دروازه عتبات راه اندازی ۱۸ سایت همراه اول و ایرانسل در مهران


بیرامی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ایلام با اشاره به پایش ۲۴ ساعته ارتباطات در مسیرهای مواصلاتی توسط تیم فنی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات گفت: با تلاش های صورت گرفته به عمل آمده است. نیروهای حوزه ارتباطات و یگان های تابعه وزارت ارتباطات، تقویت پوشش در مسیر اربعین مشکل خاصی برای تلفن همراه مشاهده نشد.

وی با اشاره به استقرار بالون های اینترنتی برای ایجاد چتر وای فای در مرز مهران، گفت: با همکاری پژوهشگاه فضایی، بالون اینترنتی برای ارائه چتر وای فای رایگان در منطقه پایانه مرزی راه اندازی شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام درباره اقدامات حوزه ارتباطات استان در ایام اربعین گفت: ۲ دستگاه خودپرداز سیار پست بانک به صورت ۲۴ ساعته در مرز مهران مستقر شد.

بیرامی گفت: علاوه بر افزایش پهنای باند اپراتورهای تلفن همراه در پایانه مرزی، ۱۰ سایت همراه اول و ۸ سایت ایرانسل در شهرستان و پایانه مرزی مهران با فناوری ۴G برای افزایش ظرفیت ارتباطی اپراتورها و فیبر نوری دستگاه های درخواست کننده افزایش می یابد. توسط شرکت زیرساخت در این مدت ارائه شده اجرا شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام بیان کرد: در مدت اقامت زائران در مرز مهران ۱۰ هزار کارت پستال بین مسافران توزیع شد و ۳۰ باجه تلفن ثابت نیز توسط شرکت مخابرات نصب شد.

بیرامی گفت: عملیات شبانه روزی آژانس مستقر در مرز مهران برای مدیریت اقلام گمشده زائران و فعالیت شبانه روزی چهار صرافی استان برای تامین ارز مورد نیاز زائران از دیگر اقدامات در این زمینه بود. حوزه ارتباطات این روزها

وی افزود: از دیگر اقدامات موکب های خدمات رسان در حوزه ارتباطی برای ارائه بهترین خدمات به زائران، نصب میز خدمت وزارت ارتباطات و اپراتورهای تلفن همراه در پایانه مرزی مهران بود.

انتهای پیام
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید