حق ورود به کمیسیون صنایع مجلس در خصوص مشکلات فلز و لاستیک


حجت الاسلام سید جواد حسینی مشاور افراد است کلیک کردن خواهیم کرد در مجلس شورای اسلامیلوگو وی همراه خود ردیابی به تشکیل مونتاژ عصر همین الان گروه صنایع و معادن به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس ذکر شد: {در این} مونتاژ و همراه خود حضور اعضای صفحه بحث های تولیدکنندگان فلز، مشکلات تولیدکنندگان فلز {به دلیل} بخشنامه وزارت صنعت.»

وی افزود: بر مقدمه این بخشنامه همراه خود افزایش صادرات محصولات فولادی به طور منظم مسائل دریافتی افزایش خواهد یافت و تولیدکنندگان فلز می بینند کدام ممکن است در شرایط حال ۸۰ سهم قابلیت ساخت آهن در اختیار مقامات و مقامات است. ۲۰ سهم بقیه به زنجیره تولیدی کدام ممکن است در اختیار دارند گفته می شود و این است مسیریابی برای او یا او ضرر ساز است و استراتژی تامین فلز را شبح می تنبل.

معاون رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ذکر شد: دستور این بخشنامه اقدام مناسبی برای اداره کردن بازار فلز است با این حال در اجرای آن مشکلاتی موجود است کدام ممکن است همراه خود ملاحظه به بازخورد مدیران صفحه بحث های صنعت فلز، در مونتاژ ای همراه خود وزیر صنعت بازرسی و انتخاب خواهیم گرفت.

حسینی کیا علاوه بر این اجتناب کرده اند بازرسی مشکلات لاستیک‌سازان در مونتاژ همین الان خبر داد و ذکر شد: لاستیک‌سازان معتقدند در جاری حاضر حداقل ۳۵ سهم ضرر دارند و هدف آن واردات ۷۰ درصدی چرخ دنده اولین ساخت لاستیک است. قیمت این چرخ دنده اولین عالی معادله خارجی است و مقامات باید {در این} زمینه تدبیری بیندیشد.»

قائم مقام گروه صنایع و معادن مجلس افزود: {در این} راستا انتخاب داریم هفته بلند مدت همراه خود مسئولان گروه حمایت بلعیدن کنندگان و تولیدکنندگان مونتاژ ای برگزار کنیم به همان اندازه {در این} خصوص انتخاب گیری کنیم و ضرر این اتحادیه را کاهش دهیم.

نوک پیام/
این را برای صفحه اول راهنمایی دهید