kermanyy

Saturday, 23 October 2021

دریک رز سعی می کند جریکو سیمز را مجبور کند که از پوسته خارج شود

دریک رز سعی می کند جریکو سیمز را مجبور کند که از پوسته خارج شود


هنگامی که مرکز تازه کار نیکس ، جریکو سیمز ، اولین مصاحبه خود را در ماه اوت در تمرینات لیگ تابستانی در لاس وگاس انجام داد ، غول تگزاس در کلمات کوتاهی کرد.

پاسخ پنج کلمه ای سخنگوی سیمز در نظر گرفته شد. اما در حالی که سیمز پاسخ های کوتاهی می دهد ، او طولانی است و در زمین فعال است – از لیگ تابستانی.

تام تیبودو ، مربی نیکس در حالی که نرلنس نوئل از ناحیه زانو زخمی شده و میچل رابینسون هنوز در حال بهبودی از شکستگی پا است ، نگاهی دقیق تر به سیمزها انداخته است که پس از محرومیت تحت یک قرارداد دو طرفه قرار گرفته اند. این قرارداد دو طرفه به این معنی است که او نمی تواند در بیش از 50 بازی NBA بازی کند ، اگرچه ممکن است این معامله در اواخر فصل معکوس شود.

دریک رز ، که به عنوان یک کارگردان واقعی ظاهر شده است ، متوجه کمرویی سیمز شده و روی آن کار کرده است. طنزآمیز است که رز در جوانی هرگز به عنوان کتی چت کننده شناخته نمی شد. اما رز به عنوان بهترین ارزشهای نیکس مطرح شده است. (او در اولین دوره حضور خود در فصل 17-2016 برنده جایزه رسانه ای گای نیکس گود شد.)

رز پس از تعقیب نیزارها در جادوگران در واشنگتن گفت: “بسیار بزرگ است.” “او پتانسیل زیادی دارد. او درون گرا است. می توانم بگویم ، می توانم با آن ارتباط برقرار کنم. ما آن رابطه ای را داریم که من آن را می بینم. ”

در پاسخ به این س ifال که آیا سیمز مانند بازیکنان خود مانند رسانه ها ساکت است ، گفت: “او صحبت می کند ، اما او چیزی است که من آنجا می بینم. وظیفه من این است که یک دامپزشک هستم و سعی می کنم او را از پوسته خود خارج کنم. در حقیقت ، شما باید بتوانید صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید. تیبز اجازه نمی دهد او در زمین سکوت کند. من وظیفه دارم کمک کنم. ”

جریکو سیمز
کوری سیپکین

سیمز یک بدن زنده با مقدار زیادی آبجو است. او می تواند از راه های مختلف به عقب برگردد و با یک لمس داخلی گلزنی کند. او توضیح می دهد که چگونه به شماره 58 سقوط کرد. در بازی باز پیش از فصل مقابل ایندیانا ، سیمز در راه خود به دو لوب کوچه پرت کرد و در 25 دقیقه به هشت امتیاز و 6 ریباند رسید.

در واشنگتن روز شنبه ، سیمز که برای نیمکت اصلی تاج گیبسون از زمین بازی بیرون آمد ، 13 ریباند ، 7 امتیازی کرد ، از جمله چرخش تند در سریالی که رابینسون و نوئل در خواب بودند.

رز گفت: “من به او گفتم مهم نیست اگر توپ را بدست آورم ، اگر من به هوا پریدم ، همیشه مراقب من باشید قبل از اینکه از توپ خارج شوم.” “گاهی اوقات ممکن است به عنوان یک مد برای عبور از آن به هوا پرش کنم. من همیشه به او می گویم که مراقب من باشد تا بتوانید سبدهای راحتی تهیه کنید. ”


اعتماد تام تیبودو به مرد سال دوم اوبی تاپین همچنان در حال افزایش است. او بسیار خوشحال بود که در تابستان چقدر کار می کرد و روزهای بی شماری را در تاریتاون گذراند.

تاپین روز شنبه برای جولیوس رندل در خط حمله شروع کرد و در نیمه اول بدون گل به میدان رفت و به یک مشکل کاذب اولیه رسید. هنگامی که او چهارمین دروغین خود را بر روی اولین مالکیت دفاعی در نیمه دوم ساخت ، تیبودو در کنار تاپین ایستاد.

این نشان دهنده ضریب اعتماد است و زمانی که تاپین دومین امتیاز 13 امتیازی را به همراه داشت ، نتیجه داد. تیبدو که فصل گذشته نگران ورود به سری پلی آف آتلانتا در مورد استفاده از تاپین به دلیل ضعف های دفاعی بود ، در حال خرید است.

تیبودو در مورد عملکرد روز شنبه تاپین گفت: “این فقط بازی های تهاجمی نیست بلکه من فکر می کردم او بازی های دفاعی خوبی دارد.” “ما درباره پیشرفت هجومی او صحبت کردیم اما پایان خط دفاعی بهبود یافته است. این برای ما مهم است. وقتی روی زمین هستید ، تیم به خوبی کار می کند. او احتمالاً بهتر از هر کس دیگری در تیم ، توپ را در کنار هم حرکت می دهد. ”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *