kermanyy

Friday, 22 October 2021

خود را با شادی دوست داشته باشید. | ارتباط تناسب اندام

خود را با شادی دوست داشته باشید. | ارتباط تناسب اندام


تمرکز فوریه

حتی اگر یک ماه کوتاه باشد ، این نباید مانع از این شود که عاشق رویکرد جدید تناسب اندام شده و نیت خود را قوی نگه دارید. اگر هنوز با این موضوع آشنایی ندارید ، ما مشتاق دریافت بهترین کلاس ها ، ماشین آلات پیشرفته و قطارهای با تجربه هستیم. با این کار ، علاوه بر ارائه تجربه ایمن تر ، تمیزتر و بزرگتر ، همه چیز مورد نیاز برای کار بر روی سلامت جسمی و روحی شما نیز در اختیار شما قرار گرفته است.

دستور العمل بهبودی

بسیاری از ورزشکاران بعد از کار سخت خود به نوشیدنی یا غذا قسم می خورند و دلیل آن آسان است. مواد مغذی و پروتئین مناسب به بدن شما بعد از ورزش می تواند به ترمیم ماهیچه ها ، تسکین درد مفاصل ، آب رسانی مجدد بدن و موارد دیگر کمک کند! در این ماه ، ما روی یک نوشیدنی خوش طعم تمرکز می کنیم که خوشمزه ، آسان است و یک جشن ملی را جشن می گیرد (روز شکلات تلخ در 1 فوریه بودخیابان)

برخی افراد بدون اطلاع از مزایای بزرگ بدن ، با شکلات تلخ قدم می زنند. این نه تنها منبع عالی آنتی اکسیدان ها است ، بلکه قند کمتری نسبت به شیر و انواع سفید آن دارد. شکلات تلخ همچنین می تواند به شما کمک کند:

 • بهبود جریان خون
 • HDL را افزایش دهید (این کلسترول خوب است)
 • فشار خون پایین
 • التهاب را کاهش دهید
 • مواد معدنی مهم مانند منیزیم ، روی و آهن را به بدن اضافه کنید

با توجه به اهمیت توسعه بازآفرینی و مزایای شکلات تلخ ، تصمیم گرفتیم آن را برای یک تکان آسان با هم مخلوط کنیم.

شکلات لاغری DotFIT® عقب برگردید

عناصر

 • 1 عدد موز کوچک
 • 1 پیمانه dotFIT® خامه شکلاتی پروتئینی آب پنیر نرم
 • 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو شکلات تلخ
 • 1 فنجان یخ
 • 1 فنجان شیر بادام / جو دوسر بدون قند
 • 1 قاشق غذاخوری شربت افرا خالص

HYMNS

مواد را به مخلوط کن اضافه کرده و هم بزنید تا یکدست شود. نی را در یک کاسه بریزید و بنوشید. یا اگر کسی تماشا می کند داخل لیوان بریزید.

TIP PRO: به جای شکلات تلخ ، سعی کنید به جای آن از زغال اخته استفاده کنید. آنها نه تنها مقدار زیادی آنتی اکسیدان دارند ، بلکه شیرین و خوش طعم نیز هستند.

اتاق اطلاعات فیزیکی

تمرینات شرکت کننده

تمرینات چرخشی ما در این ماه بر تمرین با یک شریک متمرکز بود. بنابراین این بهترین دوست شما ، شخص مهم دیگر ، یکی از اعضای خانواده یا حتی دیوار باشد (ما قضاوت نمی کنیم) ما لیستی از روندهایی را تهیه کرده ایم که مطمئناً در مورد مسائل اعتماد شما کار می کند و ضربان قلب شما را افزایش می دهد. با امکانات فوق العاده ما ، می توانید همه اینها را در راحتی سالن بدنسازی انجام دهید.

در تمام این تمرینات از یک توپ طبی استفاده می شود. اگر یکی ندارید ، خوب است! می توانید آن را با یک توپ فوتبال ، یک بسکتبال یا حتی یک گالن آب جایگزین کنید. زیاده روی نکنید و حتما روی حرکات تمرکز کنید.

پیچ و تاب پزشکی توپ پزشکی

این کار همه چیز را انجام می دهد! با شریک زندگی خود بایستید و توپ دارو را جلوی خود نگه دارید. در همان زمان ، شما هر دو به یک طرف می چرخید. وزن را به شریک خود برسانید ، سپس به طرف دیگر بپیچید و توپ را از طرف مقابل خود بگیرید.

شریک ندارید؟ توپ درمانی را بیرون نگه دارید و به آرامی به یک طرف بچرخید. توقف کنید و سپس به طرف دیگر حرکت کنید. یعنی 1 تکرار 2 ست 10 تکراری انجام دهید.

گذرنامه نشسته عضو پزشکی

بعد از این شکم ، شکم و قلب شما درد می کند. اما با هر نوع تمرینی ، این یک ضربه خوب است.

اگر شریک زندگی شما کارهای دیگر را کنار گذاشته است ، می توانید خلاق باشید. وقتی به بالای قفس رسیدید ، قبل از بازگشت به پایین ، توپ را چند ثانیه مستقیما در مقابل خود نگه دارید. 10 تکرار انجام دهید.

پاس کرانچ توپ طبی

اعتماد در Medical Ball Crunch Pass بسیار مهم است. این کار نه تنها بر روی شکم ، قلب و شانه های شما کار می کند ، بلکه به شما امکان می دهد روی هماهنگی چشم و دست خود نیز کار کنید. به پروانه ها نیازی نخواهد بود.

بدون همراه؟ اهمیت نده! به جای پاس دادن توپ دارویی ، فقط آن را پرتاب کرده و هنگامی که به بالای له خود رسیدید آن را بگیرید. 15 تکرار انجام دهید.

رول توپ پزشکی پلانک

اگر فکر می کنید برنامه ریزی به اندازه کافی سازگار است تا قلب شما را به آتش بکشد ، می خواهید کمی اضافه کنید حرکت های اضافی با Medicine Ball Plank Roll. شانه های شما نیز از شما تشکر می کنند.

این شغلی است که به خودی خود به همان اندازه سرگرم کننده است. توپ را با بازوی راست جلوی خود بچرخانید ، بازوی راست خود را به حالت پلانک برگردانید و دست دراز کنید و توپ را با بازوی چپ به شما برگردانید. یعنی 1 تکرار 2 ست با 8 تکرار انجام دهید ، سپس بازوهای شروع را عوض کرده و تکرار کنید.

پیشنهادات عضو

اعتبار و رفاه اعضای این ماه paradox_world_به الویرا همیشه در حال شرکت در مسابقات بدنسازی یا حماقت از ورزشگاه است ، توصیه های شگفت انگیزی برای ارائه دارد. او هرگز تسلیم نمی شود ، متوقف می شود و مطمئن می شود که ادامه می دهد. او الهام بخش واقعی هر کسی – در هر زمان – در مسیر زندگی است. وارسی paradox_world_ در اینستاگرام برخی از کلمات حکمت آمیز او را دریافت کند.

برنامه

در مورد برنامه Fitness Connection هیچ منحصر به فردی وجود ندارد. این یک راه عالی برای پیگیری اهداف شما و ماندن در مسیر عالی است.

برنامه ما به شما امکان می دهد سفر تناسب اندام خود را افزایش دهید:

 • سفارش کار
 • کلاسها را پیدا کرده و لیست کنید
 • دسترسی به پیوند تناسب اندام @ home
 • برای نتایج داخل سالن جوایز کسب کنید
 • چالش ها و اهداف را تعیین کنید

برنامه را امروز بارگیری کنید!

مراقب خودت باش

ما در حال حرکت تا سال 2021 در فاصله تردمیل هستیم. فراموش نکنید که وقت بگذارید و دریابید که چه چیزی را در خودتان دوست دارید. آیا توانایی شماست؟ آیا توانایی دستکاری با یک دست را دارید؟ کک و مک زیبا روی بینی شما؟ هر چه باشد ، به یاد داشته باشید که مراقبت و دوست داشتن خود بسیار مهم است. اگر تا به حال احساس ناراحتی می کنید یا نیاز به پیک دارید ، برای انجام این کار تنبل نباشید. ما عاشق بالا بردن روحیه و همچنین وزنه زدن هستیم.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *