حمله نظامی صهیونیست ها به نابلس / نشست صهیونیستی در آرین الاسود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های فلسطینی، نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد دوشنبه حمله گسترده ای را به شهر نابلس واقع در شمال کرانه باختری انجام دادند.

نظامیان صهیونیست پس از حمله به نابلس خانه ای در این شهرک را محاصره کردند و یک جوان فلسطینی به نام حمزه عزیزه ساکن سرزمین های اشغالی در سال ۱۹۴۸ را به اسارت گرفتند.

پس از حمله رژیم صهیونیستی به نابلس، رزمندگان مقاومت فلسطین با آنها درگیر شدند.

هلال احمر فلسطین از مجروح شدن ۵ فلسطینی در حمله صبحگاهی نظامیان صهیونیست به نابلس خبر داد.

ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که جوان دستگیر شده از اعضای ارشد گروه مقاومت است آرین سیاه در نابلس است اما این گروه در بیانیه ای این موضوع را تکذیب کرد و اعلام کرد که عضوی به این نام ندارد.

در توسعه دیگری، سایت اینترنتی خدایان الاخباریه وی از عملیات تیراندازی رزمندگان مقاومت در حوالی جنین و درگیری بین فلسطینی ها و نظامیان صهیونیست در قدس اشغالی خبر داد.

منابع فلسطینی همچنین از حمله نظامیان صهیونیست به مسجد الاقصی و پرواز پهپاد بر فراز این مکان مقدس اسلامی توسط صهیونیست ها خبر دادند.

نشست امنیتی رژیم صهیونیستی درباره اقدام نظامی علیه آرین سیاه

رژیم صهیونیستی روز گذشته نشست امنیتی در مقر وزارت جنگ این رژیم برگزار کرد. همیشه aviv حضور یایر پوچ نخست وزیر، تبدیل شد گانتز وزیر جنگ و چند تن دیگر از افسران نظامی این رژیم بازداشت شدند.

شبکه عبری زبان از جانب اعلام کرد که در این جلسه موضوع عملیات نظامی علیه گروه مقاومت موسوم به آرین سیاه در شهر نابلس بررسی شد.

این شبکه افزود: رژیم صهیونیستی تصمیم دارد عملیات نظامی گسترده ای را علیه گروه مذکور که اخیراً در بسیاری از عملیات های ضد اسرائیلی در سرزمین های اشغالی شرکت داشته است، آغاز کند.

به گزارش این شبکه، در آن نشست تنها وضعیت امنیتی در شمال کرانه باختری به ویژه نابلس و … آرین سیاه مورد بحث قرار گرفت و حاضران در این جلسه هیچ توضیحی در مورد جزئیات آن ارائه نکردند.

شبکه از جانب وی با بیان اینکه تاکنون هیچ خبری از نتایج این جلسه و تصمیمات اتخاذ شده منتشر نشده است.