خبر شگفت انگیز راننده فرمول ۱ و پیشنهاد جدید برای سباستین فتل


به گزارش خبرگزاری فارس، سباستین فتل در خبری شگفت انگیز، راننده فرمول ۱ اعلام کرد که در پایان فصل ۲۰۲۲ بازنشسته می شود. این راننده ۳۵ ساله اعلام کرده است که پس از بازنشستگی می تواند در نقش دیگری در فرمول ۱ به کار خود ادامه دهد. بنابراین استفانو دومنیکالی، فرمول ۱ مدیرعامل ۱، اعلام کرد که ممکن است پس از بازنشستگی سباستین به کار خود ادامه دهد. فتل در پایان فصل ۲۰۲۲ یک نقش جدید به او پیشنهاد دهید. او به بازنشستگی خود در مسابقات جایزه بزرگ مجارستان اعتراف کرد فتل شوکه شده است

رئیس سابق فراری در این خصوص توضیح داد: این خبر را در اخبار خواندم. حالا من با سباستین صحبت می کنم. سباستین همیشه در فرمول ۱ خواهد بود و البته ما می خواهیم این رابطه برای آینده قابل پیش بینی باقی بماند.

وی تاکید کرد که از حضور فتل با این حال، در سیستم فرمول ۱ مورد استقبال قرار می گیرد. مطابق با بعید به نظر می رسد که قهرمان چهار دوره جهان بخواهد هر نقشی را بپذیرد، زیرا امکان پذیر است. فتل با تمام شدن فصل، او می خواهد زمانی را با خانواده خود بگذراند.

فتل خلبان آستون مارتین و ستاره سابق فراری قصد دارد زمان بیشتری را با خانواده خود بگذراند و علایق خارج از ورزش را دنبال کند که شامل فعالیت های محیطی می شود. پس از ۱۵ سال کار حرفه ای، بسیاری از کارشناسان به فتل توصیه کرد که حضور در فرمول ۱ به حداقل برسد.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید