خاص شدن ۴ کارکنان پایانی لیگ بسکتبال / بردن محرم همراه خود الهاشمی!


به گزارش شفاف، در فینال دیدار مرحله ۱ چهارم باقی مانده لیگ برتر بسکتبال پسران ایران، عصر در این زمان (پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۱)، کارکنان سرجان ملایم سودآور شد مهرام مدی را بردن تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان فینال کارکنان راه یافته به شگفتی انگشت یابد. . گیمرها نیمه باقی مانده این فصل… اجتناب کرده اند رقبا خارج می شوند.

{در این} دیدار شاگردان مصطفی الهاشمی آغاز خوبی در مخلوط کردن محرم داشتند با این حال اجتناب کرده اند کوارتر سوم شاگردان علی ارزمندی همراه خود درایت دراگوویچ، پونکراشف را انتخاب کنید و انتخاب کنید طاهرخانی ضربان قلب مسابقه را توسط دست گرفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سومین مسابقه سری پیروز شدند. ۶۶-۷۳ کارکنان نظم آوران در مجموع ۲ بر ۱ مهرام را شکست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چهارمین (فینال) صعود کننده به نیمه باقی مانده لیگ برتر شد.

کوارترهای اول را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوم این ورزشی ۱۲ بر ۹ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۲ بر ۱۲ به درآمد مهرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوارترهای سوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چهارم ۸ بر ۲۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۶ بر ۲۹ به درآمد نظم آوران به نوک رسید.

در طولانی مدت این دیدار امیر طاهرخانی مهاجم تجهیزات گلف ارتش همراه خود ۲۳ امتیاز، ۱۱ ریباند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ پاس در نتیجه گل ضمن سند دبل بهتر از شرکت کننده پایین شد. او علاوه بر این عنوان گلزن ترین شرکت کننده این دیدار را اجتناب کرده اند آن شخصی کرد.

بدین انجمن همراه خود صعود ذوب آهن، سه کارکنان اجتناب کرده اند ۴ کارکنان فعلی لیگ برتر به رئوس مطالب زیر خاص شدند:
۱) کیمیاگر قم
۲) شهرداری گرگان
۳) ذوب آهن اصفهان
۴) برگزارکنندگان سیرجان