حمایت اجتناب کرده اند بالاترین مقام ورزشی مصر برای کی فرآیند


به گزارش خبرگزاری فارس، کارلوس کی فرآیند، سرمربی سابق کارکنان سراسری ایران، هفته قبلی پس اجتناب کرده اند ناکامی مصر مقابل سنگال را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم جواز حضور در جام جهانی ۲۰۲۲، اجتناب کرده اند سرمربیگری فراعنه استعفا داد.

با این حال استعفای سرمربی پرتغالی باقی مانده است مورد قبول اتحادیه فوتبال مصر قرار نگرفته است. در تعدادی از روز قبل از این اطلاعات زیادی {در این} زمینه آشکار شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد مانند است مسئولان بازی مصر اجتناب کرده اند کار کردن ۵ ماهه کی فرآیند راضی هستند.

در همین راستا اشرف صبحی وزیر بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بچه ها مصر در مصاحبه ای رادیویی اجتناب کرده اند کار کردن کی فرآیند از نزدیک حمایت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرزو کرد باقی ماندن سرمربی پرتغالی در راس کارکنان سراسری شد.

وزیر بازی مصر {در این} خصوص اظهار داشت: کی فرآیند به همان اندازه کنون شناخته شده به عنوان خوب معلم ماهر وظایف شخصی را به خوبی انجام داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتصال او همراه خود گیمرها فوق العاده خوشایند است. هیئت مدیره اتحادیه همراه خود متعهد شدن انتخاب با اشاره به بلند مدت، تعدادی از روز استقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید رایزنی های اجباری موافقت کرد.

فراعنه با اشاره به بلند مدت کارلوس کی فرآیند انتخاب بسته شدن را نگرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرمربی پرتغالی همراه خود مجوز فدراسیون مصر راهی کشورش شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سفر به حرکت می برد.

کای فرآیند ماه قبلی کارکنان مصر را به فینال جام ملت های آفریقا رساند، با این حال در ضربات پنالتی مغلوب سنگال شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمانی را اجتناب کرده اند کف دست داد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول هدایت دهید