم امسال و سال های آینده جهاد دانشگاهی بیش از گذشته بدرخشد و در حل مشکلات کشور و کمک به نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق باشد.

لازم به ذکر است این نمایشگاه به مناسبت هفته دولت در روزهای هشتم و نهم شهریور ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ الی ۱۷ به همت سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید