خوزستان در شهادت جوادالائمه (ع) غرق در ماتم و ماتم شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، همزمان با فرا رسیدن آخرین روز از ماه ذیقعده سالروز شهادت نهمین اختر تابناک امامت و ولایت امام جواد (ع) مردم در نقاط مختلف استان خوزستان حضور یافتند. در غم غرق شدند

شیعیان حضرت جوادالائمه (ع) در نقاط مختلف استان خوزستان با حضور در مساجد، حسینیه ها، تکایا و سایر اماکن مذهبی برای امام نهم خود به عزاداری و گریه پرداختند.

اهواز

همچنین به مناسبت شهادت امام نهم شیعیان در نقاط مختلف استان خوزستان از جمله شهر اهواز خطبه ها و خطبه ها برگزار شد.

به مناسبت سالروز شهادت حضرت جوادالائمه (ع) مراسم عزاداری در مسجد آیت الله شفیعی اهواز واقع در میدان شهدا برگزار شد که جمع کثیری از خانواده های معظم شهدا از جمله شهید سید مرتضی شفیعی.

مسجد امام حسن عسکری(ع)، چهارراه اباذر(زند)، مسجد ابوالفضل(ع)، بهارستان، مسجد فاطمیه کیانپارس، مسجد چهارده معصوم(ع)، پادادشهر فاز یک، مسجد فاطمه زهرا(س)، کوچه ملت، امام علی(ع) مسجد کیان آباد، مسجد حضرت ولیعصر(عج) گلستان، مسجد حضرت مهدی(عج) زیباشهر و مسجد حضرت جوادالائمه(ع) پادادشهر اهواز نیز همزمان با سالروز شهادت امام جواد(ع) برگزار شد. ).

دیدار با خانواده شهدا

همچنین همزمان با شهادت امام جواد (ع) جمعی از اقشار مختلف مردم و خانواده های معظم شهدا به دیدار خانواده شهیدان سردار سید حمید تقوی فر، سید نصرالله تقوی فر و سید خسرو رفتند. تقوی فر.

در این برنامه که به همت ارشاد شهدای استان خوزستان برگزار شد، خانواده سردار شهید سید طاهر موسوی، خانواده شهید محمد ابراهیمی، اهوازی و خانواده شهید عظیم خمبی شوشتری نیز حضور داشتند. توجه.

همچنین خانواده و جمعی از دوستان شهید حمیدرضا فاطمی اطهر در این دیدار با خانواده سردار شهید سیدحمید تقوی فر، شهید سید نصرالله تقوی فر و شهید سید خسرو تقوی فر حضور داشتند.

همزمان با سالروز شهادت امام جواد (ع) حجت الاسلام پیام مهرانیان مراسم عزاداری در مسجد باب الحوائج(ع) بهارستان اهواز برگزار شد و احسان صباحی از ایشان تقدیر کرد.

مسجد سه راه استان گلستان، مسجد محمدی کیانپارس، مسجد حضرت جوادالائمه (ع) پردیس، حسینیه شهدا واقع در آریاشهر، مسجد امام حسین (ع) فاز ۵ پادادشهر، مسجد آل محمد (ص) فاز ۲ پادادشهر و حسینیه شاهنشاهی. کیانپارس اهواز نیز شاهد حضور اقشار مختلف مردمی بود که در سالروز شهادت حضرت جوادالائمه (ع) عزادار شدند.

همچنین مراسم عزاداری سالروز شهادت امام جواد (ع) در مسجد گلزار شهدا در کنار شهدای مدافع حرم اهواز برگزار شد.

سوسنگرد

همزمان با شهادت امام جواد(ع)، مردم سوسنگرد و دیار شهید مدافع حرم محمدرضا سبحانی نیز با حضور در مساجد، حسینیه ها، تکایا و سایر اماکن مذهبی به عزاداری نهمین پیشوای شیعیان پرداختند.

به همین مناسبت مراسم عزاداری از سوی شورای فرهنگی مذهبی بسیجیان و شهدای سوسنگرد در حسینیه روح الله الموسوی الخمینی با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

بهبهان و خرمشهر

در شهرستان بهبهان نیز همشهریان شهید یونس پورجلو و شهید سید خلیل هاشمی فر در آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) به عزاداری امام نهم پرداختند که در این مراسم حجت الاسلام ناصری به ایراد سخنرانی پرداخت.

مردم خرمشهر قهرمان نیز با حضور در مساجد، حسینیه ها، تکایا و سایر اماکن مذهبی از جمله مسجد جامع این شهر به عزاداری سالروز شهادت امام جواد (ع) پرداختند.

مسجد سلیمان

مردم مسجدسلیمان و دیار شهید بهنام محمدی راد، شهید سعید کریمی و شهید مهران زرافشان نیز با حضور در مساجد و حسینیه های شهر خود از جمله مسجد شماره یک به عزاداری امام جواد (ع) پرداختند و اشک ریختند. عزاداری

دزفول و باغملک

در دزفول نیز مردم دیار شهید سعید زارع و شهید حسین ولایتی فر با حضور در مساجد و حسینیه های شهر خود از جمله مسجد امام حسن عسکری(ع) در شهادت امام جواد (ع) به عزاداری پرداختند.

در ادامه مردم باغملک به مناسبت سالروز شهادت امام جواد (ع) با حضور در مساجد و اماکن مذهبی این شهرستان به عزاداری پرداختند.

در این برنامه که در مسجد سیدالشهدا(ع) خیابان شهید رجایی نبش خیابان شهید نریمانی برگزار شد، حجت الاسلام حمزه باغنده به ایراد سخنرانی و مداحی پرداخت.

هفتگل و رامهرمز

مراسم عزاداری امام جواد (ع) نیز توسط مردم شهرستان نفت خیز هفتگل در نقاط مختلف این منطقه برگزار شد.

مردم دیار شهید رمضان لاجمارک و شهید کوروش مکوندی در نهمین اختر تابناک امامت و ولایت با حضور در مسجد اعظم حضرت حجت (عج) به عزاداری پرداختند.

مردم رامهرمز نیز در سالروز شهادت امام جواد(ع) از میدان شهید ادهم تا مسجد امام به عزاداری پرداختند و در سوگ رهبر خود به سر و سینه زدند.

انتهای پیام/