kermanyy

Monday, 25 October 2021

در اینجا نحوه استفاده از مزایای میکرودرم ابریژن در خانه آورده شده است

در اینجا نحوه استفاده از مزایای میکرودرم ابریژن در خانه آورده شده است


احتمالاً در مورد درمان های میکرودرم ابریژن در مرکز اسپا یا درم و مزایای جوانسازی آنها برای پوست شما شنیده اید. یا ممکن است از پوست فوق العاده صاف Celebrity خوشتان آمده باشد و همچنین می خواهید به آخرین درمان های پوستی دسترسی داشته باشید. اما ما یک راز کوچک به شما می گوییم: بله ، می توانید میکرودرم ابریژن را در خانه انجام دهید. کاملاً امکان شبیه سازی نتایج حاصل از روشهای میکرودرم ابریژن حرفه ای بدون تغییر حتی در PJ ها وجود دارد.

برای اطلاع از نحوه عملکرد میکرودرم ابریژن در خانه ، چه چیزی خوب است و چگونه می توان از مزایای میکرودرم ابریژن استفاده کرد ، با Nestor Antolin ، مربی شرکتی دکتر برند اسکینکر تماس گرفتیم.

میکرودرم ابریژن چیست؟

می توانید میکرودرم ابریژن را نوعی لایه برداری فیزیکی فوق العاده بدانید.

درمان مطب معمولاً شامل یک دستگاه یا اپلیکاتور شبیه مکش است که برای تقویت لایه بیرونی پوست میکروکریستال های اکسید آلومینیوم یا بی کربنات سدیم را اسپری می کند. اگرچه م effectiveثر است ، اما هزینه این درمان ها تا 100 دلار در هر ویزیت است و بهترین نتیجه را پس از جلسات متعدد نشان می دهد.

تیم دکتر براندوت با الهام از مزایای چنین روش هایی که می توانید در یک محیط حرفه ای انجام دهید ، اولین درمان میکرودرم ابریژن خانگی را ایجاد کردند. همانطور که آنتولین توضیح می دهد ، پرفروش ترین لایه بردار آنها ترکیبی از “کریستال اکسید آلومینیوم حرفه ای است-که در همان روشهای اداری استفاده می شود” و اسید لاکتیک سلول های مرده پوست را از بین می برد و باعث می شود پوست بلافاصله و با هر بار استفاده درخشان ، صاف و درخشان به نظر برسد. “ما دو ترکیب لایه بردار را با هم ترکیب می کنیم ، بنابراین اسید لاکتیک تحریک را کاهش می دهد اما توانایی پوست را در افزایش لایه برداری مکانیکی افزایش می دهد.”

کرم پولیش میکرودرم ابریژن آنها همچنین حاوی مخلوطی از مواد گیاهی برای تسکین و تغذیه پوست و همچنین محافظت از آنتی اکسیدان ها در برابر آسیب رادیکال های آزاد است.

مزایای میکرودرم ابریژن

به فکر امتحان میکرودرم ابریژن هستید؟ آنتولین دارای چندین مزیت کلیدی میکرودرم ابریژن است ، از جمله بهبود:

 • علائم زودرس پیری (مانند خطوط ریز و چین و چروک)
 • رنگ و بافت پوست
 • حوصله سر بر

علاوه بر این ، یک مطالعه کوچک در سال 2014 نشان داد که بهبودی خفیف تا محسوس در هایپرپیگمانتاسیون پس از درمان های مداوم میکرودرم ابریژن وجود دارد. همچنین تحقیقات گذشته را که نشان دهنده افزایش سنتز کلاژن و ضخامت پوست است ، نشان می دهد که اثر درمان برای جوانسازی جامع پوست را نشان می دهد.

مطالعه دیگری در سال 2016 به طور مشابه افزایش غلظت کلاژن را به عنوان مزیت میکرودرم ابریژن و همچنین کاهش ملانیزاسیون با بهبودهای خفیف تا متوسط ​​در شرکت کنندگان گزارش کرد:

 • ملاسما
 • جای جوش
 • فاصله راه راه (راه راه قرمز قرمز)
 • عکاسی کردن

از آنجایی که میکرودرم ابریژن نوعی لایه برداری است ، از مزایای کلی گردش و تجدید سلول های پوستی نیز برخوردار می شوید. آنتولین می گوید: “با افزایش سن ، میزان بازیابی سلول های پوستی ما از 28 روز به 50 روز کاهش می یابد.” همچنین ، لایه برداری “مانند بردن پوست ما به ورزشگاه – و حفظ محرمانه بودن برای بهترین نتایج است.”

دستی که درمان میکرودرم ابریژن دکتر برانت را نگه داشته است

آیا میکرودرم ابریژن بی خطر است؟

آنتولین می گوید میکرودرم ابریژن برای اکثر انواع پوست و تن ها بی خطر تلقی می شود.

با این حال ، مواردی وجود دارد که میکرودرم ابریژن برای همه مناسب نیست ، از جمله افرادی که پوست حساس یا واکنشی دارند. وی گفت: “ما برای افرادی که دارای آکنه فعال ، روزاسه و شکستگی عروق خونی سطح پوست هستند ، میکرودرم ابریژن را توصیه نمی کنیم.”

آنتولین همچنین هنگام امتحان درمان ها و روش های جدید مراقبت از پوست یک قانون کلی ارائه می دهد: بهتر است با متخصص پوست خود مشورت کنید تا رژیم مراقبت از پوست مخصوص مشکلات پوست شما را تدوین کند.

نحوه انجام درمان های میکرودرم ابریژن به روش صحیح

اگر می خواهید از مزایای میکرودرم ابریژن – پوست شاداب ، درخشان و درخشان – بهره مند شوید ، هنگام اضافه کردن این درمان به رژیم مراقبت از پوست ، باید چند نکته را رعایت کنید:

 • اگر در مطب آبگرم یا متخصص پوست در حال انجام میکرودرم ابریژن هستید ، مطمئن شوید که توسط یک متخصص مراقبت از پوست مجاز انجام شده است.
 • هنگام استفاده از درمان در خانه ، آهسته و پیوسته عمل کنید و عملکرد سد پوستی خود را به خطر نیندازید (و با برنامه خود ملایم و پرخاشگر باشید). آنتولین توصیه می کند: “برای بهترین نتایج ، یک یا دو بار در هفته استفاده کنید ، همیشه بین برنامه ها حداقل سه روز فاصله داشته باشید.”
 • وقتی از سد پوستی خود صحبت می کنید ، می توانید با استفاده از یک مرطوب کننده با سرامیدهای ترمیمی ، راه بیشتری را برای تقویت آن طی کنید. آنتولین این کار را با “کاهش خطر تحریک و محافظت از سلولهای” کوچک “پوست انجام می دهد.
 • نکته آخر اینکه همیشه از کرم ضد آفتاب با SPF 30 برای محافظت از پوست لایه برداری شده خود استفاده کنید. البته ، این آخرین نکته ، که بر ایمنی آفتاب و پوست تأکید دارد ، برای همه صدق می کند – نه فقط برای افرادی که روتین میکرودرم ابریژن دارند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *