دروازه عتبات تعیین دو منطقه آزاد کیش و قشم به عنوان مناطق آزاد تعیین شده استان ایلام در اربعین


به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، حسن بهرام نیا استاندار ایلام پس از دیدار با معاون شرکت مخابرات ایران در جلسه ستاد اربعین حسینی امروز در این مرکز پیگیر خواسته ها و خواسته های مردم استان شد. ستاد هماهنگی مناطق آزاد که به میزبانی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد با حضور سعید محمد و جمعی از اعضا برگزار شد، گفت: اربعین امسال در فصل تابستان برگزار می شود و به همین منظور برای چاه – با توجه به زائران، ایستگاه هایی برای خدمات رسانی به زائران در مسیرهای مهم اربعین استان ایجاد شده است که نیاز به تجهیز به امکاناتی مانند سایه بان و وسایل سرمایشی دارد. این موضوع.

وی افزود: در اربعین امسال با توجه به تمایل فراوان مردم پس از دو سال برای شرکت در این مراسم معنوی و همچنین به دلیل فصل گرما، تلاش ویژه ای برای تجهیز امکانات خدماتی، رفاهی، غذایی، بهداشتی و برودتی از جمله ضروری است. ایجاد آبخوری، سایه و… ما برای زائران هستیم.

استاندار ایلام تصریح کرد: درخواست داریم دو منطقه آزاد قشم و کیش به عنوان مناطق تعیین شده در استان اربعین تعیین شود تا بتوانند در ساخت زیرساخت ها، تجهیزات و امکانات لازم کمک و مساعدت کنند.

سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری با اعلام وجود مناطق آزاد برای حمایت و خدمات رسانی به زائران در اربعین امسال، با درخواست استاندار ایلام مبنی بر تعیین مناطق آزاد قشم و کیش موافقت کرد. به عنوان معاون استان ایلام در نزدیکی اربعین.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید