حمله دشمن با اطلاع رسانی به مردم خنثی می شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام عباسعلی گرزین چهارشنبه شب در این همایش تا پایان حضور. او بیان کرد: یکی از نعمت ها دین بزرگ اسلام نعمت شهادت است و امروز فرهنگ شهادت و بزرگداشت شهدا، بین نسل گذشته و امروز پیوند ایجاد می کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: یکی از ویژگی های بارز انحصاری انقلاب اسلامی در بعد معنوی و فرهنگی که باعث رشد انقلاب و حرکت جهانی اسلام در سراسر جهان شد، در واقع گسترش و تعمیم فرهنگ ایثار و شهادت است.

او گفت: درحال حاضر جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی در بسیاری از موارد نسبت به ۴۰ سال گذشته قدرتمندتر، برتر و پیشرفته تر شده است و انعکاس این موارد، دستاوردها و تحولات در رسانه ها و پایگاه های تحلیلی معتبر قابل مشاهده است. جهان و حتی دشمنان این کشور و این چیزی نیست جز کارآمدی نسخه جمهوری اسلامی ایران از نظام مقدس نیست.

کلنگ وی درباره لزوم پرداختن به موضوع واجب جهاد با تبیین چرایی و چگونگی انجام آن، گفت: در زمینه مقابله با حملات دشمن، تبیین دقیق و شرح مستند بسیاری از حقایق فکری، دینی، سیاسی، ضروری است. و واقعیت های تاریخی و فرهنگی ابزار انتشار و رسانه های مرجع و کارآمد در دسترس عموم قرار گرفت.