دارا بودن مدرک لیسانس حقوق فناوری اطلاعات از دانشگاه علمی کاربردی


به گزارش خبرگزاری دانشگاه فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، علیرضا جمال زاده، رئیس دفتر برنامه ریزی درسی دانشگاه، گفت: دوره ناپیوسته کارشناسی ناپیوسته حقوق فناوری اطلاعات دانشگاه جامع علمی کاربردی ساماندهی و اجرا می شود. متخصصان حقوق ناپیوسته فناوری اطلاعات در سال جاری بر اساس برنامه تحول مبتنی بر نیاز و با مشارکت تیمی از کارشناسان و متخصصان این حوزه با هدف تربیت نیروی متخصص به این بخش از نیازهای کاری کشور تدوین، تصویب و تأسیس شدند. در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی در مراکزی که دارای شرایط مطلوب هستند زیر نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی اجرا شود.

جمال زاده افزود: قانون فناوری اطلاعات ارتباط تنگاتنگی با حقوق مالکیت معنوی و حقوق پدیدآورندگان دارد، بنابراین این دوره قطعا مورد استقبال قرار خواهد گرفت و پاسخگوی نیاز حوزه های شغلی مرتبط با حقوق فناوری اطلاعات در دادگاه ها خواهد بود.
رئیس دفتر برنامه ریزی درسی تصریح کرد: فارغ التحصیلان این رشته می توانند به عنوان مشاور حقوقی فناوری اطلاعات مشغول به کار شوند.
کارشناس جرایم رایانه ای، متخصص تجارت الکترونیک، متخصص حقوق سایبری، متخصص حقوق اینترنت و متخصص فناوری اطلاعات گواهی صادر کنید.
وی افزود: فارغ التحصیلان این رشته دارای مهارت ها و قابلیت هایی مانند توانایی تحلیل حقوقی مالکیت معنوی، دیجیتال، بلاک چین، فضای مجازی، اینترنت، امضای الکترونیکی و … هستند.
جمال زاده در پایان با اشاره به ضرورت یادگیری در محیط کار واقعی خاطرنشان کرد: آموزش ضمن خدمت این دوره همچنین شامل ۵۱۲ ساعت آموزش عملی در واحدهای حقوقی مرتبط با انفورماتیک با اساتید و متخصصان با تجربه در این زمینه در فرم دوره های کارابین و استیج ۱ و ۲ خواهد بود.

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید