درگیری مسلحانه مرزبانان هنگ مرزی پاوه با قاچاقچیان اسلحه کشف شد. ۴۱ کلت کشف شد


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار احمدعلی گدرزی فرمانده مرزبانی انتظامی کشور گفت: مرزبانان هنگ مرزی پاوه در راستای اجرای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق اسلحه و مهمات با اطلاعات اطلاعاتی و اطلاع از قصد قاچاقچیان مبنی بر ورود محموله سنگین سلاح به کشور و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: مرزبانان با بسیج در نوار مرزی و با استفاده از تجهیزات هوشمند، قاچاقچیان را قبل از ورود به مرز کشور شناسایی و در درگیری مسلحانه به دام انداختند و محموله سنگین سلاح جنگی شامل ۴۱ موچین، ۲۰۰۰ تا فشنگ جنگی و ۸۲ تیغه خشاب مربوط به آن را کشف و ضبط کنید.

به گفته فرمانده مرزبانی فرج، در این عملیات، قاچاقچیان که در مقابل شگردهای رزمی و آتش مرزبانی مقاومتی نکردند، با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه و تلاش شبانه روزی به کشور مقابل متواری شدند. ماموران برای شناسایی و دستگیری آنها ادامه دارند.

وی با قدردانی از تلاش های بی وقفه مرزبانان در حراست از مرزهای ایران اسلامی گفت: امروز مرزبانان بیش از هر زمان دیگری برای تامین امنیت و امنیت مرزهای جمهوری اسلامی ایران تلاش خواهند کرد و با هرگونه اقدام سودآور و مخرب در ایران قاطعانه برخورد خواهند کرد. نوار مرزی

انتهای پیام/ص
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید