خوب انفجار مهیب در نزدیکی کیف رخ دادبر ایده بررسی ها خبرگزاری مخفی نبرد ها در اوکراین در حالی وارد سی روز شخصی شد کدام ممکن است کشورهای G7 به مسکو با توجه به هرگونه استفاده روسیه اجتناب کرده اند سلاح های شیمیایی، آلی هر دو هسته ای هشدار دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دبیر کل ناتو در ادعا ای ادعا کرد کدام ممکن است همراه خود حمله ها مواجه احتمالاً خواهد بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین اجتناب کرده اند سلاح های شیمیایی روسیه حمایت می تدریجی.

در شکسته نشده این گزارش دوم به دقیقه تحولات اوکراین را دنبال کنید.

برآورد آمریکا اجتناب کرده اند میزان خطا برای موشک های سطح به سطح روسیه

رویترز به نقل اجتناب کرده اند خوب تأمین در پنتاگون گزارش داد کدام ممکن است مهمات خوب نظامی روسیه ضعیف دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها بیشتر و بیشتر ای به مهمات غیرهوشمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این سلاح های توپخانه ای متوسل می شوند.

در همین جاری، چندین تأمین آگاه به رویترز گفتند کدام ممکن است بر ایده برآوردهای آمریکا، میزان خطای برخی موشک‌های پایین به هوای روسیه بیش اجتناب کرده اند ۶۰ سهم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاید این دلیلی باشد کدام ممکن است روس‌ها در بدست آوردن به آنچه پیش اجتناب کرده اند این رخ داده است است، پیشرفت نکرده‌اند. آنها نیازها ارتش خاص در درگیری اوکراین.

روسیه غرب را به سیاسی کردن امتیازات بشردوستانه متهم می تدریجی

روسیه کشورهای غربی را به پوشش متهم می تدریجی. سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در دیدار همراه خود پیتر ماورر، رئیس کمیته در سراسر جهان صلیب سرخ در مسکو، ملت ها را به سیاسی کردن امتیازات بشردوستانه مرتبط همراه خود فاجعه اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید لزوم خودداری اجتناب کرده اند ممانعت اجتناب کرده اند سوئیچ غیرنظامیان اجتناب کرده اند اوکراین متهم کرد. . این گزارش مناطق نبرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشتی کمک های بشردوستانه به اوکراین را تایید کرد.

بلغارستان همراه خود کمک ارتش به اوکراین جایگزین است

خبرگزاری فرانسه اجتناب کرده اند صوفیه گزارش داد: بلغارستان جایگزین کمک ارتش به اوکراین است.

این گزارش می افزاید کدام ممکن است بلغارستان اجتناب کرده اند اعمال تحریم ها علیه روسیه حمایت می تدریجی، با این حال {به دلیل} مخالفت سوسیالیست ها در مقامات ائتلافی، همراه خود کمک ارتش به اوکراین موافقت نمی شود.

وزارت حفاظت روسیه: مرد بایدن در ورزش های ارتش آلی در اوکراین نمایندگی دارد

وزارت حفاظت روسیه ادعا کرد کدام ممکن است مرد جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در ورزش های ارتش آلی در اوکراین مشارکت دارد.

بر ایده این گزارش، وزارت حفاظت روسیه ادعا کرد کدام ممکن است اسنادی کدام ممکن است در اختیار دارد دانستن درباره ورزش‌های آلی ارتش پنتاگون در اوکراین، آرم دهنده ارتباط نهادهای آمریکایی همراه خود امکانات آلی ارتش در اوکراین است.

وزارت حفاظت روسیه افزود کدام ممکن است نهادهای نزدیک به مقامات حال آمریکا، اجتناب کرده اند جمله صندوقی کدام ممکن است توسط هانتر بایدن، مرد جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا اجرا می شود، {در این} ورزش ها مشارکت دارند.

خوب انفجار مهیب در نزدیکی کیف رخ داد

برخی دارایی ها می گویند کدام ممکن است خوب مخزن گاز در نزدیکی پایتخت اوکراین هدف قرار گرفته است.

هاآرتص: داده ها اسرائیل همراه خود اوکراین همکاری می تدریجی

روزنامه هاآرتص روز پنجشنبه گزارش داد کدام ممکن است سرویس اطلاعاتی اسرائیل همراه خود اوکراین همکاری نزدیک دارد.

اتریش جامعه روسی Rastodi را ممنوع کرد

اتریش جامعه روسی Rastodi را ممنوع کرد

بر ایده این گزارش، افسران اتریشی ادعا کردند کدام ممکن است این انتخاب برای جلوگیری اجتناب کرده اند تخلیه اطلاعات نادرست دانستن درباره وضعیت اوکراین متعهد شدن شده است.