kermanyy

Monday, 25 October 2021

خودارضایی شامپانزه های شاخدار با ‘اسباب بازی جنسی’ اولین کاری است که می توان انجام داد: مطالعه

خودارضایی شامپانزه های شاخدار با ‘اسباب بازی جنسی’ اولین کاری است که می توان انجام داد: مطالعه


عصر حجر همه چیز در مورد یافتن ابزار بود – اما این شمپانزه شاخدار با جستجوی اسباب بازی های جنسی وارد عصر استخوان می شود.

در اولین معرفی احتمالی این گونه ، شامپانزه ای از بولیندی ، اوگاندا ، از یک “اسباب بازی جنسی” ساخته شده توسط انسان دیدن کرد: یک بطری پلاستیکی دور ریخته شده. شما احتمالاً می پرسید که چگونه می تواند به یک شمپانزه نر کمک کند بدون اینکه وارد جزئیات شود – اما اگر می خواهید بدانید که آیا این موز است ، به ریتیست توجه کنید.

این گزارش که در اوایل ماه جاری به صورت آنلاین منتشر شد ، به دنبال شمپانزه Araali است که برای اولین بار در آگوست 2018 توسط کشتی یدک کش مشاهده شد ، هنگامی که شاهدان وی را دیدند که قلم خود را در دهانه بطری “آغشته” می کند.

پیازهای نر درست مانند انسان ها در مواقع استرس بهتر می توانند خودارضایی کنند یا وقتی شریکی پیدا نمی کنند که به آنها در رفع نوستالژی لیبیدینال کمک کند – اگر بخواهید. همچنین شناخته شده است که آنها لوازم جانبی برای کمک به خودکفایی ، مانند برگ ، میوه و سایر مواد آلی ارائه می دهند.

همانطور که محققان مشاهده کردند ، عراالی حدود نیم ساعت با بطری پلاستیکی تماس گرفت.
شامپانزه Bulindi و جامعه

به گفته متیو مک لنان و کیم ون دایک ، محققان بولیندی ، شورش Araali ، یکی از معدود شمپانزه های وحشی است که دیده می شود فقط برای جستجوی “خوشبختی” یا “سرگرمی” دست به این عمل زده است – و پیشرفته تر از “fumbling” معمول است. به با دستگاه تناسلی در اکثر شامپانزه ها دیده می شود.

متأسفانه ، این اولین مورد استفاده میمون های وحشی از زباله های انسانی برای رابطه جنسی است. این نشان می دهد که حیوانات به طور فزاینده ای در برابر آلودگی پلاستیک آسیب می بینند ، زباله را تجربه کرده و آن را در کار خود وارد می کنند.

شامپانزه
آنها می نویسند: “گاهی اوقات احساس آرامش دهان باز یا” رو در رو “نشان می داد.”
شامپانزه Bulindi و جامعه

گروه تحقیقاتی آنها نتایج کار خود را با طرفداران در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

“بنابراین این مقاله ای است که هرگز فکر نمی کردم آن را بنویسیم:” استفاده از یک شیء انسانی جدید به عنوان وسیله خودارضایی توسط یک شامپانزه نر وحشی در Bulindi ، اوگاندا “.” آنها توییت می کردندبه

عکس Araali با بطری
عکس اصلی کیم ون دایک ، محقق شامپانزه بولیندی ، نشان می دهد که چگونه عراالی در بطری گرفتار شده است.
شامپانزه Bulindi و جامعه

Araali – “مرد خرده فرهنگ” ، نه آلفا – به گروهی متشکل از بیش از دوازده شامپانزه نر و ماده تعلق دارد ، اگرچه رفتار او برجسته است.

بوتال عراالی
تصور می شود که یک بطری Araali دارای حشره کش بوده و از مزرعه ای در نزدیکی آن ریخته شده است.
شامپانزه Bulindi و جامعه

در این مقاله آمده است: “او به مدت 25 ثانیه حرکات خم کننده لگن را در داخل بطری انجام داد و آن را به صورت افقی روی زمین قرار داد.”

آنها می نویسند: “گاهی اوقات احساس آرامش با دهان باز یا” چهره بازیگوش “نشان می داد ، و نشان می داد که او با بطری خوش می گذراند ، زیرا معتقد بودند که او علف هرز را نگه می دارد و یک کشاورز از آن بومی کاشته است. و هنگامی که شیار خود را از دست داد ، محققان گفتند که او “قلم خود را تکرار می کند” و دوباره شروع به چرخیدن می کند.

آنها گفتند: “در 8 ثانیه دیگر ضبط ، عراالی با چهره ای بازیگوش نشسته بود ، ظاهراً قلمش هنوز داخل بطری بود.”

علاقه سیمین ساکسی به خودارضایی با سایر شامپانزه ها متفاوت بود زیرا مطمئناً از دسترس شامپانزه های ماده جدا نمی شد. در عوض ، تمایل او به “کاوش و بازی با” چیز جدیدی بود که می توان آن را به دست آورد.

محققان می گویند: “به نظر می رسد ویژگی های فیزیکی بطری باز شده واکنش خودکار Araali را برانگیخته و نشان می دهد که برای این منظور مناسب شناخته شده است.”

مک لنان و ون دایک “دیدگاه غیرمعمول” ، که آنها نوشتند ، “س questionsالاتی در مورد کار خودارضایی ایجاد می کند” و “به درک دامنه پاسخ های رفتاری” در پیاز کمک می کند.

Araali تنها برنامه ای نیست که سوالات را ایجاد می کند. در اوایل این هفته ، مهمانان باغ وحش برانکس در نیویورک این شانس را پیدا کردند که در مقابل یک جفت گوریلای پرشور با یک حفره سطح X روبرو شوند که در رابطه جنسی دهانی با یک زن دستگیر شده بود.

در حالی که باغ وحش برانکس ایده ای برای The Post نداشت ، یکی از باغ وحش ها قصد داشت گوریل ها را جلوی دوربین بگیرد – ابتدا ، این لحظه را با پسرش که در آن زمان خوابیده بود ، به اشتراک بگذارد. این تا زمانی است که این نمایش به یک مستند واقعاً گرافیکی از رفتار جنسی غیر باروری تبدیل شود.

او گفت: “این من را شگفت زده کرد و من نمی دانستم که یک عمل” طبیعی “چیست.Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *