kermanyy

Sunday, 24 October 2021

دادستان در مورد آریانخان از گاندی ، بودا استناد می کند

دادستان در مورد آریانخان از گاندی ، بودا استناد می کند


آریان خان ، پسر شاهرخ خان بازیگر بالیوود ، یک مصرف کننده معمولی مواد مخدر بود ، BCN روز پنجشنبه به دادگاه ویژه NDPS گفت که با درخواست وثیقه وی در مورد ادعای توقیف مواد مخدر ممنوع در یک سفر دریایی مخالفت کرده است.

تصویر: آریان خان در دفتر BCN. عکس: عکس سونیل خندره / ANI

آریان (23) ، که در تاریخ 3 اکتبر توسط اداره کنترل مواد مخدر (BCN) دستگیر شد ، باید حداقل شش روز دیگر در زندان بماند ، زیرا دادگاه ، پس از استدلال به استدلال ، موضوع را با دستورات در 20 اکتبر منتشر کرد.

خان و دو نفر دیگر به نام های ارباز تاجر و منمون ضماچا در دادگاه VV Patil ، قاضی ویژه پرونده های پیش بینی شده در قانون مواد مخدر و روانگردان ، برای وثیقه درخواست کرده اند.

در مقایسه با BCN ، آنیل سینگ ، دادستان کل اضافی (ASG) ، ادعا کرد که شواهدی وجود دارد که نشان می دهد آرین خان در سال های اخیر یک مصرف کننده معمولی مواد مخدر بوده است.

او همچنین اتهام توطئه علیه آریایی را بر اساس چت های واتس اپ خود تکرار کرد.

از زمان دستگیری وی ، BCN مدعی شده است که اگرچه شخصاً چیزی از وی بدست نیاورده است ، اما چت های واتس اپ آرین پیوندهای وی را با قاچاقچیان مواد مخدر نشان می دهد.

ASG همچنین استدلال کرد که مواد مخدر از Merchant در اسکله توقیف شده است و آنها برای مصرف هم آریایی و هم وی در نظر گرفته شده اند.

BCN همچنین مدعی شده است که آرین با اعضای یک راکت بین المللی مواد مخدر در تماس بوده است.

ASG گفت که BCN برای شناسایی آنها با وزارت خارجه در تماس بوده است.

سینگ همچنین به حکم دادگاه عالی در مورد دیگری اشاره کرد که در صورت ارتباط متهم با قاچاقچیان مواد مخدر ، وثیقه حتی در صورت عدم بازیابی مواد مخدر نیز امکان پذیر نیست.

وکیل BCN که می گوید آینده کشور به این نسل بستگی دارد ، گفت: سوء مصرف مواد مخدر جوانان را تحت تأثیر قرار می دهد و پسر بودن در کالج نباید به عنوان وثیقه مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: “این چیزی نیست که رزمندگان آزادی ما فکر می کردند. این سرزمین مهاتما گاندی و بودا است. تحقیقات در مرحله اولیه است ، مرحله اعطای وثیقه نیست.”

وکیل ارشد آمیت دسای ، نماینده آریان خان ، گفت BCN هدف حمل و نقل بین المللی است ، اما اگر مصرف کننده از جایی که مواد مخدر خریداری کرده است اعلام کند ، “زنجیره کامل شده است”.

وی گفت BCN خود ادعا کرد که آرین نام آخیت کومار ، متهم دستگیر شده دیگر را فاش کرد. او گفت که ممکن است تحقیقات به تحقیقات خود ادامه دهد ، اما ادعای ارتباط با راکت های بین المللی علیه آریان “ذاتاً پوچ و دروغ است”.

وی گفت: “من فکر نمی کنم می توان برای مبارزه با تهدید مواد مخدر برای همه جهان بحث کرد. ما آزادی خود را داریم و باید از آن محافظت کنیم و نسل جوان را از تهدید مواد مخدر نجات دهیم.”

در گفتگوهای واتس اپ آریایی ، دسای گفت که جوانان امروزی شیوه های متفاوتی برای بیان خود دارند که می تواند برای نسل بزرگتر “شکنجه” باشد.

به گفته وکیل دسایی ، این زبان ممکن است چیزی متفاوت از آنچه باید (در انتظار دادگاه) باشد و می تواند باعث ایجاد شبهه شود.

وی افزود: “اینها لحظات خصوصی هستند که در حال بررسی هستند. شما می توانید به تحقیقات خود ادامه دهید … اما این هیچ ارتباطی با رفتارهای غیرقانونی ، قاچاق مواد مخدر ندارد.”

این وکیل دادگستری افزود: آرین خان مدتهاست که در خارج از کشور زندگی می کند و بسیاری از چیزها در کشورهای دیگر “مشروع” است.

پیش از این ، آریان ، بازرگان ارباز و منمون ضامچا ، که از جمله افرادی بودند که در 3 اکتبر توسط BCN بازداشت شده بودند ، توسط یک دادگاه بدوی با قید وثیقه آزاد شدند و اعلام کردند که نمی توانند دلایل پرونده را بشنوند. NDPS

در حالی که آریایی و تاجر در زندان جاده آرتور اقامت دارند ، Dhamecha در زندان زنان Byculla در شهر است.

بر اساس اطلاعاتی مبنی بر اینکه یک مهمانی هیجان انگیز در کشتی در ساحل بمبئی برنامه ریزی شده بود ، یک تیم BCN ، به رهبری مدیر منطقه آن سمیر وانکده ، در 2 اکتبر در رزمناو Cordelia به رهبری گوا حمله کردند و ادعا شد مواد مخدر را ضبط کردند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *