kermanyy

Friday, 22 October 2021

خانه های سالمندان نیویورک به دلیل تجویز ایالت شاهد افزایش یک شبه واکسن های کارمند COVID هستند

خانه های سالمندان نیویورک به دلیل تجویز ایالت شاهد افزایش یک شبه واکسن های کارمند COVID هستند


با ورود به این هفته ، لئوناردو ویسنته خود را برای بدترین شرایط آماده می کرد.

از کارکنان بیمارستان و خانه سالمندان نیویورک خواسته شد تا حداقل یک واکسن COVID-19 دریافت کنند که قبل از دوشنبه 27 سپتامبر برای حفظ شغل خود شلیک شده بود. اما تا آن زمان ، تقریباً نیمی – 56 – – از کارکنان مرکز Woodycrest Highbridge ، خانه سالمندان تحت مدیریت Vicente در برانکس ، این کار را انجام داده بودند.

Highbridge دارای پنج ستاره از مراکز خدمات درمانی و خدمات درمانی است که بر کیفیت مراقبت در خانه های سالمندان در سراسر کشور نظارت می کند و در مقایسه با بسیاری از امکانات دیگر در این منطقه از پرسنل خوبی برخوردار است. اما او با مهاجرت گسترده کارگران تحت فرماندهی روبرو بود. کار با تقریبا نیمی از کارکنان کار دشواری بود ، اما ویسنته تصور می کرد که می تواند بر طوفان غلبه کند.

وی گفت: “ما در زمان همه گیری 50 درصد این مرکز را اداره کردیم.” “به دلیل برخی بیماریها ، برخی از افراد در خانه از کودکان ، بستگان بیمار و سایر مشکلات عادی زندگی مراقبت می کنند.”

سپس چیزی معجزه آسا رخ داد: افرادی که قبلاً در دفتر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بودند ، کارت های واکسن خود را در دست داشتند. نه کارگر دیگر دریافت اولین دوز خود را در کلینیک واکسیناسیون در سایت ارائه شده در این هفته انتخاب کردند. در نهایت ، تنها چهار نفر از 120 کارمند این مرکز از دریافت واکسن خودداری کردند و یک نفر نیز تحت مراقبت های پزشکی قرار گرفت. تا روز چهارشنبه ، میزان واکسیناسیون Highbridge به تقریباً کامل ، 98.6 had افزایش یافته بود.

این وضعیت در سراسر ایالت نیویورک شایع بوده است ، زیرا ترس از این است که دستور واکسن مسائل مربوط به پرسنل موجود در خانه های سالمندان را تشدید کرده و اوضاع را تشدید کند. میزان واکسیناسیون برای حداقل یک دوز در میان کارگران خانه سالمندان در سراسر کشور از 84 the در هفته قبل از رسیدن فرمان به 97 as تا 30 سپتامبر افزایش یافت. همراه با دستور ، آموزش در فضای باز و واکسیناسیون ممکن است به افزایش آن کمک کرده باشد.

در شهر نیویورک و مناطق اطراف آن ، بیش از دوازده خانه سالمندان نرخ هایی را ثبت کردند که تنها در پنج روز 20 واحد درصد یا بیشتر افزایش یافت.

بر اساس داده های ایالتی ، در منهتن و استاتن آیلند 99 درصد از کارکنان واکسینه شده را در خانه های سالمندان دریافت کرده اند ، در حالی که سایر شهرها به 98 درصد رسیده است. وستچستر نیز صعودی مشابه را ثبت کرده است.

مقامات دولتی به WNYC / Gothamist تأیید کردند که افزایش پوشش واکسن به دلیل عکس هایی است که به دلیل تیراندازی به کارگران گرفته شده است.

مقامات ایالتی تأیید کردند که افزایش پوشش واکسن بیشتر به دلیل عکاسی است نه کارکنان عکاسی.

در برخی از خانواده های فردی ، نرخ ایمن سازی کارگران تنها در چند روز افزایش یافت. مرکز توانبخشی و مراقبت های بهداشتی هاپکینز ، یک خانه سالمندان ناکافی در بروکلین ، گفت که فقط 61 درصد از کارکنان آن حداقل تا دو روز قبل از فرمان واکسینه شده اند. تا 29 سپتامبر ، این رقم به 99 افزایش یافته بود. مرکز توانبخشی و پرستاری پلازا در برانکس و مرکز پرستاری و توانبخشی Oceanview در کوئینز مزایای مشابهی را به همراه داشت.

ریچارد مولوت ، مدیر اجرایی کنسرسیوم انجمن مراقبت های طولانی مدت ، که مدافعان آن است ، می گوید: “ما در حال افزایش شدید نرخ واکسیناسیون هستیم و حداقل بر اساس گزارش ، موارد کمتری از خروج کارگران وجود داشته است و صنعت از ترس خبر داده است.” به نمایندگی از ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت در ایالت نیویورک.

در هفته های منتهی به این حکم ، رهبران تجاری از کمبود احتمالی کارگران هشدار داده بودند. برخی از مدیران خانه های سالمندان در حال آماده سازی برای پذیرش بیماران بودند و برنامه های اضطراری برای پرسنل خود نوشتند تا بتوانند بدون کارکنان واکسینه نشده مدیریت کنند.

“چگونه به دستور واکسن نزدیک شدیم [deadline]استفان هانس ، رئیس و مدیرعامل انجمن تأسیسات بهداشتی ایالت نیویورک ، که نماینده خانه های سالمندان است ، گفت: “ما بسیار نگران بودیم.” وی گفت: “در آن زمان به صورت شبانه روزی به کارکنان آموزش ایمنی و اثربخشی واکسن ها تا روز بیست و هفتم داده شد و ما همچنان شاهد افزایش تعداد آنها بودیم.” ”

با این حال ، هانس خاطرنشان کرد که در برخی موارد ، از دست دادن حتی دو کارمند می تواند بر مراقبت از بیمار تأثیر بگذارد ، بسته به اینکه چه کسی ترک کند. او می گوید: “شما می توانید یک خانه سالمندان با چهار پرستار در شیفت شب داشته باشید.” “بگویید یک یا دو نفر واکسن نزنند که 25 یا 50 درصد کاهش می یابد. این افتضاح است. ”

با وجود افزایش چشمگیر نرخ واکسیناسیون در خانه های سالمندان ، نرخ ها در برخی از مراکز شهر و مناطق اطراف آن زیر 90 درصد است. اگر آنها بدون توقف به ماندن خود ادامه دهند ، ممکن است هفته آینده و پس از آن بخش بزرگی از نیروی کار خود را از دست بدهند.

به عنوان مثال ، در پرستاری و توانبخشی لوکسور در شهرستان سافولک ، حدود 12 درصد از کارگران حتی پس از تاریخ 27 سپتامبر هنوز واکسینه نشده اند. و در حال حاضر پایین ترین سطح ممکن را برای پرسنل از مراکز خدمات درمانی و مدیکید دارد که خانه ها را بر اساس نسبت پرستاران اداره می کند و از مراقبین مراقبت می کند.

هانسه توضیح داد که از آنجا که کارکنان در حال حاضر بسیار کم است ، بسیاری از مدیران خانه های سالمند دارای کارکنان واکسینه نشده بودند. اکنون که مهلت به پایان رسیده است ، برخی از مدیران به جای اخراج کارکنان غیر متعهد ، به آنها مرخصی 30 روزه می دهند و هیچ امیدی به تغییر ندارند. آخر هفته گذشته ، فرماندار کتی هوچول برای مزایای بیمه بیکاری برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به دلیل عدم رعایت دستور کار فسخ می شود.

“آیا ما تا به حال شاهد 100 درصد واکسیناسیون خواهیم بود؟” هانس پرسید. وی گفت: این همان چیزی است که ما برای آن تلاش می کنیم ، اما این یک انتخاب شخصی و شخصی است. “

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *