حضور تکواندوکاران قمی در مسابقات انتخابی خدمه سراسری


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند قم، رقبا های انتخابی خدمه سراسری بزرگسالان در گروه های پسران را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانمها همراه خود حضور نفرات بزرگ شده در جام تجهیزات گلف های آسیا، جام فجر را انتخاب کنید و انتخاب کنید جام ریاست فدراسیون جهانی، المپیک آسیایی، جهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسابقات قهرمانی کودکان، دانشجویان جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفرات اول مسابقات لیگ برتر انگلیس برگزار تبدیل می شود دسته اول روزهای دوشنبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه شنبه می باشد.

کیوان کاظمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محمد صفایی ۲ تکواندوکار قمی جواز حضور {در این} مسابقات را کسب کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب کردن این مسابقات نیز بر عهده سلیمان گلی زاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید هاشم آقایی داوران در سراسر جهان تکواندو قم {خواهد بود}.

در کلاس آقایان اوزان درگاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزنه برداری منهای ۵۴ کیلوگرم، منهای ۶۳ کیلوگرم، منهای ۷۴ کیلوگرم، منهای ۸۷ کیلوگرم، به اضافه ۸۷ کیلوگرم دوشنبه ۲۹ فروردین را انتخاب کنید و انتخاب کنید عقب کشیدن ۵۸ کیلوگرم، منهای ۶۸ کیلوگرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید منهای ۸۰ کیلوگرم سه شنبه ۲۰ فروردین ساعت ۳ است: ۳۰ تکواندو تمام شد.

مسعود لشکری ​​سخنگوی کمیته فنی فدراسیون تکواندو ذکر شد: کادر فنی خدمه های سراسری تکواندو را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه تکواندو در کلاس سنی بزرگسالان پایان دادن شد.

وی افزود: در کلاس بانوان نیز مینو مداح شناخته شده به عنوان معلم خدمه سراسری، نداء زری را انتخاب کنید و انتخاب کنید محروز ساعی شناخته شده به عنوان سرمربی خدمه سراسری را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاطفه کشاورز را انتخاب کنید و انتخاب کنید زهرا حسینی معلم خدمه نیز هدایت دیدارهای آتی را بر عهده خواهند داشت.

انتهای پیام/ ۷۸۰۳۰
این را برای صفحه اول هدایت دهید