حدود ۶۰ شهر کشور آموزش مستقل ندارند


علیرضا عباسی نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در شورای اسلامی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در کرج، درباره آخرین همراهی های انجام شده برای استقلال آموزش و پرورش شهرستان فردیس اظهار داشت: با توجه به وجود جمعیت ۱۰۰۰۰۰ نفری آموزش دانش در فردیس وجود آموزش و پرورش مستقل در این شهرستان الزامی است.

وی افزود: برای استقلال آموزش و پرورش فردیس پیگیری های متعددی از وزارت تا معاونت ریاست جمهوری انجام دادیم. نکته اینجاست که چند شهرداری داریم که در سال های اخیر مستقل شده اند و الان حدود ۵۰ تا ۶۰ شهرداری اداره مستقلی ندارند. متأسفانه در مورد فردیس کم کاری انجام شد و باید قبل از آن موضوع اداره آموزش و پرورش پیگیری می شد که انجام نشد.

نماینده مردم البرز در مجلس گفت: بر اساس آخرین رصد سازمان امور اداری و کار ریاست جمهوری، اطلاعات شهرهای فاقد آموزش و پرورش مستقل در حال تدوین است که شهرستان فردیس در این میان اولویت دارد.

وی افزود: از روزی که به عنوان نماینده مردم البرز انتخاب شدم این موضوع را پیگیری کردم. وزارت آموزش و پرورش هم موافق است و ما این قول را داریم که با توجه به تغییر دولت جلسه ای در این زمینه تشکیل شود که امیدواریم با موفقیت همراه شود.

انتهای پیام/ج
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید