خروش دوباره بهمئی با «سلام فرمانده»+فیلم


خبرگزاری فارس بهمئی؛ سامان خوبی‌زاده- هم‌سرایی سرود «سلام فرمانده» به  شهر لیکک رسید و این سرود حماسی با حضور سیل خروشان نوجوانان، جوانان و مردم شهر لیکک در جوار شهدای گمنام اجرا شد.

در پویش بزرگ بازخوانی سرود «سلام فرمانده»، که از ابتدای امسال با صدای ابوذر روحی مورد توجه همگان به‌ویژه دهه نودی‌ها قرار گرفته، آینده‌سازان ایران اسلامی در بسیاری از مناطق کشور این سرود را بازخوانی کردند.

دهه هشتادی و نودی‌های شهرستان بهمئی نیز همراه با پدران و مادرانشان با حضور در اجتماع بزرگ خانوادگی یاوران مهدوی، هم‌نوا با عاشقان حضرت مهدی(عج) از دیار کریمان، سرود «سلام فرمانده» را سر دادند.

نوجوانان شهر لیکک در این اجتماع عظیم و باشکوه، با اتحاد، انسجام، عشق و ارادت به امام زمان(عج)، در حالی که پرچم ایران را دست داشتند، این پویش همگانی را اجرا کردند.

پدران و مادران نیز در این پویش همگانی، با فرزندان خود هم‌صدا شده و با سلامی عاشقانه بر فرمانده، بار دیگر با امام عصر(عج)، حضرت امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری، شهدا و حاج قاسم تجدید بیعت کرده و در جوار حرم ملک پاسبان سیدالکریم، ولایتمداری و انقلابی بودن خود را به نمایش گذاشتند.

سرود «سلام فرمانده» که این روزها یکی از سرودهای محبوب، عاشقانه و غیرت‌انگیز مردم ایران شده، اگرچه دهه نودی‌ها را برای حضور معنوی فرا می‌خواند، اما روح این سرود بر همه نسل‌ها اثرگذار بوده و قلب‌های همه ایرانیان را تسخیر کرده و به یک حماسه و سرود ملی تبدیل شده است.

نسل جوان با همخوانی این سرود، خود را سربازان ولایت فقیه و نسل غیور جامانده از میدان نبرد با کفر می‌نامند و با بازخوانی آن در شهرهای بزرگ و کوچک سراسر کشور ثابت کردند که فرزندان این مرزوبوم از نسل ‌سلیمانی‌ها بوده و عاشق دین و کشور خود بوده و امام زمان(عج) را فرمانده و یگانه منجی عالم بشریت می‌دانند.

به گزارش فارس از بهمئی؛ نخستین نماهنگ قرن جدید به نام «سلام فرمانده» توسط گروه فرهنگی-هنری ماح(ملت امام حسین) و با موضوع انتظار، در فروردین ماه سال جاری از شبکه‌های مختلف صدا و سیما پخش و با استقبال نسل نو و البته نوجوان و جوان روبه‌رو شد.

این سرود با اعلام دلدادگی نسل جدید نسبت به حضرت امام عصر(عج) آغاز و محوریت آن اعلام آمادگی این نسل برای فراهم سازی زمینه ظهور حضرت و فرمانبرداری از اوامر ایشان است.

انتهای پیام/

 
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید