kermanyy

Friday, 22 October 2021

داروی رقیق کننده | درمانی برای رانهای نازک

داروی رقیق کننده |  درمانی برای رانهای نازک


افراد زیادی هستند که به دنبال راه های زیادی برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از طیف وسیعی از نوشیدنی ها و نوشیدنی ها است. در این مقاله انواع نوشیدنی های لاغری را بررسی می کنیم.

بهترین دارو برای لاغری:

بسیاری از افراد برای کاهش وزن از قرص ها و نوشیدنی های لاغری و نوشیدنی های لاغری استفاده می کنند. استفاده از نوشیدنی ها برای کاهش وزن همراه با رژیم غذایی مناسب و ورزش می تواند بسیار مثر باشد. در این قسمت از مقاله ، چندین نوشیدنی لاغری را معرفی می کنیم.

ترکیبی از سرکه سیب

ترکیبی از سرکه سیب

تزریق سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب این است که متابولیسم بدن را افزایش داده و به فرد احساس سیری می دهد. برای تهیه این دمنوش به هفت فنجان سرکه سیب و یک فنجان در روز به مدت یک هفته نیاز دارید. برای افزایش اثر ، از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید هر روز از یک فنجان از این دم کرده استفاده کنید. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

تزریق دارچین: دارچین چربی سوز است و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه این مخلوط از چوب دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک فنجان آب ولرم استفاده کنید. شما باید این تزریق را یک بار در هفته استفاده کنید.

چای جینسینگ چای معجزه آسا: جینسینگ منبع گیاهی با استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان است. این داروی انرژی زا و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط از دو تکه جینسنگ ، کمی دارچین و عسل به آن اضافه کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی شعله اجاق گاز قرار دهید. بعد از جوشاندن جوشانده را بخورید.

ترکیبی از آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

مخلوط آناناس و زنجبیل: زنجبیل دارای خاصیت حل کننده چربی است و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین حاوی مقدار زیادی فیبر است که به شما احساس سیری می دهد. دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان است و فاقد چربی است. برای تهیه این مخلوط ، یک لیوان آب آناناس ، یک پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ به آن اضافه کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس میل کنید. این نوشیدنی را می توان قبل از پیاده روی استفاده کرد.

ترکیب انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک فنجان آب انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنید. هر دوی اینها کالری را افزایش می دهند و بسیار رضایت بخش هستند. می توانید هر زمان که می خواهید آب انار بنوشید ، اما قبل از ورزش بهتر است.

دمنوش لاغری زنجبیل و لیمو

تزریق لاغری زنجبیل و لیمو

ترکیب زنجبیل و لیمو اینگر: این ترکیب حاوی مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان ها است. بدن را سم زدایی می کند که در نهایت منجر به دفع سموم از بدن و در نهایت کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه را با لیمو مخلوط کنید. مخلوط را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را صاف کرده و صبح میل کنید.

مخلوط تمشک و لیمو ترش: لیمو سرشار از ویتامین C است و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی ، سموم و رادیکال های آزاد را از بدن دفع می کند. تمشک همچنین حاوی کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت ، باعث کاهش وزن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید مقداری تمشک را با نصف لیمو ترش مخلوط کنید.

گریپ فروت و مخلوط خیار: گریپ فروت دارای خاصیت حل کننده چربی است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این تزریق دارای این ویژگی است که شما حتی در حالت استراحت وزن خود را کاهش می دهید. برای تهیه این مخلوط ، خیار را خرد کرده و با یک لیوان آب ، گریپ فروت ، لیمو و مقداری نعناع مخلوط کنید.

این تزریق را باید سه تا پنج بار در روز استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این تزریق به کاهش وزن مناسب کمک می کند.

ترکیبی از چای سبز و زنجبیل

ترکیبی از چای سبز و زنجبیل

tea ترکیب چای سبز و زنجبیل: چای سبز یکی از قدیمی ترین چای هایی است که برای لاغری استفاده می شود. ترکیب چای سبز با زنجبیل خواص لاغری آن را افزایش می دهد. خوردن یک لیوان از این دم کرده قبل از ورزش ، تأثیر آن را افزایش می دهد.

● مخلوطی از لیمو و فلفل سیاه است: فلفل دارای خاصیت حل کنندگی چربی زیادی است و این ترکیب با فلفل مخلوط می شود. با داشتن برنامه غذایی سالم و استفاده از این تزریق ، می توانید کاهش وزن دلخواه را تجربه کنید. یک فنجان آب را با نصف لیمو ترش مخلوط کرده و کمی فلفل سیاه به آن اضافه کنید. این مخلوط به هضم خوب غذا کمک می کند و به فرد احساس سیری می دهد.

ترکیب هندوانه و زغال اخته: این ترکیب دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث سم زدایی از بدن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید 7 فنجان هندوانه را با یک فنجان بلوبری بدون هسته و یک چهارم آب لیموترش مخلوط کنید. تزریق را خوب هم بزنید و از یک الک عبور دهید. این تزریق را بعد از ورزش م Useثر استفاده کنید.

مخلوطی از آناناس و دارچین

مخلوط آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که هضم را بهبود می بخشد و التهاب را کاهش می دهد. دارچین همچنین ماده مناسبی برای کاهش وزن است. یک فنجان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را با 2 قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید.

