در حال تحصیل برای انجام مدرک

در حین تحصیل برای مدرک ورزشی، ایده انجام تمرینات هوازی شدید برای گذراندن دوره، بهترین کلاس برای دریافت مدرک خواهد بود. با این حال، این دور از واقعیت است. در واقع، در مورد علم پشت ورزش و تغذیه بیشتر خواهید آموخت. شما با مربیان و ورزشکاران آشنا می شوید و روانشناسی و فیزیولوژی پشت روش های ورزشی ویژه را مطالعه می کنید. به عنوان بخشی از دوره، شما باید در مطالعات علمی و ورزشی شرکت کنید که در آن ورزشکاران می توانند به دقت هنگام ورزش تحت نظر باشند. این بدان معنی است که شما باید داده ها را تجزیه و تحلیل کنید و معادلات تمرین را به تفصیل بیان کنید تا بتوان از آنها به عنوان بخشی از یک رویکرد ساخت یافته استفاده کرد.

مایکل لاک، معلم تربیت بدنی، می‌گوید: “دانش‌آموزان ما اگر می‌خواهند این دوره را بگذرانند، باید در تحقیقات خود واضح و دقیق باشند. دانش‌آموزانی که علاقه زیادی به ورزش و ورزش دارند، معمولاً کسانی هستند که سخت مطالعه می‌کنند و درس را آسان می‌کنند.”

مدرک در علوم ورزشی ممکن است شغل مناسبی برای شما باشد. ممکن است متوجه شوید که در حال تحقیق و نوشتن برای مجلات تناسب اندام، ورزشکاران، مربیان ورزشی، کارشناسان تغذیه، مطالعات ورزشی، آزمایش های پزشکی، تحقیقات پزشکی و حتی المپیک هستید. مشاغل مختلفی وجود دارد که فارغ التحصیلان می توانند به دست آورند، و امکانات واقعاً بی پایان هستند. حتی به دانش‌آموزان خوش‌شانس در ایالات متحده و بریتانیا این فرصت داده می‌شود که در پشت صحنه بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ کار کنند و به ورزشکاران تحقیقاتی برای شخصی‌سازی تمریناتشان ارائه کنند.

فارغ التحصیلان علوم ورزشی همچنین می توانند به عنوان یک درمانگر تناسب اندام به توصیه های عملی بپردازند. این می تواند به معنای خدمت به مردم، ورزشکاران، افراد مشهور و بیماران بیمارستان باشد. دستمزد ناخالص سالانه از ۲۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ دلار متغیر است. مشاوران تناسب اندام می توانند تا ۲۰ تا ۳۰ دلار به صورت ساعتی از شما صورتحساب بگیرند. اینکه آیا تصمیم به استخدام یا خوداشتغالی می گیرید کاملاً به شما بستگی دارد و خبر خوب این است که شما آزاد هستید که با داشتن مدرک ورزش به دنبال مشاغل مختلف باشید.

البته باید به ورزش و ورزش علاقه داشته باشید. تحصیل مدرک می تواند یک تجربه لذت بخش باشد و می تواند فرصت های زیادی را فراهم کند. در صورت تمایل به ادامه کار برای شما باز خواهد شد و این امکان وجود دارد که بتوانید کتابی در مورد تحقیق خود بنویسید.

اگر به دنبال مسیر شغلی متفاوتی هستید که بتواند عمقی درونی به علم ورزش بدهد، اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه تغذیه بر فیزیولوژی بدن تأثیر می گذارد و فرصت کار با ورزشکاران حرفه ای در رویدادهای ورزشی بزرگ را دارید، ممکن است به دنبال مدرک ورزش باشید. آموزش. فقط همان چیزی باشید که به دنبالش هستید.

https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

رژیم لاغری سریع