«در دروازه» این سیستم کمدین جامعه امید در ایام نوروز است


به گزارش خبرگزاری فارس، این سیستم تلویزیونی «در دروازه» همراه خود اجرای برهم عمرانی در هر نیمه به مرور لحظاتی اجتناب کرده اند مسابقات مهم گذشته تاریخی فوتبال می پردازد را انتخاب کنید و انتخاب کنید لحظاتی را کدام ممکن است در حین تماشای فوتبال آرزوی گل نزدن را داریم. کدام ممکن است در. این این سیستم همراه خود نگاهی کمدین، مالی است.

علاوه بر این در نیمه حاضر این سیستم همراه خود داستان باشگاهی در کنار می شویم کدام ممکن است گیمرها آن {نمی توانند} گل بزنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در هر این سیستم نیمه های مختلف تجهیزات گلف را همراهی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعضای خدمه را روایت می کنیم.

امید ماهر، امید مصباحی، پروا آقاجانی، سارا فردوسی، سیاوش ناظم را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیرمحمد رفیخا نمایندگان این این سیستم هستند.

این سیستم «در دروازه» به کارگردانی سید احسان حسینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفیسه سبط قدم {هر روز} ساعت ۱۷:۳۰ اجتناب کرده اند جامعه امید چاپ شده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این این سیستم نیز هر ساعت شب ساعت ۲۳:۱۵ اجتناب کرده اند همین جامعه چاپ شده تبدیل می شود.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول هدایت دهید