kermanyy

Monday, 25 October 2021

دادگاه ها با کارکنان مراقبت های بهداشتی نیویورک به دنبال کمک های مذهبی هستند و ادعای واکسیناسیون معلمان نیویورک را رد می کند

دادگاه ها با کارکنان مراقبت های بهداشتی نیویورک به دنبال کمک های مذهبی هستند و ادعای واکسیناسیون معلمان نیویورک را رد می کند


نیویورک نمی تواند کارگران بیمارستان و خانه های سالمندان را از درخواست کمک های مذهبی برای دستور واکسیناسیون ایالت کووید -19 در ایالت منع کند ، که قاضی فدرال روز سه شنبه حکم داد.

قاضی دیوید هرد از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه. نیویورک شمالی در تصمیم خود نوشت: درخواست از کارگران برای واکسیناسیون بدون اجازه دادن به چنین معافیت هایی “خلاف حمایت طولانی مدت فدرال از عقاید مذهبی است”.

این سیاست که همه کارکنان بیمارستان ها ، خانه های سالمندان و مراقبت های خانگی باید واکسن کرونا را دریافت کنند ، ابتدا تحت مدیریت Cuomo صادر شد و برای آزادی پزشکی و مذهبی تأیید شد. در پایان ماه اوت ، مقامات بهداشت ایالتی این قانون را که به مردم اجازه می داد بر اساس اعتقادات مذهبی خود را انتخاب کنند ، حذف کردند- حرکتی که دولت انجام داد. کتی هوچول برای حمایت.

گروهی متشکل از 17 کارمند مراقبت بهداشتی هوچول و اعضای اداره آن ماه گذشته این سیاست را رد کردند. آنها گفتند که وی حقوق متمم اول آنها و عنوان هفتم قانون حقوق مدنی 1964 را نقض کرده است ، که بر اساس آن کارفرمایان باید برای اعتقادات مذهبی کارکنان تسهیلات مناسبی فراهم کنند. آنها ابتدا با دستور بازدارنده موقت مانع از مداخله دولت در توانایی کارفرمایان مراقبت های بهداشتی برای اعطای کمک های مذهبی شدند. پس از بررسی شواهد بیشتر ارائه شده توسط هر دو طرف ، قاضی هرد سه شنبه دستور اولیه ای صادر کرد که عملاً این دستور را تمدید کرد.

استفان کرامپتون ، مشاور ارشد انجمن توماس مور ، قانون زندگی آنها در بیانیه ای پس از صدور حکم گفتند که شرکت نماینده شکایات پرونده است.

درخواست تجدیدنظر در دست بررسی است. هوچول گفت که در جهت ارتقاء سلامت عمومی برای لغو این قانون تلاش خواهد کرد.

هوچول روز سه شنبه در بیانیه ای گفت: “وظیفه من به عنوان فرماندار حفاظت از مردم این ایالت و واکسیناسیون کارکنان مراقبت های بهداشتی برای رسیدن به این هدف است.” “من پشت این فرمان ایستاده ام و در دادگاه با این تصمیم مبارزه خواهم کرد. نیویورکی ها را ایمن نگه دارید “

اکثر کارکنان بیمارستان ها و خانه های سالمندان مجبور بودند اولین تصاویر خود را در مورد COVID-19 قبل از 27 سپتامبر تأیید کنند ، در حالی که کارگران مراقبت از خانه تا 7 اکتبر فرصت داشتند. کارفرمایان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر شروع به کنار گذاشتن مشمولان در مرخصی بدون حقوق یا سوزاندن آنها کرده اند. مرکز پزشکی SUNY Downstate مجبور شد مراکز درمانی و سایر خدمات را تا زمان اجرایی شدن دستور تعلیق کند ، و Northwell Health از 1400 کارمند در دستور واکسیناسیون دولتی چشم پوشی کرد.

اما برخی از کارگران به دنبال آزادی مذهبی در بلاتکلیفی به سر می برند. WNYC / Gothamist با چندین سیستم بیمارستانی تماس گرفته است تا در مورد نحوه برخورد با آزادی مذهبی در نتیجه آخرین مقررات اظهار نظر کند.

حتی اگر این تصمیم پذیرفته شود ، این بدان معنا نیست که هرکسی که به دنبال نجات مذهبی است ، چنین تصمیمی خواهد گرفت.

آلیشیا اولت ، رئیس و رئیس دانشکده حقوق آلبانی ، می گوید: “یکی از پیامدها این است که باید فرصتی برای پرسنل برای اسکان فراهم شود.” “این بدان معنا نیست که کارمند قرار است محل اقامت را دریافت کند یا کارفرما مجبور به اسکان است.”

دستور واکسیناسیون شهر نیویورک برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش به کارکنان اجازه می دهد تا به دنبال آزادی مذهبی باشند. بسیاری از این درخواستها – اما نه همه آنها – پذیرفته شده است. یک سخنگوی وزارت دفاع در آن زمان گفت که قبل از تاریخ واکسیناسیون 27 سپتامبر ، این شهر بیش از 500 درخواست را تأیید کرده بود.

با این حال ، کارکنان DOE که سعی کردند دستور را در دادگاه پس از اقدام متوقف کنند ، اعتراف کردند که این شهر “آشکارا با اعتقادات مذهبی مردم دشمن است”. قاضی فدرال در منهتن در جلسه روز سه شنبه گفت هیچ مدرکی مبنی بر چنین خصومتی وجود ندارد و از پذیرش درخواست معترضان خودداری کرد. لورا مینیکوچی ، وکیل این شهر ، در جلسه دادگاه گفت که کارکنان وزارت دفاع که تاکنون معافیت دریافت کرده اند بیش از 20 دین مختلف را نمایندگی می کنند.

یک دین اصلی اعلام نکرده است که افراد نباید در برابر COVID-19 واکسینه شوند. اما برنامه ریزان در مورد به چالش کشیدن دستور دولت می گویند که اعتراضات مذهبی را به طور جدی در مورد واکسن های COVID-19 که در حال حاضر موجود است ، برگزار کرده اند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *