درخواست بردیف برای جدایی از تراکتورسازی/می خواهم به فوتبال روسیه برگردم


به گزارش خبرگزاری فارس، قربان بردیف پس از بازی دوستانه مقابل العداله عربستان به اعضای تیم گفت: در روزهای اخیر موضوع بازگشت من به فوتبال روسیه مطرح شده و مذاکرات با طرف مقابل بیشتر شده است. جدی و از این نظر امروز خواهان جدایی هستم، تراکتور را به مدیران باشگاه تقدیم کردم.

وی با بیان اینکه بحث پولی در انتخاب تیم جدید مطرح نیست، تاکید کرد: جدایی از تراکتور فقط به زور و بر اساس نیاز فوتبال روسیه و بر اساس وظیفه اخلاقی برای من اتفاق افتاد. به این کشور برگرد». با تشکر از آقای زنوزی که به من پیشنهاد حضور در تراکتور را داد و در این مدت علاوه بر حمایت، تمام امکانات و شرایط لازم را در اختیارم قرار داد.

وی افزود: حضورم در تراکتورسازی باعث شد تا با اعضای تیم، هواداران و ملت ایران بیشتر آشنا شوم. من الان با همه شما یک رابطه دوستانه و صمیمی دارم که دستیابی به آن آسان نبوده و به راحتی پایان نخواهد یافت.

بردیف در پایان گفت: امیدوارم هیئت مدیره و مدیریت باشگاه شرایط من را درک کنند و همچنین امیدوارم بتوانم در آینده به باشگاه تراکتورسازی کمک کنم.

مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازی پس از این اظهارات خطاب به قربان بردیف گفت: صرف نظر از تصمیم مدیریت باشگاه در خصوص درخواست جدایی شما، از شما و همکارانتان به نمایندگی از بازیکنان تشکر می کنم. شما برای تراکتورسازی و ما بازیکنان زحمت کشیدید و روزهای خوبی را با شما سپری کردیم.

گفتنی است اردوی تراکتورسازی در آنتالیا ترکیه که از ۲۹ آبان ماه آغاز شده بود، امروز – دوم آذرماه – به پایان رسید و اعضای تیم فردا به ایران بازمی گردند.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید