خواص تخمه کدو تنبل برای بهزیستی هیکلبه گزارش شفاف، میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات عملکرد ویژه ای در تامین سلامت انسان داشته اند. مشاوران در همه زمان ها تاکید دارند کدام ممکن است اشخاص حقیقی باید این گروه غذایی را به رژیم غذایی روزانه شخصی اضافه کنند.

کدو تنبل یکی اجتناب کرده اند همراه خود خوب ارزش ترین گیاهانی است کدام ممکن است به طرق مختلف مورد استفاده قرار خواهد گرفت. تخم کدو را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این آب کدو تنبل امروزه به طور فشرده در جوامع غربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرقی مورد ملاحظه قرار گرفته است.

در این متن به خواص کدو تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشتقات آن می پردازیم:

۱- بتاکاروتن: مربوط به همه میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات نارنجی رنگ، کدو حلوایی، مربوط به هویج را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیب زمینی شیرین، سرشار اجتناب کرده اند بتاکاروتن است. هیکل انسان این آنتی اکسیدان را به ویتامین A تغییر می تنبل. این ویتامین {برای تقویت} تخیل و پیش بینی، نبرد همراه خود میکروب ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور قوای جنسی استفاده تبدیل می شود. علاوه بر این به محافظت سلامت روده ها، ریه ها، کلیه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر اندام ها {کمک می کند}.

۲- آسانسور تخیل و پیش بینی: تنها خوب فنجان کدو تنبل ممکن است ۲۰۰ سهم خواستن روزانه هیکل به ویتامین A را تامین تنبل. این ویتامین سلامت توجه را {تضمین می کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید استاندارد تخیل و پیش بینی را ویژه به ویژه در عصر افزایش می بخشد.

۳- کاهش خطر ابتلا به بیشتر سرطان ها: تحقیق آرم داده اند کدام ممکن است مصرف کردن کدو تنبل ممکن است خطر ابتلا به متعدد اجتناب کرده اند طیف گسترده ای از بیشتر سرطان ها مربوط به بیشتر سرطان ها ریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروستات را کاهش دهد.

۴- آسانسور سیستم امنیت هیکل: کدو تنبل جدا از بتاکاروتن سرشار اجتناب کرده اند ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها معدنی عکس مربوط به ویتامین E را انتخاب کنید و انتخاب کنید C، آهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسید فولیک است کدام ممکن است همگی باعث آسانسور سیستم امنیت هیکل می شوند. گنجاندن کدو تنبل در رژیم غذایی به سیستم امنیت اجازه می دهد به همان اندازه به طور موثرتری همراه خود عناصر بیماری زا نبرد تنبل.

-۵- مدیریت فشار خون کدو تنبل سرشار اجتناب کرده اند پتاسیم است کدام ممکن است به مدیریت درجه سدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش فشار خون {کمک می کند}. تخمه کدو علاوه بر این درجه کلسترول خون را کاهش می دهد از تشکیل کلسترول خوشایند است کدام ممکن است به کاهش فشار خون {کمک می کند}.

-۶- انقباض معده: کدو تنبل سرشار اجتناب کرده اند فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم انرژی است. یعنی همراه خود مصرف کردن آن بافت سیری خواهید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این به کاهش چند پوند ممکن است {کمک می کند}.

۷- خوشایند بخوابی: تخم کدو تشکیل اسید آمینه ای به تماس گرفتن تریپتوفان است. این اسید آمینه به هیکل {کمک می کند} به همان اندازه ماده شیمیایی به تماس گرفتن سروتونین ساخت تنبل. سروتونین جدا از تحمیل حس خوشایند در هیکل، عملکرد مهمی در افزایش استاندارد خواب ممکن است ممکن است داشته باشد.

تأمین: تجهیزات گلف خبرنگاران جوان