به عنوان ترکیب تمشک: ترکیب تمشک را می توان برای رقیق شدن آماده کرد. تمشک حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است که آنها را سم زدایی می کند. علاوه بر این ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. مخلوطی از 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، مقداری یخ و آب درست کنید ، سپس این مخلوط را نیم ساعت در یخچال بگذارید ، سپس میل کنید.

శ్ర مخلوط کرفس و لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی این دو ماده با خیار مخلوط شوند ، خواص آنها را دو چندان می کند. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

مخلوط کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و می تواند قند خون و کاهش وزن را کاهش دهد. کدو تنبل ، خیار ، سیب ترش یا سیب رز را اضافه کنید. این تزریق را صبح و عصر استفاده کنید. همچنین می توانید از این دم کرده بعد از ورزش برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

داروی ضدافسردگی:

در قسمت قبل ، داروهایی که معمولاً باعث کاهش وزن می شوند را معرفی کردیم. در این قسمت می خواهیم لاغری ران را معرفی کنیم. مخلوطی که برای این منظور استفاده می شود ترکیبی از جوش شیرین است. این نوشیدنی برای لاغری نیز مفید است. دیگر فواید جان شیرین:

به التهاب را کاهش می دهد.
PH و روند درمان را متعادل می کند.
انرژی انرژی تولید می کند و کارایی را افزایش می دهد.
علائم عفونت ادراری را از بین می برد.
به دارای خواص مقاوم در برابر اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین و یک لیوان آب معدنی مخلوط کنید. شما می توانید این تزریق را با معده خالی صبح تا رسیدن به نتیجه دلخواه استفاده کنید. این تزریق دارای خاصیت حل کننده چربی است و از ایجاد یک سری سرطان جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد:

کاهش استرس ؛
سرطان از سرطان جلوگیری می کند ؛
سالم می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
به تعادل pH را حفظ می کند.
برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از این تزریق ، باید هر روز دو لیتر آب بنوشید. همچنین از غذاهای ارگانیک و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه ها و سبزیجات می تواند نتیجه دلخواه را از این مخلوط به دست آورد. ورزش منظم نیز نقش مهمی در تأثیر این تزریق دارد.

داروی سینوهه برای لاغری:

داروی سینوهه برای لاغری:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی ها و نوشیدنی های لاغری است. انواع نوشیدنی های لاغری را در قسمت های قبل معرفی کرده ایم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن تجمع چربی در ناحیه شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و نوشیدنی ها این چربی ها را از بین می برند و باعث تناسب اندام می شوند. انواع مختلفی از نوشیدنی ها و نوشیدنی ها وجود دارد و از ترکیبات گیاهی در آنها استفاده می شود. این مواد گیاهی دارای خاصیت حل کننده چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شوند. همچنین ، گروه نوشیدنی ها دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی از بدن هستند.

طرز تهیه انفوزیون سینوهه:

طرز تهیه انفوزیون سینوهه:

انواع زیادی از نوشیدنی ها چربی سوزی می کنند و در نهایت منجر به کاهش وزن می شوند. ما در ابتدای مقاله به بسیاری از این نوشیدنی ها اشاره کردیم. در ادامه ، دمنوش لاغری را معرفی می کنیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی در دفع چربی های اضافی از بدن تأثیر بسزایی دارد. با مصرف این نوشیدنی در طول هفته می توانید به نتیجه بسیار خوبی برسید. موز سرشار از پتاسیم است و سموم را از بین می برد و ماهیچه ها را تقویت می کند.

تنها چیزی که برای تهیه این اسموتی نیاز دارید یک موز ، یک پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق غذاخوری آب پنیر ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن نباتی است.

طرز تهیه این اسموتی به این معنی است که باید این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این اسموتی صبح است زیرا دارای انرژی زیادی است.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. این چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند ، که در نهایت می تواند به کاهش وزن شما کمک کند.

برای تهیه این نوشیدنی تنها به چهار تمشک ، چهار بلوبری ، مقدار کمی آب معادل آب معدنی ، چهار تکه خیار کوچک و مقداری یخ نیاز دارید.

برای تهیه این نوشیدنی لازم است تمام موادی که ذکر کردیم را در یک لیوان آب قرار داده و به مدت سی دقیقه در یخچال قرار دهید. به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

خلاصه:

نرخ چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی دور شکم و باسن در تناسب اندام اختلال ایجاد می کند و بسیاری از افراد این چربی ها را از دست می دهند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش چربی ، استفاده از نوشیدنی های ساخته شده از موادی است که متابولیسم بدن را افزایش می دهند.

استفاده از نوشیدنی برای کاهش وزن به تنهایی کارساز نخواهد بود. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و ورزش را در برنامه هفتگی خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام حاوی مواد مختلفی هستند که بیشتر گیاهی هستند. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند ، در نهایت نوشیدنی دارای خاصیت کاهش وزن و حل شدن چربی خواهد بود. در این مقاله ، طیف وسیعی از نوشیدنی ها را معرفی کرده ایم که می توانند برای لاغری استفاده شوند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *